Мина ли ни "еуфорията"?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko29 » 27 авг 2021 22:13

Любимия ви Ванчо Колев излиза днес без нито един Локомотивец в състава.Евала Колев пътник си ..
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот Pride » 28 авг 2021 07:39

loko29 написа:Любимия ви Ванчо Колев излиза днес без нито един Локомотивец в състава.Евала Колев пътник си ..


За това, колко Локомотивци има в състава трябва да благодариш на Василев не на Колев и да евала на Колев че сглобява състав от докарани му в последния момент играчи и учи един куп Локомотивски юноши на тренировките с мъжкия състав.

Отбора ни се представя добре, всички мислеха че ще ни бият безпроблемно, а съвсем не е така.

Само Локо, Само Ние.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko29 » 28 авг 2021 11:44

Как па все лоши президенти се падат на тоя клуб?
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

favaca8888
Мнения: 4128
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот favaca8888 » 29 авг 2021 20:59

loko29 написа:Любимия ви Ванчо Колев излиза днес без нито един Локомотивец в състава.Евала Колев пътник си ..


Абе,унуфри ! Какво "любимия ВИ",ти тъп ли си , нормален ли си , къв си :?:
Аман от идиоти! Ходи си пий хапчетата и не се занимавай с глупости !
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот hd29 » 29 авг 2021 21:37

Всички в червено-черно са локомотивци за мен щом като се раздават на макс във всеки мач досега.Треньора също се справя повече от добре.Трябва да сме на ясно,че играхме срещу едни от най-добрите отбори в а гр,които са и финансово обезпечени в пъти повече от нашия отбор и тези 5 точки са повече от добре.

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko29 » 30 авг 2021 12:57

favaca8888 написа:
loko29 написа:Любимия ви Ванчо Колев излиза днес без нито един Локомотивец в състава.Евала Колев пътник си ..


Абе,унуфри ! Какво "любимия ВИ",ти тъп ли си , нормален ли си , къв си :?:
Аман от идиоти! Ходи си пий хапчетата и не се занимавай с глупости !

Аз ще си пия ракията.Само не мога да разбера как някои не виждат ,че това е един от най-слабите треньори водили Локо сф някога.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

favaca8888
Мнения: 4128
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот favaca8888 » 31 авг 2021 17:37

loko29 написа:
favaca8888 написа:
loko29 написа:Любимия ви Ванчо Колев излиза днес без нито един Локомотивец в състава.Евала Колев пътник си ..


Абе,унуфри ! Какво "любимия ВИ",ти тъп ли си , нормален ли си , къв си :?:
Аман от идиоти! Ходи си пий хапчетата и не се занимавай с глупости !

Аз ще си пия ракията.Само не мога да разбера как някои не виждат ,че това е един от най-слабите треньори водили Локо сф някога.


Хайде сега да ми обясниш как точно този е некъдърен?Ама искам с подробности !
Човечецът ни вкара в А група и от 5 мача взе 5 точки , с трима ероучастници Арда, Спортклуб, Лудогорец, ЦСКА 48 и Берое.
КОй треньор ( без Васев,шото нема вариант), шеще според теб да вземе повече точки ?
Хайде сега,седни, помисли,изпий една ракия и се успокой малко.Точно в този тежък момент не са ни нужни раздори,квичане,искане на оставки и проблеми ! Трябва всички да сме зад отбор,ръководство и като железен юмрук в едно да се борим за по-добро бъдеще!

САМО ЛОКО !
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko29 » 02 сеп 2021 16:32

Аз също съм Локомотив сф да просперира и да стане това което беше някога.Но не мога да си слагам розовите очила или да си заравям главата в пясъка.Локо сф има поне 5-6 треньори и то наши много по добри от В.Колев.П.Дочев,Д.Васев,С.Стоев,А.Велков,Я.Вълчинов са класа над застаряващия Колев на когото това е най-големия успех в кариерата.Миналата година Локото можеше и без треньор да влезне.Тая година всички знаем че целта е да се обиграва отбор и да останем в групата като се налагат наши момчета.Това,че сме взели 2 равни от разпадащия се Арда и експерименталния 48 не е бог знае какъв успех.Само ЛОКО!
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот Pride » 11 сеп 2021 08:57

Ванчо ти Колев и той е юноша на Локомотив и бая повече Локомотивец от Дочев ...

Браво за вчера, Само Локо.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko29 » 11 сеп 2021 18:54

Колко мача има за Локо сф тоя гений на футбола?
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта