Мина ли ни "еуфорията"?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

favaca8888
Мнения: 4140
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот favaca8888 » 27 апр 2019 10:03

Колега,уважавам мнението ти ;)
Ясно е че за Първа,Втора и Трета лига нямаме сили.За А окръжна обаче имаме.
Имаме сили и да поддържаме школата и да си запазим децата За това имаме сили.
И ако се ръководи правилно клуба ,с натрупване ще се образува бюджет за Трета лига,за Втора лига и т.н.
Локомотив - това сме ние !А не някакви неможачи!
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот Lyubaka01 » 27 апр 2019 11:33

За поддържане на школата - може би. А за поддържане на инфраструктурата? Съмнявам се...

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko29 » 27 апр 2019 18:58

Pride написа:
loko29 написа:Виж сега ти си много малък да ме оценяваш дали съм локомотивец или не!Когато фактите говорят и боговете мълчат.А за съжаление фактите никак не са в полза на сегашното ръководство.Ако се не лъжа точно ти пишеше преди време ,че отбора може и да се само издържа.Да ама не.Защо Гъргоров и Пеев не са в Локомотив сега?И затова ли е Гигов виновен?


Хич не съм малък, да с директор като Тонев (не че го искам в отбора) Локомотив се самоиздържаше и то няколко години. Гъргоров и Пеев не са в Локомотив вероятно заради Василев, но така и не каза какво остави гнидата Гигов.
Точно па за тая юда тонев да ми говориш който опропасти не само нас но и Левски е направо жалко.Няма отбор който да се самоиздъжа това е ясно на всички.И Василев и юдата и Бойчо и много други ядоха и пиха от парите на Гигов,а когато той изпадна в немилост се скриха.За 20 години по 1 000000 на година да е давал са 20 000 000 а те са много повече.Те това е оставил,а ако е печелил защо сега Василев не печели?
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот парци » 27 апр 2019 19:05

Как ни опропасти Тонев? Като играехме всяка година евротурнири със завиден успех и като успяваше да маневрира така, че клубът да не фалира, щото "благодетелят" благоволяваше да плаща веднъж-два пъти годишно, може би?
Изображение

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko29 » 27 апр 2019 21:44

Тоя предател където като отиде в Левски се смяташе за най-големия левскар въобще не искам да го чувам.Затова и пиша името му с малка буква.От всички хора свързани с Локото най- много мразя него и Чачевски когото повечето не знаете кой е!Е Чачевски го мразя защото изгони най-великия ни футболист.За юдата въобще не искам да коментирам не се заблуждавайте спрямо него Гигов е титан за Локо сф!
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот hd29 » 28 апр 2019 20:43

Имахме прекрасни моменти при Гигов,но като се сетя и колко пъти ми се е искало да ни е оставил по-добре от колкото тези многобройни разочарования и страдания през сезоните.

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko29 » 28 апр 2019 23:24

Това мнение ми харесва много.Гигов направи много глупости.Трябваше поне един път да станем шампиони.Явно не му бяха ясни нещата в българския футбол но да отричат някои човек който 20 години е давал пари за Локо сф е с това не съм съгласен и няма да се съглася.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

favaca8888
Мнения: 4140
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот favaca8888 » 29 апр 2019 08:49

Колега,никой не ти е опрял пистолет в главата и да ти казва съгласявай се :)
Всеки си има мнение,но всеобщото е че Кайчо унищожи и погреба Локомотив.
И ако не бяхме ние феновете ,първо да разкараме ония дебелаци,Локомотив отдавна нямаше да го има.Не мога да си обясня единствено какъв е тоя страх,Василев ако си тръгне....Ами човека му писна,не му се дават повече пари,не му се занимава,Ами няма проблем - довиждане!
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот hd29 » 29 апр 2019 19:51

favaca8888 написа:Не мога да си обясня единствено какъв е тоя страх,Василев ако си тръгне....Ами човека му писна,не му се дават повече пари,не му се занимава,Ами няма проблем - довиждане!

+1

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko29 » 04 май 2019 21:21

Нали Василев играеше честно?Защо е това полягане на Пирин?Запомнете ми думата ние ще правим паметник на Гигов както Левски на Батков!
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта