Иван Василев със сериозна закана: При следваща гавра вадя Локо (София)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Иван Василев със сериозна закана: При следваща гавра вадя Локо (София)

Мнениеот парци » 31 авг 2018 20:09

ivan56 написа:Илиенски страсти на чичаци на прекомерна възраст...

Идея: няма да е лошо преди да ходиш да пишеш по форуми, да научиш български.
Изображение

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Иван Василев със сериозна закана: При следваща гавра вадя Локо (София)

Мнениеот Непринуден » 31 авг 2018 22:46

Lyubaka01 написа:
Непринуден написа:С какво ви ощетиха в мача с Царско село? Ако съдията беше друг и беше свирил "правилно" според локомотивските разбирания какво трябваше да видим?

Трябваше да видим един нормален мач, в който може да победи и единия, и другия отбор. Обаче не крайния резултат да се решава от съдията, а от футболистите на терена... А това на мачовете на селското царство май рядко се случва...


Това не е отговор, а общи приказки. "Нормален мач" всеки може да си го разбира както иска. Някои, вероятно и повечето, са видели напълно нормален мач с изключение на локомотивските претенции в края му.

Попитах конкретно и очаквах конкретен отговор. Например "имаше явна дузпа за нас в последната минута, а съдията съвсем тенденциозно не я отсъди". Аз не видях кое не е наред и затова попитах. Редно е да изслушам страната в спора. Може пък нещо да не съм видял. Чух обаче само, че нещата не са нормални. Общи приказки като на съпругата ми. "Нищо не разбираш, но така не става". Когато попитам "кое" и очаквам отговор от рода на пари, секс, чувства, каквото и да е получавам само втори път подобен отговор от типа "ами ето, нищо не разбираш" (щом веднъж съм си измислила нещо, което очевидно е пълна мъгла за теб въпроса ти само потвърждава, че това което съм си наумила в моята глава е реалност). Не помага и "кажи нещо конкретно което очакваш от мен-каквото и да е, дори абсурдно, ще го направя", но не. И това потвърждава, че нищо не е наред.

Ами по тая логика докато ЦСКА не е първи в класирането (техен привърженик съм) "нещата не са нормални". Защо? Ми ей така. Няма да давам обяснения. Просто не са нормални.

Хайде малко по-сериозно!

И само да вметна нещо встрани от темата. Ако въобще те интересува отстрани как изглеждат нещата без локомотивски пристрастия. Миналата година гледах бараж при който единия трябваше да изпадне, защото "не бил за А група" (само пада), а на другия мястото му било там (вероятно заради миналото). Хубаво ама фактите на страничните наблюдатели друго показват. Уж незаслужено спечелилия баража тръгна с 3 победи в първите няколко кръга на А група, а уж незаслужено останалия във втора дивизия изостава още в началото със страшно много точки (дори и да вземем предвид нечестните ощетявания в други мачове). Това се вижда отстрани.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Иван Василев със сериозна закана: При следваща гавра вадя Локо (София)

Мнениеот парци » 01 сеп 2018 00:09

Непринуден написа:... Уж незаслужено спечелилия баража тръгна с 3 победи в първите няколко кръга на А група, а уж незаслужено останалия във втора дивизия изостава още в началото със страшно много точки (дори и да вземем предвид нечестните ощетявания в други мачове). Това се вижда отстрани.

Не че нещо, но отборът, който игра баражи след това бе разпуснат и в момента играем със съвсем различен отбор, точно поради причината, че не се "качихме" във Всевишната лига.

И между другото:
Непринуден написа:... по тая логика докато ЦСКА не е първи в класирането (техен привърженик съм) "нещата не са нормални". Защо? Ми ей така. Няма да давам обяснения. Просто не са нормални...


си е ваше и на подуенци перманентно състояние, така че точно с него не давай пример.
Изображение

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: Иван Василев със сериозна закана: При следваща гавра вадя Локо (София)

Мнениеот Mirosvel » 01 сеп 2018 01:46

Радо написа:Има много мачове и се надявам " железничарите " да влязат в 3 - ката, а защо не и да завършат 1 - ви. Успех им пожелавам: мястото им е в " А " група.

Хммм.....
Не мисля!

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Иван Василев със сериозна закана: При следваща гавра вадя Локо (София)

Мнениеот Lyubaka01 » 01 сеп 2018 17:53

Непринуден написа:
Lyubaka01 написа:
Непринуден написа:С какво ви ощетиха в мача с Царско село? Ако съдията беше друг и беше свирил "правилно" според локомотивските разбирания какво трябваше да видим?

Трябваше да видим един нормален мач, в който може да победи и единия, и другия отбор. Обаче не крайния резултат да се решава от съдията, а от футболистите на терена... А това на мачовете на селското царство май рядко се случва...


Това не е отговор, а общи приказки. "Нормален мач" всеки може да си го разбира както иска. Някои, вероятно и повечето, са видели напълно нормален мач с изключение на локомотивските претенции в края му.

Попитах конкретно и очаквах конкретен отговор. Например "имаше явна дузпа за нас в последната минута, а съдията съвсем тенденциозно не я отсъди". Аз не видях кое не е наред и затова попитах. Редно е да изслушам страната в спора. Може пък нещо да не съм видял. Чух обаче само, че нещата не са нормални. Общи приказки като на съпругата ми. "Нищо не разбираш, но така не става". Когато попитам "кое" и очаквам отговор от рода на пари, секс, чувства, каквото и да е получавам само втори път подобен отговор от типа "ами ето, нищо не разбираш" (щом веднъж съм си измислила нещо, което очевидно е пълна мъгла за теб въпроса ти само потвърждава, че това което съм си наумила в моята глава е реалност). Не помага и "кажи нещо конкретно което очакваш от мен-каквото и да е, дори абсурдно, ще го направя", но не. И това потвърждава, че нищо не е наред.

Ами по тая логика докато ЦСКА не е първи в класирането (техен привърженик съм) "нещата не са нормални". Защо? Ми ей така. Няма да давам обяснения. Просто не са нормални.

Хайде малко по-сериозно!

И само да вметна нещо встрани от темата. Ако въобще те интересува отстрани как изглеждат нещата без локомотивски пристрастия. Миналата година гледах бараж при който единия трябваше да изпадне, защото "не бил за А група" (само пада), а на другия мястото му било там (вероятно заради миналото). Хубаво ама фактите на страничните наблюдатели друго показват. Уж незаслужено спечелилия баража тръгна с 3 победи в първите няколко кръга на А група, а уж незаслужено останалия във втора дивизия изостава още в началото със страшно много точки (дори и да вземем предвид нечестните ощетявания в други мачове). Това се вижда отстрани.

Ок, ще ти обяснявам по отделно. Първо -дузпа имаше - имаше и избутване с ръце от страна на вратаря, имаше и игра с ръка (която е във всичко друго, само не и в естествено положение). Ситуацията се случва в края на мача и има голяма вероятност да повлияе на крайния резултат. Естествено ако педалчето я свири. Та като стана въпрос за хюмнето-съдия, прочети какви са претенциите на Бозата относно решението той да ръководи тоя мач, след това може да се поразровиш из нета да се запознаеш по-подробно с подвизите му...
Та така. Ако смяташ това за нормални неща, значи няма какво повече да обсъждам с тебе.

П.С. За баража и резултатите тоя сезон виждам че вече са ти отговорили. Но само да вметна - никой от нас не е казал че Бистрица незаслужено са спечелили - вкараха си дузпите и победиха. А ние сме си виновни че въобще се стигна до дузпи...

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Иван Василев със сериозна закана: При следваща гавра вадя Локо (София)

Мнениеот Lyubaka01 » 01 сеп 2018 17:59

Mirosvel написа:
Радо написа:Има много мачове и се надявам " железничарите " да влязат в 3 - ката, а защо не и да завършат 1 - ви. Успех им пожелавам: мястото им е в " А " група.

Хммм.....
Не мисля!

На тебе по принцип мисленето много-много не ти се отдава...

favaca8888
Мнения: 4114
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Иван Василев със сериозна закана: При следваща гавра вадя Локо (София)

Мнениеот favaca8888 » 02 сеп 2018 00:11

Lyubaka01 написа:
Mirosvel написа:
Радо написа:Има много мачове и се надявам " железничарите " да влязат в 3 - ката, а защо не и да завършат 1 - ви. Успех им пожелавам: мястото им е в " А " група.

Хммм.....
Не мисля!

На тебе по принцип мисленето много-много не ти се отдава...


Да не кажем - ХИЧ :lol:

Локомотивци,
Сега е моментът да сме до отбора си.Всичко друго е лаладжийство по форумите......
Чака ни мач с Арда, да видим ДИС Ципът с какво ще ни накаже, да не се наложи да ходим само по гостувания......
А...... И ШНУР ЗА БФС !
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта