Расте силно поколение в Локомотив

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Расте силно поколение в Локомотив

Мнениеот Pride » 22 апр 2019 08:13

Гледам пишат някакви дето нищо не отбират, имат ли въобще на идея, че 20% от всички пари минали през спортния комплекс отиват в държавата, а тук става въпрос за цифра с шест нули.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6773
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Расте силно поколение в Локомотив

Мнениеот icko65 » 23 апр 2019 00:01

favaca8888 написа:
icko65 написа:Като сте се загрижили за държавата и чакате помощ от нея внесете си поне задълженията към нея.Въженцето има два края-дърпаш единия..ама другия си заминава.

Ами хайде де! И аз това викам ! Защо не ни назначиха синдик,защо не влезе държавата в клуба,защо не се потърси този милион задължения?Защо не се дигна гюрултия до небесата като с цскато? Та те ги беше страх да ни наградят с бронзовите медали,бе :lol:
Разследвай Цице,давай вой до небесата,аз вярвам теб,момче !

Не съм от фалиралите...ЦСКА..Локо..Ботев..Етър..Берое...Спартак..Нефтохимик..Черноморец..и т.н.Вой си надигай ти щото ще сте в Б- е още 100 години.През последните 100 години ние не сме фалирали-какъв вой да давам?
Последна промяна от icko65 на 23 апр 2019 00:10, променено общо 1 път.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6773
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Расте силно поколение в Локомотив

Мнениеот icko65 » 23 апр 2019 00:06

Pride написа:Гледам пишат някакви дето нищо не отбират, имат ли въобще на идея, че 20% от всички пари минали през спортния комплекс отиват в държавата, а тук става въпрос за цифра с шест нули.

Говорим за стари задължения..зайченце..с лихвите!Обясни ми ти как ги отбираш нещата..С кошница или с нещо дето го нямаш?
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Расте силно поколение в Локомотив

Мнениеот Lyubaka01 » 23 апр 2019 07:53

icko65 написа:
favaca8888 написа:
icko65 написа:Като сте се загрижили за държавата и чакате помощ от нея внесете си поне задълженията към нея.Въженцето има два края-дърпаш единия..ама другия си заминава.

Ами хайде де! И аз това викам ! Защо не ни назначиха синдик,защо не влезе държавата в клуба,защо не се потърси този милион задължения?Защо не се дигна гюрултия до небесата като с цскато? Та те ги беше страх да ни наградят с бронзовите медали,бе :lol:
Разследвай Цице,давай вой до небесата,аз вярвам теб,момче !

Не съм от фалиралите...ЦСКА..Локо..Ботев..Етър..Берое...Спартак..Нефтохимик..Черноморец..и т.н.Вой си надигай ти щото ще сте в Б- е още 100 години.През последните 100 години ние не сме фалирали-какъв вой да давам?

Хем си борец за правда, хем "какъв вой да давам"... Форумен мишок си ти, цицко... Клавиатурно страшилище...

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Расте силно поколение в Локомотив

Мнениеот Pride » 23 апр 2019 19:49

icko65 написа:
Pride написа:Гледам пишат някакви дето нищо не отбират, имат ли въобще на идея, че 20% от всички пари минали през спортния комплекс отиват в държавата, а тук става въпрос за цифра с шест нули.

Говорим за стари задължения..зайченце..с лихвите!Обясни ми ти как ги отбираш нещата..С кошница или с нещо дето го нямаш?


Ако говорим за отминали времена, то тогава 20% от всички пари са няколко милиона.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта