Хрантутниците в Локомотив

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
LokoMaina
Мнения: 635
Регистриран на: 05 авг 2008 16:17
Контакти:

Re: Хрантутниците в Локомотив

Мнениеот LokoMaina » 27 мар 2018 17:59

Lyubaka01 написа:
LokoMaina написа:
loko29 написа:Един е ЛОКО и той е от София.Другите след себе си имат името на града си.


За пореден път се убеждавам, че тва феновете на Локото от един софийски квартал са особена порада хора. Те си мислят, че света се върти около тяхното смешно тимче и че ако напишеш само Локомотив е символ на величие. Вижте кво, велики фенове! Локомотиви има много- като почнеш от Москва, та стигнеш до Каспичан и всички те са много повече от вашето отборче, ама как да ви се обясняват такива сложни неща на вас, като за вас светът е един малък файтон с една шепа величави мозъци вътре в него.

Тъй като това явно са неща, които тия ваши мозъци трудно ще усвоят, завършвам с нещо много по-лесно смилаемо и с надеждата, че ще вденете за какво иде реч.
Таа... например когато прочета името Локомотив ПЛОВДИВ това за мен е извор за гордост и вдъхновение, за разлика от вашето лОКОМОТИВ, който ми звучи като Локомотив от Каспичан /без да искам да обидя нито вас, нито още по-малко феновете на последния отбор, защото знам, че има такива/.

Вълчо, хайде ако обичаш да си се гордееш с отборчето във столипинския ви форум... Ние нужда от мнението на бакшиши от един по-тъмен етнос нямаме.


Абе тъпунгер малоумен, вие като сте си направили тоя форум- то добре, но защо не турихте някаква забранка така, моля за фенове на други отбори, не влизайте и не пишете тук.

Апропо, моето мнение беше свързано с имената на нашите два отбора, та затва си позволих... таквозинка... ама щом е такваз работата, чао, пишете си, четете си... ама когато във форума ви не взимат участие и други фенове гледам имате от 2 /две/ до 4 /четири/ мнения. Така че- уточнявайте, пич. Макар че ми е през оная работа за форума на лОКОМОТИВ от нАДЕЖДА в един град сОФИЯ с два файтона малоумници!
Валентин Михов: Играта на Локо срещу Тотнъм е гордост за българския футбол!

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Хрантутниците в Локомотив

Мнениеот Lyubaka01 » 27 мар 2018 18:25

LokoMaina написа:
Lyubaka01 написа:
LokoMaina написа:
loko29 написа:Един е ЛОКО и той е от София.Другите след себе си имат името на града си.


За пореден път се убеждавам, че тва феновете на Локото от един софийски квартал са особена порада хора. Те си мислят, че света се върти около тяхното смешно тимче и че ако напишеш само Локомотив е символ на величие. Вижте кво, велики фенове! Локомотиви има много- като почнеш от Москва, та стигнеш до Каспичан и всички те са много повече от вашето отборче, ама как да ви се обясняват такива сложни неща на вас, като за вас светът е един малък файтон с една шепа величави мозъци вътре в него.

Тъй като това явно са неща, които тия ваши мозъци трудно ще усвоят, завършвам с нещо много по-лесно смилаемо и с надеждата, че ще вденете за какво иде реч.
Таа... например когато прочета името Локомотив ПЛОВДИВ това за мен е извор за гордост и вдъхновение, за разлика от вашето лОКОМОТИВ, който ми звучи като Локомотив от Каспичан /без да искам да обидя нито вас, нито още по-малко феновете на последния отбор, защото знам, че има такива/.

Вълчо, хайде ако обичаш да си се гордееш с отборчето във столипинския ви форум... Ние нужда от мнението на бакшиши от един по-тъмен етнос нямаме.


Абе тъпунгер малоумен, вие като сте си направили тоя форум- то добре, но защо не турихте някаква забранка така, моля за фенове на други отбори, не влизайте и не пишете тук.

Апропо, моето мнение беше свързано с имената на нашите два отбора, та затва си позволих... таквозинка... ама щом е такваз работата, чао, пишете си, четете си... ама когато във форума ви не взимат участие и други фенове гледам имате от 2 /две/ до 4 /четири/ мнения. Така че- уточнявайте, пич. Макар че ми е през оная работа за форума на лОКОМОТИВ от нАДЕЖДА в един град сОФИЯ с два файтона малоумници!

Вълчо, нещо изнервен ми се виждаш. Нещо таксито ли не върви?
П.С. "Тъпунгер малоумен" можеш да викаш на баща си (ако въобще знаеш кой е)...

Потребителски аватар
LokoMaina
Мнения: 635
Регистриран на: 05 авг 2008 16:17
Контакти:

Re: Хрантутниците в Локомотив

Мнениеот LokoMaina » 27 мар 2018 18:59

Lyubaka01 написа:
LokoMaina написа:
Lyubaka01 написа:
LokoMaina написа:
loko29 написа:Един е ЛОКО и той е от София.Другите след себе си имат името на града си.


За пореден път се убеждавам, че тва феновете на Локото от един софийски квартал са особена порада хора. Те си мислят, че света се върти около тяхното смешно тимче и че ако напишеш само Локомотив е символ на величие. Вижте кво, велики фенове! Локомотиви има много- като почнеш от Москва, та стигнеш до Каспичан и всички те са много повече от вашето отборче, ама как да ви се обясняват такива сложни неща на вас, като за вас светът е един малък файтон с една шепа величави мозъци вътре в него.

Тъй като това явно са неща, които тия ваши мозъци трудно ще усвоят, завършвам с нещо много по-лесно смилаемо и с надеждата, че ще вденете за какво иде реч.
Таа... например когато прочета името Локомотив ПЛОВДИВ това за мен е извор за гордост и вдъхновение, за разлика от вашето лОКОМОТИВ, който ми звучи като Локомотив от Каспичан /без да искам да обидя нито вас, нито още по-малко феновете на последния отбор, защото знам, че има такива/.

Вълчо, хайде ако обичаш да си се гордееш с отборчето във столипинския ви форум... Ние нужда от мнението на бакшиши от един по-тъмен етнос нямаме.


Абе тъпунгер малоумен, вие като сте си направили тоя форум- то добре, но защо не турихте някаква забранка така, моля за фенове на други отбори, не влизайте и не пишете тук.

Апропо, моето мнение беше свързано с имената на нашите два отбора, та затва си позволих... таквозинка... ама щом е такваз работата, чао, пишете си, четете си... ама когато във форума ви не взимат участие и други фенове гледам имате от 2 /две/ до 4 /четири/ мнения. Така че- уточнявайте, пич. Макар че ми е през оная работа за форума на лОКОМОТИВ от нАДЕЖДА в един град сОФИЯ с два файтона малоумници!

Вълчо, нещо изнервен ми се виждаш. Нещо таксито ли не върви?
П.С. "Тъпунгер малоумен" можеш да викаш на баща си (ако въобще знаеш кой е)...


Баща ми го остави, той няма нищо общо, ама виж на тебе как ти отива това ТЪПУНГЕР МАЛОУМЕН! Мдаа, като лъскаво етикетче от луксозен мол ти се лепна!
П.С. А за вбъдеще ще е необходимо да се понаучиш така кое как... в общуването с околните. Не че ми пука толкова за теб, ама хората са казали "Ако можеш да сториш някому добро, опитай... белким ти благодари!" Е, освен ако не е непоправим "тъпунгер малоумен".
Валентин Михов: Играта на Локо срещу Тотнъм е гордост за българския футбол!

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Хрантутниците в Локомотив

Мнениеот защо » 27 мар 2018 19:32

saract написа:
защо написа:В интерес на истината, Пенев си се е чувствал съвсем добре в Локото и хич не е бил ентусиазиран да бяга, дърпал се е и отлагал окончателния отговор, поне така съм чувал и чел, но не е издържал накрая на натиска от Левски и ЦСКА едновременно и отстъпил пред по-агресивния (естествено) Манолов. Симолията даже малко нещо го отвлякъл, спрял до него с колата, казал: "Качвай се!" и го откарал на Панчарево, където го държал няколко дена, докато оправят документите. Нещо такова направи 20 години по-късно и със Стоичков, който преди ЦСКА беше подписал със Славия. Имаше усет за футболисти Симолията и хъс винаги да става неговото, та ако ще и член на Политбюро да е отсреща. Ако Левски не го бяха изгонили, когато е бил на проби при тях, сега и той, и Пенев, и Стоичков щяха да са левскари.

Стоичков никога не е подписвал със Славия.Другия кандидат е бил Дунав Русе.

Ми не знам, може и да бъркам за някои неща, то навремето информацията идваше главно от слухове. След мача с Реал Сосиедат два дена си говорехме, че Цецо Йончев е умрял, докато разберем, че ще го бъде, вярно, че тогава сме били 11 годишни...
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Хрантутниците в Локомотив

Мнениеот Lyubaka01 » 27 мар 2018 20:09

LokoMaina написа:
Lyubaka01 написа:
LokoMaina написа:
Lyubaka01 написа:
LokoMaina написа:
loko29 написа:Един е ЛОКО и той е от София.Другите след себе си имат името на града си.


За пореден път се убеждавам, че тва феновете на Локото от един софийски квартал са особена порада хора. Те си мислят, че света се върти около тяхното смешно тимче и че ако напишеш само Локомотив е символ на величие. Вижте кво, велики фенове! Локомотиви има много- като почнеш от Москва, та стигнеш до Каспичан и всички те са много повече от вашето отборче, ама как да ви се обясняват такива сложни неща на вас, като за вас светът е един малък файтон с една шепа величави мозъци вътре в него.

Тъй като това явно са неща, които тия ваши мозъци трудно ще усвоят, завършвам с нещо много по-лесно смилаемо и с надеждата, че ще вденете за какво иде реч.
Таа... например когато прочета името Локомотив ПЛОВДИВ това за мен е извор за гордост и вдъхновение, за разлика от вашето лОКОМОТИВ, който ми звучи като Локомотив от Каспичан /без да искам да обидя нито вас, нито още по-малко феновете на последния отбор, защото знам, че има такива/.

Вълчо, хайде ако обичаш да си се гордееш с отборчето във столипинския ви форум... Ние нужда от мнението на бакшиши от един по-тъмен етнос нямаме.


Абе тъпунгер малоумен, вие като сте си направили тоя форум- то добре, но защо не турихте някаква забранка така, моля за фенове на други отбори, не влизайте и не пишете тук.

Апропо, моето мнение беше свързано с имената на нашите два отбора, та затва си позволих... таквозинка... ама щом е такваз работата, чао, пишете си, четете си... ама когато във форума ви не взимат участие и други фенове гледам имате от 2 /две/ до 4 /четири/ мнения. Така че- уточнявайте, пич. Макар че ми е през оная работа за форума на лОКОМОТИВ от нАДЕЖДА в един град сОФИЯ с два файтона малоумници!

Вълчо, нещо изнервен ми се виждаш. Нещо таксито ли не върви?
П.С. "Тъпунгер малоумен" можеш да викаш на баща си (ако въобще знаеш кой е)...


Баща ми го остави, той няма нищо общо, ама виж на тебе как ти отива това ТЪПУНГЕР МАЛОУМЕН! Мдаа, като лъскаво етикетче от луксозен мол ти се лепна!
П.С. А за вбъдеще ще е необходимо да се понаучиш така кое как... в общуването с околните. Не че ми пука толкова за теб, ама хората са казали "Ако можеш да сториш някому добро, опитай... белким ти благодари!" Е, освен ако не е непоправим "тъпунгер малоумен".

Точно някакъв столипински мангал да се опитва да ми дава акъл "кое как" е жалка история...
Не ми е ясно какво отношение искаш, като си тръгнал с рогите напред. Прочети си първото мнение в тая тема, в което директно тръгваш с обиди и нападки и то при положение че автора дори по никакъв начин не е визирал твоя отбор?!? Написаното от тебе е напълно неадекватно и направо мирише на комплекси (не жилищни). Та какво очакваш? Без никаква конкретна причина да плюеш по нашия отбор в нашия форум и ние да ти правим евала ли??? Ми няма как да стане...

favaca8888
Мнения: 4114
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Хрантутниците в Локомотив

Мнениеот favaca8888 » 27 мар 2018 20:33

Дончо Дарадончо беше страшен егоист.
В никакъв случай не може да се нарече легенда на Локо.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Вълчан
Мнения: 4265
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Хрантутниците в Локомотив

Мнениеот Вълчан » 27 мар 2018 20:52

Истинският Локомотив си е от София.Няма нужда от такива дразги.Във Пловдив има един отбор....Ботев.Другите като Локо и Марица са притурки или пълнеж както и да го тълкуваме....

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Хрантутниците в Локомотив

Мнениеот loko29 » 27 мар 2018 21:49

Затова легенда на Локото е Н.Михайлов ,а не Пенев.Мислите ли че Начко не са го изнудвали?Малко са великаните в съвременния футбол.Тоти ,Малдини ,Барези,Меси!
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Хрантутниците в Локомотив

Мнениеот g3_ev2 » 29 мар 2018 21:48

защо написа:В интерес на истината, Пенев си се е чувствал съвсем добре в Локото и хич не е бил ентусиазиран да бяга, дърпал се е и отлагал окончателния отговор, поне така съм чувал и чел, но не е издържал накрая на натиска от Левски и ЦСКА едновременно и отстъпил пред по-агресивния (естествено) Манолов. Симолията даже малко нещо го отвлякъл, спрял до него с колата, казал: "Качвай се!" и го откарал на Панчарево, където го държал няколко дена, докато оправят документите. Нещо такова направи 20 години по-късно и със Стоичков, който преди ЦСКА беше подписал със Славия. Имаше усет за футболисти Симолията и хъс винаги да става неговото, та ако ще и член на Политбюро да е отсреща. Ако Левски не го бяха изгонили, когато е бил на проби при тях, сега и той, и Пенев, и Стоичков щяха да са левскари.


Сигурно си прав, Пенев, макар и много млад, беше вече утвърден състезател на силния тогава отбор на Локомотив (Сф), беше и шампион на страната с Локото, ако не се лъжа, 1963/1964 г., а ЦСКА Червено знаме с руснака Пинайчев за треньор остана 12 -ти същата година (най-лошата в цялата история на ЦСКА) - затова беше натискът за Пената!
Пенев беше и играч на т. нар. Б - отбор на България заедно с Котков, Пантелей Димитров (ЦСКА), Дебърски (Лок. Сф), Дишков (Сп. Пд) и ред други знайни и незнайни, които направиха злощастната загуба от Румъния в квалификация за Олимпийските игри (1:2 там и 0:1 в София), но Пената беше много силен и в двата мача - едни от първите по-големи мачове, които съм гледал по БТ. Така че наистина тогава може и наистина да му е било по-стабилно в Локото.
Ахилесовата пета на Пената беше дипломата за начално образование (до 7-ми клас) не защото е глупав, а тогава футболистите се раждаха и растяха на улицата, къде ти време за училище. По едно време беше подкарал направо Механотехникума, но после му изгубих следите в дебрите на родното образование... Сега вече е писател, но това е друга тема!
Мисля, че не е предател на Локото, много години след трансфера в ЦСКА ги споменаваше, все с добро!

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Хрантутниците в Локомотив

Мнениеот Pride » 31 мар 2018 17:53

Пенев не помни вече от де е тръгнал, срам за баща си, заклет Локомотивец, дори не му е говорил след "трансфера".
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта