Хрантутниците в Локомотив

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

На линия
favaca8888
Мнения: 4115
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Хрантутниците в Локомотив

Мнениеот favaca8888 » 25 мар 2018 18:57

Столипиново-кюстендилския циганин да не се обажда и да коментира отбора-майка :P
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Хрантутниците в Локомотив

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 25 мар 2018 20:55

Pride написа:
orlando7 написа:Повод за темата ми даде предаването по ТВ плюс "Код Спорт".Там един провинциален футболист със спорни качества, надълго и на широко обясняваше как се е чувствал в "грандовете" Левски и ЦСКА и не обели и дума за Локо София за който игра повече отколкото за двата "колоси на глинени крака" взети заедно,а на всичко отгоре беше и капитан на отбора!Има разбира се и други, но за мене Дончо Д-то е без конкуренция!
!


Явно си забравил как падаше за дузпи и Левски биеха.

Ами първия път, когато Дончо облече синята фланелка, беше вече на 29 години и дойде точно от "Локомотив" - София. ;) Интересно, къде ли е научил тези номера!?... :roll: 8-)
П.П. Поразрових се малко в статистиката - през пролетта на 1996 година - първият 1 полусезон, когато Дончо играе за "Левски" (през лятото отива в Турция) е единствената загуба на "Левски" от "Локомотив" - София за първенство през периода 1992 - 2007 година включително - някакви си 16 години! :lol: Случайност!?... :roll: 8-)
https://levskisofia.info/team/1004107-lokomotiv-sofia/
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Хрантутниците в Локомотив

Мнениеот Pride » 25 мар 2018 21:11

Captain Stottlemeyer написа:
Pride написа:
orlando7 написа:Повод за темата ми даде предаването по ТВ плюс "Код Спорт".Там един провинциален футболист със спорни качества, надълго и на широко обясняваше как се е чувствал в "грандовете" Левски и ЦСКА и не обели и дума за Локо София за който игра повече отколкото за двата "колоси на глинени крака" взети заедно,а на всичко отгоре беше и капитан на отбора!Има разбира се и други, но за мене Дончо Д-то е без конкуренция!
!


Явно си забравил как падаше за дузпи и Левски биеха.

Ами първия път, когато Дончо облече синята фланелка, беше вече на 29 години и дойде точно от "Локомотив" - София. ;) Интересно, къде ли е научил тези номера!?... :roll: 8-)
П.П. Поразрових се малко в статистиката - през пролетта на 1996 година - първият 1 полусезон, когато Дончо играе за "Левски" (през лятото отива в Турция) е единствената загуба на "Левски" от "Локомотив" - София за първенство през периода 1992 - 2007 година включително - някакви си 16 години! :lol: Случайност!?... :roll: 8-)
https://levskisofia.info/team/1004107-lokomotiv-sofia/


Явно още те боли от 5-те поредни, 3 на Герена, та си нацвъкал хиляди усмивки. Нормално, все пак ние 16 години може и да не сме ви били за първенството, но вие в тези 16 години имате 20 гола отбелязани служебно. Мен би ме било срам от такива победи.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Хрантутниците в Локомотив

Мнениеот hd29 » 25 мар 2018 21:49

Captain Stottlemeyer написа:
hd29 написа:Много са играчите ,на които Локомотив е отворил вратите за големия футбол и впоследствие "забравят" тази подробност,но това са реалностите у нас.Всеки гледа да се хареса от силните и богатите на деня ;) .За съжаление ние в момента не сме от тези,но ако това се промени и в Надежда "замирише" на пари много от тях ще си "припомнят" и този факт :)

Ами точно с Дончо Донев случаят не е такъв. ;) Той е от Димитровград, голям футбол започва да играе в ЦСКА (да почива в мир), където става два пъти шампион и веднъж носител на купата на страната, после преминава в "Ботев" - Пловдив. В "Локомотив" - София Донев играе за първи път през сезон 1994-1995 г., когато вече е на 28 години. После преминава за кратко в "Левски", играе в Турция, връща се в "Левски", пак отива в Турция, а когато се завръща окончателно в България играе за "Локомотив" - София, за кратко преминава в пловдивския му съименник и отново се връща на стадиона в софийския квартал "Свобода", където завършва футболната си кариера. :!: Може би е изиграл най-много мачове за "Локомотив" - София, но пък най-големите си успехи като футболист със сигурност е постигнал другаде... 8-)
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0 ... 0%B5%D0%B2

Ами точно от сезона в Локомотив кариерата на Дончо тръгва нагоре.Той може да е постигнал големи успехи в ЦСКА,но всички знаем какви футболисти играеха тогава там и чия заслуга бяха те.

Потребителски аватар
Torino FC 1906
Мнения: 454
Регистриран на: 07 авг 2010 16:19
Контакти:

Re: Хрантутниците в Локомотив

Мнениеот Torino FC 1906 » 25 мар 2018 21:51

Pride написа:
Captain Stottlemeyer написа:
Pride написа:
orlando7 написа:Повод за темата ми даде предаването по ТВ плюс "Код Спорт".Там един провинциален футболист със спорни качества, надълго и на широко обясняваше как се е чувствал в "грандовете" Левски и ЦСКА и не обели и дума за Локо София за който игра повече отколкото за двата "колоси на глинени крака" взети заедно,а на всичко отгоре беше и капитан на отбора!Има разбира се и други, но за мене Дончо Д-то е без конкуренция!
!


Явно си забравил как падаше за дузпи и Левски биеха.

Ами първия път, когато Дончо облече синята фланелка, беше вече на 29 години и дойде точно от "Локомотив" - София. ;) Интересно, къде ли е научил тези номера!?... :roll: 8-)
П.П. Поразрових се малко в статистиката - през пролетта на 1996 година - първият 1 полусезон, когато Дончо играе за "Левски" (през лятото отива в Турция) е единствената загуба на "Левски" от "Локомотив" - София за първенство през периода 1992 - 2007 година включително - някакви си 16 години! :lol: Случайност!?... :roll: 8-)
https://levskisofia.info/team/1004107-lokomotiv-sofia/


Явно още те боли от 5-те поредни, 3 на Герена, та си нацвъкал хиляди усмивки. Нормално, все пак ние 16 години може и да не сме ви били за първенството, но вие в тези 16 години имате 20 гола отбелязани служебно. Мен би ме било срам от такива победи.


Буфер , хайде докажи го това твое твърдение ?.... или ще бъдеш като онези преместели се в София , ще повтаряш една лъжа докато стане истина .
Между другото на колко годинки е новият ти клуб ?

Въпреки цялата ви омраза към Левски , лично аз силно се надявам да се платят смешните дългове и да станете правоприемници на автентичният Локо , затрит заради Гигов и ЦСКА (лека им пръст ).


п.п.
за онези лорел и харди :|

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Хрантутниците в Локомотив

Мнениеот saract » 25 мар 2018 21:54

Дончо Донев за мене беше много силен футболист.Ако не беше Емил Костадинов вероятно щеше да направи и солидния кариера в национала /в годините когато да си български национал беше признание за качество/.

sly
Мнения: 385
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: Хрантутниците в Локомотив

Мнениеот sly » 25 мар 2018 22:11

Капитане казваш че точно с Дончо Донев случаят не е такъв. ;) Той е от Димитровград, голям футбол започва да играе в ЦСКА (да почива в мир), където става два пъти шампион и веднъж носител на купата на страната
Капитане ЦСКА не само че не почива ,ми и в последните години доста ви оножда.
А Дончо в това интервю започна да казва нещо във връзка с лилавите ти приятели по време на демокрацията,синята лавина и завърши с Т.Н. ТИ знаеш ли за какво става дума? :)
Последна промяна от sly на 25 мар 2018 22:17, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Хрантутниците в Локомотив

Мнениеот Pride » 25 мар 2018 22:15

Torino FC 1906 написа:
Pride написа:
Captain Stottlemeyer написа:
Pride написа:
orlando7 написа:Повод за темата ми даде предаването по ТВ плюс "Код Спорт".Там един провинциален футболист със спорни качества, надълго и на широко обясняваше как се е чувствал в "грандовете" Левски и ЦСКА и не обели и дума за Локо София за който игра повече отколкото за двата "колоси на глинени крака" взети заедно,а на всичко отгоре беше и капитан на отбора!Има разбира се и други, но за мене Дончо Д-то е без конкуренция!
!


Явно си забравил как падаше за дузпи и Левски биеха.

Ами първия път, когато Дончо облече синята фланелка, беше вече на 29 години и дойде точно от "Локомотив" - София. ;) Интересно, къде ли е научил тези номера!?... :roll: 8-)
П.П. Поразрових се малко в статистиката - през пролетта на 1996 година - първият 1 полусезон, когато Дончо играе за "Левски" (през лятото отива в Турция) е единствената загуба на "Левски" от "Локомотив" - София за първенство през периода 1992 - 2007 година включително - някакви си 16 години! :lol: Случайност!?... :roll: 8-)
https://levskisofia.info/team/1004107-lokomotiv-sofia/


Явно още те боли от 5-те поредни, 3 на Герена, та си нацвъкал хиляди усмивки. Нормално, все пак ние 16 години може и да не сме ви били за първенството, но вие в тези 16 години имате 20 гола отбелязани служебно. Мен би ме било срам от такива победи.


Буфер , хайде докажи го това твое твърдение ?.... или ще бъдеш като онези преместели се в София , ще повтаряш една лъжа докато стане истина .
Между другото на колко годинки е новият ти клуб ?

Въпреки цялата ви омраза към Левски , лично аз силно се надявам да се платят смешните дългове и да станете правоприемници на автентичният Локо , затрит заради Гигов и ЦСКА (лека им пръст ).


п.п.
за онези лорел и харди :|


Говедо ли си, от Торино ли си но, явно си малък, нямам време да търся статистика и клипове, който знае - знае. То затова и цяла България, го отева футбола, щото тука от средата на 90-те е цирк (в който и ние участваме). Съдиите свирят ярко в полза на по-платежоспособното лоби. Затова ви мразят, както и Гриша Ганчевите и Домусчиевите. Сега сте от другата страна, та не се чуди що Верея ви бие с 2 гола дето ... и ненормалници ви показват надути шнурове с шал. Незнам какво и как се надяваш, но това говори колко на изуст говориш. Пари никой няма да плаща, клуба си е част от спортния клуб, нищо автентично не е закрито.
Гигов ще си плати, то всичко в живота се връща.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
haiobaio
Мнения: 1235
Регистриран на: 13 мар 2009 23:34
Местоположение: София - град
Контакти:

Re: Хрантутниците в Локомотив

Мнениеот haiobaio » 26 мар 2018 11:10

Има футболисти, които са неблагодарни, но има и други, които приемат Локомотив за свой, така че нека да не издребняваме. Всичко си е до човека и възпитанието му.

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Хрантутниците в Локомотив

Мнениеот Lyubaka01 » 26 мар 2018 11:21

haiobaio написа:Има футболисти, които са неблагодарни, но има и други, които приемат Локомотив за свой, така че нека да не издребняваме. Всичко си е до човека и възпитанието му.

И аз съм на мнение че няма защо да драматизираме ситуацията. Забравил Дончо че е играл за ЛОКО, ми да е жив и здрав - наистина е въпрос на възпитание и ценности...


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта