Хрантутниците в Локомотив

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Хрантутниците в Локомотив

Мнениеот loko1 » 27 мар 2018 12:28

tomatomov написа:Много е смешно някакви отбори да си броят за легенди хора , които не ги бръснат хич :) Пената си е Пената заради ЦСКА ! И много други естествено . Всички играчи по света искат да играят за силни отбори и да печелят трофеи . Няма как да стоят и играят там ,където са родени , ако искат да се развиват .


Голямо развитие затова през 60-те, Локомотив дето хване ЦСКА там ги бие и то точно чичо Пенчо най много бой отнася, щото е предател, а не легенда на Локомотив.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Хрантутниците в Локомотив

Мнениеот loko1 » 27 мар 2018 12:29

и този го мислех за предател ама https://lokosf.info/%D0%B8%D1%81%D1%82% ... 1%82%D0%B0
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Хрантутниците в Локомотив

Мнениеот saract » 27 мар 2018 13:51

loko1 написа:
tomatomov написа:Много е смешно някакви отбори да си броят за легенди хора , които не ги бръснат хич :) Пената си е Пената заради ЦСКА ! И много други естествено . Всички играчи по света искат да играят за силни отбори и да печелят трофеи . Няма как да стоят и играят там ,където са родени , ако искат да се развиват .


Голямо развитие затова през 60-те, Локомотив дето хване ЦСКА там ги бие и то точно чичо Пенчо най много бой отнася, щото е предател, а не легенда на Локомотив.

Въпроса дори не е спортно технически.ЦСКА винаги са били отборът на властта и на привилегиите.Чичо ти Пенчо от 18 годишен е умеел да си прави сметки.Апартаменти,заплати и т.н.Възможностите на Локомотив са далеч по ограничени.Един Радослав Здравков 15 години по късно също преминава в ЦСКА заради един апартамент който от БДЖ са му обещали и така и не го е видял.На днешното поколение може и да им изглежда смешно но тогава получаването на апартамент беше нещо изключително трудно.На 80 процента от трансферите това беше водещия мотив.

Потребителски аватар
LokoMaina
Мнения: 635
Регистриран на: 05 авг 2008 16:17
Контакти:

Re: Хрантутниците в Локомотив

Мнениеот LokoMaina » 27 мар 2018 15:07

loko29 написа:Един е ЛОКО и той е от София.Другите след себе си имат името на града си.


За пореден път се убеждавам, че тва феновете на Локото от един софийски квартал са особена порада хора. Те си мислят, че света се върти около тяхното смешно тимче и че ако напишеш само Локомотив е символ на величие. Вижте кво, велики фенове! Локомотиви има много- като почнеш от Москва, та стигнеш до Каспичан и всички те са много повече от вашето отборче, ама как да ви се обясняват такива сложни неща на вас, като за вас светът е един малък файтон с една шепа величави мозъци вътре в него.

Тъй като това явно са неща, които тия ваши мозъци трудно ще усвоят, завършвам с нещо много по-лесно смилаемо и с надеждата, че ще вденете за какво иде реч.
Таа... например когато прочета името Локомотив ПЛОВДИВ това за мен е извор за гордост и вдъхновение, за разлика от вашето лОКОМОТИВ, който ми звучи като Локомотив от Каспичан /без да искам да обидя нито вас, нито още по-малко феновете на последния отбор, защото знам, че има такива/.
Валентин Михов: Играта на Локо срещу Тотнъм е гордост за българския футбол!

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Хрантутниците в Локомотив

Мнениеот защо » 27 мар 2018 15:23

В интерес на истината, Пенев си се е чувствал съвсем добре в Локото и хич не е бил ентусиазиран да бяга, дърпал се е и отлагал окончателния отговор, поне така съм чувал и чел, но не е издържал накрая на натиска от Левски и ЦСКА едновременно и отстъпил пред по-агресивния (естествено) Манолов. Симолията даже малко нещо го отвлякъл, спрял до него с колата, казал: "Качвай се!" и го откарал на Панчарево, където го държал няколко дена, докато оправят документите. Нещо такова направи 20 години по-късно и със Стоичков, който преди ЦСКА беше подписал със Славия. Имаше усет за футболисти Симолията и хъс винаги да става неговото, та ако ще и член на Политбюро да е отсреща. Ако Левски не го бяха изгонили, когато е бил на проби при тях, сега и той, и Пенев, и Стоичков щяха да са левскари.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Хрантутниците в Локомотив

Мнениеот защо » 27 мар 2018 15:31

LokoMaina написа:
loko29 написа:Един е ЛОКО и той е от София.Другите след себе си имат името на града си.


За пореден път се убеждавам, че тва феновете на Локото от един софийски квартал са особена порада хора. Те си мислят, че света се върти около тяхното смешно тимче и че ако напишеш само Локомотив е символ на величие. Вижте кво, велики фенове! Локомотиви има много- като почнеш от Москва, та стигнеш до Каспичан и всички те са много повече от вашето отборче, ама как да ви се обясняват такива сложни неща на вас, като за вас светът е един малък файтон с една шепа величави мозъци вътре в него.

Тъй като това явно са неща, които тия ваши мозъци трудно ще усвоят, завършвам с нещо много по-лесно смилаемо и с надеждата, че ще вденете за какво иде реч.
Таа... например когато прочета името Локомотив ПЛОВДИВ това за мен е извор за гордост и вдъхновение, за разлика от вашето лОКОМОТИВ, който ми звучи като Локомотив от Каспичан /без да искам да обидя нито вас, нито още по-малко феновете на последния отбор, защото знам, че има такива/.

Айде де, те може и да не уточняват помежду си, това е нормално, ние, останалите, винаги казваме Локо София, Локо Пловдив и т.н.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Хрантутниците в Локомотив

Мнениеот bsz1916 » 27 мар 2018 16:11

Толкова много коментари по една безсмислена тема . Димитър Пенев е на 73 години а е напуснал Локомотив Сф на 19 ( преди цели 54 години ) - и сега някой се сетил че бил " хрантутник " .
Последна промяна от bsz1916 на 27 мар 2018 16:42, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Хрантутниците в Локомотив

Мнениеот Lyubaka01 » 27 мар 2018 16:24

LokoMaina написа:
loko29 написа:Един е ЛОКО и той е от София.Другите след себе си имат името на града си.


За пореден път се убеждавам, че тва феновете на Локото от един софийски квартал са особена порада хора. Те си мислят, че света се върти около тяхното смешно тимче и че ако напишеш само Локомотив е символ на величие. Вижте кво, велики фенове! Локомотиви има много- като почнеш от Москва, та стигнеш до Каспичан и всички те са много повече от вашето отборче, ама как да ви се обясняват такива сложни неща на вас, като за вас светът е един малък файтон с една шепа величави мозъци вътре в него.

Тъй като това явно са неща, които тия ваши мозъци трудно ще усвоят, завършвам с нещо много по-лесно смилаемо и с надеждата, че ще вденете за какво иде реч.
Таа... например когато прочета името Локомотив ПЛОВДИВ това за мен е извор за гордост и вдъхновение, за разлика от вашето лОКОМОТИВ, който ми звучи като Локомотив от Каспичан /без да искам да обидя нито вас, нито още по-малко феновете на последния отбор, защото знам, че има такива/.

Вълчо, хайде ако обичаш да си се гордееш с отборчето във столипинския ви форум... Ние нужда от мнението на бакшиши от един по-тъмен етнос нямаме.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Хрантутниците в Локомотив

Мнениеот saract » 27 мар 2018 17:07

защо написа:В интерес на истината, Пенев си се е чувствал съвсем добре в Локото и хич не е бил ентусиазиран да бяга, дърпал се е и отлагал окончателния отговор, поне така съм чувал и чел, но не е издържал накрая на натиска от Левски и ЦСКА едновременно и отстъпил пред по-агресивния (естествено) Манолов. Симолията даже малко нещо го отвлякъл, спрял до него с колата, казал: "Качвай се!" и го откарал на Панчарево, където го държал няколко дена, докато оправят документите. Нещо такова направи 20 години по-късно и със Стоичков, който преди ЦСКА беше подписал със Славия. Имаше усет за футболисти Симолията и хъс винаги да става неговото, та ако ще и член на Политбюро да е отсреща. Ако Левски не го бяха изгонили, когато е бил на проби при тях, сега и той, и Пенев, и Стоичков щяха да са левскари.

Стоичков никога не е подписвал със Славия.Другия кандидат е бил Дунав Русе.

Dog
Мнения: 270
Регистриран на: 18 юли 2010 16:31
Контакти:

Re: Хрантутниците в Локомотив

Мнениеот Dog » 27 мар 2018 17:34

Pride написа:
Captain Stottlemeyer написа:
Pride написа:
orlando7 написа:Повод за темата ми даде предаването по ТВ плюс "Код Спорт".Там един провинциален футболист със спорни качества, надълго и на широко обясняваше как се е чувствал в "грандовете" Левски и ЦСКА и не обели и дума за Локо София за който игра повече отколкото за двата "колоси на глинени крака" взети заедно,а на всичко отгоре беше и капитан на отбора!Има разбира се и други, но за мене Дончо Д-то е без конкуренция!
!


Явно си забравил как падаше за дузпи и Левски биеха.

Ами първия път, когато Дончо облече синята фланелка, беше вече на 29 години и дойде точно от "Локомотив" - София. ;) Интересно, къде ли е научил тези номера!?... :roll: 8-)
П.П. Поразрових се малко в статистиката - през пролетта на 1996 година - първият 1 полусезон, когато Дончо играе за "Левски" (през лятото отива в Турция) е единствената загуба на "Левски" от "Локомотив" - София за първенство през периода 1992 - 2007 година включително - някакви си 16 години! :lol: Случайност!?... :roll: 8-)
https://levskisofia.info/team/1004107-lokomotiv-sofia/


Явно още те боли от 5-те поредни, 3 на Герена, та си нацвъкал хиляди усмивки. Нормално, все пак ние 16 години може и да не сме ви били за първенството, но вие в тези 16 години имате 20 гола отбел язани служебно. Мен би ме било срам от такива победи.
Ето ти осем от двайсетте :mrgreen: [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=XXYgFiqqEjE[/youtube]


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта