Мина ли ни "еуфорията"?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Stanimir_81
Мнения: 110
Регистриран на: 17 юни 2014 09:22
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот Stanimir_81 » 07 яну 2019 21:52

loko1 написа:
Stanimir_81 написа:
loko1 написа:
Stanimir_81 написа:
loko1 написа:
Stanimir_81 написа:Дани Васев напуска отбора в посока Арда Кърджали.
Явно ще се борим за оцеляване, но май няма да успеем. А и в Бе група (т.нар. II Лига) се иска професионален статут и АД (акционерно дружество да е отбора), което не е по силите ни и на този етап, или на много скорошен, ще се запътим към ТРЕТА ЛИГА (a.k.a. Ве група), където ще ни е най-лесно да си живуркаме...уви, ако някой има по-добри предположения, ще се радвам да ги прочета:)

Пълни глупости, бюджета в Югозападната Трета или Втора лига е почти еднакъв за Локомотив.

Кое са пълни глупости би ли обяснил? :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Глупости е че нямаме сили за "Бе" - ти знаеш ли колко ни е бюджета?
Глупости е че сме за изпадане, ти имаш ли идея колко точки ни обраха съдиите?
Глупости е живуркането ти.

Не, пич, твоето живуркане е безсмислено, но както и да е - реално няма какво да се каже и направи. Личи си, че следваме "естествения път" - към Ве групата, уви.


Тролчо, ти си от Локомотив колкото аз от Славия, няма смисъл да пишеш тук прехвърли се да пишеш дето трябва.


Това, че съм от Локомотив, по никакъв начин не ми пречи да виждам 100% реалната картина. Свалете розовите очила...

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko29 » 08 яну 2019 18:08

Прав е колегата за очилата.А иначе и Виячки напуска.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот hd29 » 09 яну 2019 19:16

Pride написа:В момента младите надежди са основно наемници, които се връщат в отборите си и за нас остава нищо. Естествения път е да произвеждаме локомотивци и да вървим с тях напред. За теб коя е правилната посока?

За мен най-важното е да се инвестира в качествен треньор и един ръководител,директор ли,селекционер ли,както и да се нарича,човек професионалист, който е на "ти" с футбола у нас. Да се търсят футболисти ако трябва и от по-долните дивизии,но такива,които желаят да се развиват.Има все още кадърни момчета по Б И В групите,които обаче трябва да се открият,привлечат,задържат с изпипани договори и развият.За година,две опитен специалист със солиден гръб от страна на ръководството ще изгради боеспособен отбор за А гр.Текучеството трябва да се спре,играчите под наем също,опитни играчи сменящи отборите като носни кърпи също.Не че трябва да загърбим школата,но приоритет трябва да е изграждането на добър отбор и атакуване на А гр.

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko29 » 09 яну 2019 21:40

На пресконференцията днес Василев е казал че псевдолокомотивците в отбора били освободени.Ама то няма локомоивци в отбора.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот Lyubaka01 » 10 яну 2019 17:23

Пичове, истината е че с трици маймуни не се ловят... Локомотивският дух няма как да ти плати сметката в магазина... Не можем да виним тия, които си търсят по-добри условия.

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko29 » 10 яну 2019 17:53

То ,че парите командват футбола ,а и не само него е ясно отдавна.Малко хора са удържали примерно Тоти ,Малдини ,Барези.Въпроса тука, че ние нямаме Локомотивски играчи с изключение на Васев и то донякъде та да има локомотивски дух!
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

favaca8888
Мнения: 4124
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот favaca8888 » 10 яну 2019 21:00

loko29 написа:То ,че парите командват футбола ,а и не само него е ясно отдавна.Малко хора са удържали примерно Тоти ,Малдини ,Барези.Въпроса тука, че ние нямаме Локомотивски играчи с изключение на Васев и то донякъде та да има локомотивски дух!


Не съм много съгласен.Витков(резервния ни вратар),Краси Милошев,Марио Петков са си от наще.Има и още две-три юношки,които тренират с отбора.Вземи си календар за 2019-та и ще ги видиш кои са.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот hd29 » 10 яну 2019 21:10

loko29 написа:То ,че парите командват футбола ,а и не само него е ясно отдавна.Малко хора са удържали примерно Тоти ,Малдини ,Барези.Въпроса тука, че ние нямаме Локомотивски играчи с изключение на Васев и то донякъде та да има локомотивски дух!

Е какъв е смисъла от тоя дух щом като при първото предложение от селско отборче с пари и чао.Аз разбирам да търси някакво развитие ,но точно там :? Локомотивския дух го притежаваше баща му но той едва ли.

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko29 » 11 яну 2019 10:36

Съгласен съм за Васев.Милошов и Калайджиев играят поне засега заради правилника.Витков няма и една минута на терена.Петков също не е лидер.А на нас ни трябват лидери с дух на локомотивци за да има тия момчета от кого да се учат.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

favaca8888
Мнения: 4124
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот favaca8888 » 11 яну 2019 14:17

loko29 написа:Съгласен съм за Васев.Милошов и Калайджиев играят поне засега заради правилника.Витков няма и една минута на терена.Петков също не е лидер.А на нас ни трябват лидери с дух на локомотивци за да има тия момчета от кого да се учат.


Чакаме Бадема ;)
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта