Гонг къде е емблемата на Локомотив София от първата страница?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Гонг къде е емблемата на Локомотив София от първата страница?

Мнениеот kiril.a.d » 27 юли 2018 22:07

Между впрочем едва сега видях една стрелка, накрая на лентата, с която човек може да отиде на емблемите и линковете на много наши отбори, стигащи дори до Трета дивизия.
Но ще повторя, че ме дразнят емблемите и линковете на чуждестранни отболи, на първа позиция!!! - що за чуждопоклонничество?...
Не съм разглеждал чужди спортни сайтове, но си съмнявам в "бели държави" да се дава предимство на чужди отбори, пред националните Лиги...Но пък ние, нали сме си индиански резерват, начело с Вожда Винету, та...поданиците му със сигурност ще да са като него...
Е-е, а къде са емблемите и линковете към Мейджър Сокър Лийг?...Ники, Томи, току ще дойдат "дългите ножове", та...коригирайте се! - ако не искате да сте българи де;)...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Гонг къде е емблемата на Локомотив София от първата страница?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 27 юли 2018 22:11

loko1 написа:
favaca8888 написа:ДУЦ _ ДУЦ _ ДУЦ __ ВАААДУЦ !!!

:lol:


това пък какво общо има ...

Една лъжица с катран може да развали цяла каца с мед. Заради непремерените писаници на това "нещо" с никнейм favaca8888 (не само в тази тема) и на още няколко подобни "зрънца" губите и ще губите симпатизанти сред привържениците на другите отбори. ;) Лично на мен софийският "Локомотив" винаги ми е бил симпатичен, 20 години съм живял на 200 метра от вашия стадион, имам приятели локомотивци, но .... :roll:
П.П. Конкретно за favaca8888 имам чувството, че преди време в някой храсталак край стадион "Георги Аспарухов" му се е случило нещо много, много лошо, увредило завинаги крехката му детска психика и посяло тази омраза към "Левски"... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Гонг къде е емблемата на Локомотив София от първата страница?

Мнениеот Pride » 27 юли 2018 22:46

Captain Stottlemeyer написа:
loko1 написа:
favaca8888 написа:ДУЦ _ ДУЦ _ ДУЦ __ ВАААДУЦ !!!

:lol:


това пък какво общо има ...

Една лъжица с катран може да развали цяла каца с мед. Заради непремерените писаници на това "нещо" с никнейм favaca8888 (не само в тази тема) и на още няколко подобни "зрънца" губите и ще губите симпатизанти сред привържениците на другите отбори. ;) Лично на мен софийският "Локомотив" винаги ми е бил симпатичен, 20 години съм живял на 200 метра от вашия стадион, имам приятели локомотивци, но .... :roll:
П.П. Конкретно за favaca8888 имам чувството, че преди време в някой храсталак край стадион "Георги Аспарухов" му се е случило нещо много, много лошо, увредило завинаги крехката му детска психика и посяло тази омраза към "Левски"... 8-)


С това П.П. разбирам, че искаш да кажеш, че имате говеда и правилно ви мрази.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Гонг къде е емблемата на Локомотив София от първата страница?

Мнениеот kiril.a.d » 27 юли 2018 23:03

Captain Stottlemeyer написа:
loko1 написа:
favaca8888 написа:ДУЦ _ ДУЦ _ ДУЦ __ ВАААДУЦ !!!

:lol:


това пък какво общо има ...

Една лъжица с катран може да развали цяла каца с мед. Заради непремерените писаници на това "нещо" с никнейм favaca8888 (не само в тази тема) и на още няколко подобни "зрънца" губите и ще губите симпатизанти сред привържениците на другите отбори. ;) Лично на мен софийският "Локомотив" винаги ми е бил симпатичен, 20 години съм живял на 200 метра от вашия стадион, имам приятели локомотивци, но .... :roll:
П.П. Конкретно за favaca8888 имам чувството, че преди време в някой храсталак край стадион "Георги Аспарухов" му се е случило нещо много, много лошо, увредило завинаги крехката му детска психика и посяло тази омраза към "Левски"... 8-)

капитане, имаше тук една много точна забележка: "Не храни трола"!...И това е достатъчно! Както и въпросът на loko1, "това пък какво общо има..."
Та няма нужда да ни обясняваш за природните забележителности около Герена - знаем че там има тучни ливади и храсталаци ;)...
:lol:
А favaca8888 явно още не може да изтрезнее, от...навадуцването :lol: - явно, още не е свикнал на географските открития, на Софийското кралско, географско дружество, Герена ;)....
Бегай, че се заливам от смях, докато пиша :lol: .....
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Гонг къде е емблемата на Локомотив София от първата страница?

Мнениеот Pride » 28 юли 2018 00:27

А относно статистика дето се разхвърля тук тя е тази подметка bulgarian-football.com която се списва от тролчета дето ни мразят почти колкото троловете тук та те на мачове като тези с Ботев, Левски и ЦСКА пишат винаги с по 2000 човека надолу. Другия вариант е да не знаят, че А сектор в Надежда е за 3850 човека, а клетката без блъсканица за 2000.
За 2014/2015 статистиката показва 1586 човека на наш мач в редовния сезон (няма да крия над 800 са от гостуващите фенове, главно тези на ЦСКА и след това на Ботев Пд, Левски, Локо Пд и Славия) и 1640 човека на мач в първата шестица (около 600 гостуващи основно от ЦСКА и Ботев), та средното е 1606, не 910. Да и двете цифри са малки, както и тези на останалите отбори в А група тогава. Сега като ни няма в Първа лига гледам положението се е подбрило сериозно и има няма ходят средно 1000 човека на мач и то в първия кръг дето е един от най-посещавните кръгове въобще.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Гонг къде е емблемата на Локомотив София от първата страница?

Мнениеот парци » 28 юли 2018 21:15

Мистерията е разгадана - Томето ни махнал, щото сме имали еди кой си за спонсор, пък Гонг били към към еди кого си.

Българска журналистика = ташаци на рояци.
Изображение

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Гонг къде е емблемата на Локомотив София от първата страница?

Мнениеот Pride » 28 юли 2018 22:10

парци написа:Мистерията е разгадана - Томето ни махнал, щото сме имали еди кой си за спонсор, пък Гонг били към към еди кого си.

Българска журналистика = ташаци на рояци.


Никито е, той управлява тук.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Гонг къде е емблемата на Локомотив София от първата страница?

Мнениеот парци » 28 юли 2018 23:38

Pride написа:
парци написа:Мистерията е разгадана - Томето ни махнал, щото сме имали еди кой си за спонсор, пък Гонг били към към еди кого си.

Българска журналистика = ташаци на рояци.


Никито е, той управлява тук.


Е те са като братя близнаци - един *** ги е правил и на един *** се подрусват в такт.
Изображение

Stanimir_81
Мнения: 110
Регистриран на: 17 юни 2014 09:22
Контакти:

Re: Гонг къде е емблемата на Локомотив София от първата страница?

Мнениеот Stanimir_81 » 01 авг 2018 06:25

kiril.a.d написа:Между впрочем едва сега видях една стрелка, накрая на лентата, с която човек може да отиде на емблемите и линковете на много наши отбори, стигащи дори до Трета дивизия.

Да, всичко е за кликания и импресии в сайта! :evil:
Апропо, който твърдеше по-горе, че нямало отбор от А група с по-малко фенове, човече Смешний! Славия, Септември, Верея, Витоша Б, и да не казвам кои други реално почти НЯМАТ публика!

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6751
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Гонг къде е емблемата на Локомотив София от първата страница?

Мнениеот icko65 » 06 авг 2018 20:24

Локомотив София не развива спортна дейност и правилно го няма никъде-справка Вечната ранглиста на А група.Локомотив 1929 София също правилно го няма на страницата на Гонг-щото не е в елита.А и играе с емблема различна от на Локомотив София.Просто и ясно...Кво са дървите като първокласници.Очакваме Ви в елита след 2020г.Живи и здрави.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта