Локо(Сф)-ЦСКА 1948 ст.Локомотив 24.11/14:30ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Локо(Сф)-ЦСКА 1948 ст.Локомотив 24.11/14:30ч.

Мнениеот saract » 23 ное 2018 11:49

favaca8888 написа:Явно си малък и не помниш ;)

Помня.1982 година ви дават един полуфинал за КСА но договорката е разкрита и двата отбора са пред изхвърляне от елита.Но се намесват ръководни фактори и в крайна сметка треньорите на двата отбора са наказани с по три заплати.

warhead
Мнения: 985
Регистриран на: 08 юли 2009 13:18
Skype: palmen.g
Контакти:

Re: Локо(Сф)-ЦСКА 1948 ст.Локомотив 24.11/14:30ч.

Мнениеот warhead » 23 ное 2018 12:35

loko1 написа:
icko65 написа:
favaca8888 написа:Бяхме един от кошмарите на старото ЦСКА.
После ни изхвърлиха от А група и досега сме играли с всичките клонинги :ЦСКА -София,ЦСКА -София 2, Литекс който е всъщност е Луковит и т.н. Само с тези не сме играли.Надявам се да ги биеме и тях ,та да съм сигурен че съм ги бил всичките.

Само НИЕ,Само Локо !

Вие пък щото сте старото Локо..и не сте клонинг като тях?Нали от А окр. потегли влака с номер 1929?Или се бъркам..


Бъркаш цице, ние сме Локомотив, всичко си е на мястото Титли, Купи, Футболисти, Фенове, Стадион, част от Спортен клуб Локомотив.


Да бе само където старото дружество си стои с дълговете към НАП и кой ли не ,да не говорим за прескачането от "А" окр. директно в "Б" група!
П.С. ЦСКА-София ,поне си купи старото дружество "ЦСКА" АД и могат да претендират за приемственост,купете си старото дружество
и вие! ;)

favaca8888
Мнения: 4114
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Локо(Сф)-ЦСКА 1948 ст.Локомотив 24.11/14:30ч.

Мнениеот favaca8888 » 23 ное 2018 16:02

warhead написа:
loko1 написа:
icko65 написа:
favaca8888 написа:Бяхме един от кошмарите на старото ЦСКА.
После ни изхвърлиха от А група и досега сме играли с всичките клонинги :ЦСКА -София,ЦСКА -София 2, Литекс който е всъщност е Луковит и т.н. Само с тези не сме играли.Надявам се да ги биеме и тях ,та да съм сигурен че съм ги бил всичките.

Само НИЕ,Само Локо !

Вие пък щото сте старото Локо..и не сте клонинг като тях?Нали от А окр. потегли влака с номер 1929?Или се бъркам..


Бъркаш цице, ние сме Локомотив, всичко си е на мястото Титли, Купи, Футболисти, Фенове, Стадион, част от Спортен клуб Локомотив.


Да бе само където старото дружество си стои с дълговете към НАП и кой ли не ,да не говорим за прескачането от "А" окр. директно в "Б" група!
П.С. ЦСКА-София ,поне си купи старото дружество "ЦСКА" АД и могат да претендират за приемственост,купете си старото дружество
и вие! ;)



Като почне да развива НЯКАКВА спортна дейност,ще го купим.Ама като не развива нищо ????
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Локо(Сф)-ЦСКА 1948 ст.Локомотив 24.11/14:30ч.

Мнениеот HardWork » 23 ное 2018 23:50

Успех на новото Локо срещу Обелките! И двата отбора претендират за автентичност, без да имат нужната основа за подобни твърдения! Към момента ние си оставаме единствените който изплатиха поне част от дълговете на фалиралото дружество на което се опитваме да станем правоприемници. Всеки който си позволява да твърди, че това са автентичните ЦСКА и Локо СФ е очеваден лицемер и морален релативист ;) ..

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Локо(Сф)-ЦСКА 1948 ст.Локомотив 24.11/14:30ч.

Мнениеот Sinite ot Sofia » 24 ное 2018 09:41

icko65 написа:
favaca8888 написа:Бяхме един от кошмарите на старото ЦСКА.
После ни изхвърлиха от А група и досега сме играли с всичките клонинги :ЦСКА -София,ЦСКА -София 2, Литекс който е всъщност е Луковит и т.н. Само с тези не сме играли.Надявам се да ги биеме и тях ,та да съм сигурен че съм ги бил всичките.

Само НИЕ,Само Локо !

Вие пък щото сте старото Локо..и не сте клонинг като тях?Нали от А окр. потегли влака с номер 1929?Или се бъркам..

Как не те е срам да сравняваш случилото се с Локо с това епохално извращание, което направиха отговорните за тире София?
И да, това, което играе във Втора лига си е Локомотив София и всеки адекватен, който следи изкъсо нашия шампионат (добър или лош е друга тема), е на същото мнение.
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Локо(Сф)-ЦСКА 1948 ст.Локомотив 24.11/14:30ч.

Мнениеот Pride » 24 ное 2018 10:13

На Локомотивците някой да казва, кое е Локомотив :lol: просто смешно.

Изображение

https://lokosf.info/%D0%B0-%D0%BE%D1%82 ... 0%BF%D0%BB

Ще е тежък мач за нас.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
james
Мнения: 2592
Регистриран на: 11 апр 2008 19:23
Контакти:

Re: Локо(Сф)-ЦСКА 1948 ст.Локомотив 24.11/14:30ч.

Мнениеот james » 24 ное 2018 17:29

Е видя се, че докато не бъде убит съдия на стадион Локомотив, футбол няма да се играе. Браво за старанието на футболистите! Ивайло Стоянов знаеше как да подведе мача и го направи , през първото полувреме просто спираше атаките на Локомотив, а през второто като усети умората във футболистите, поведе авиаторите към успех, отдавна толкова добре дирижиращ мача съдия не бях виждал.

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Локо(Сф)-ЦСКА 1948 ст.Локомотив 24.11/14:30ч.

Мнениеот Pride » 24 ное 2018 20:09

james написа:Е видя се, че докато не бъде убит съдия на стадион Локомотив, футбол няма да се играе. Браво за старанието на футболистите! Ивайло Стоянов знаеше как да подведе мача и го направи , през първото полувреме просто спираше атаките на Локомотив, а през второто като усети умората във футболистите, поведе авиаторите към успех, отдавна толкова добре дирижиращ мача съдия не бях виждал.


Да този път международник ни пратиха с опит

https://lokosf.info/%D0%B0-%D0%BE%D1%82 ... 0%B8%D0%B2
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта