Е.Гъргоров-Локомотив е всичко за мен!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Е.Гъргоров-Локомотив е всичко за мен!

Мнениеот Lyubaka01 » 02 сеп 2016 12:08

sandi74 написа:Щом се обичат нека се вземат.Селска пръчка в селски отбор за радост на тримата им фена и псетата покрай стадиона им.И нека поканят господата Гигов и Касев за кумове а шаферки да бъдат Льосков,Тонев и Рендето 8-) Любовта им като нищо ще спаси многострадалното ни футболче :!: :idea: Нека бъде.Амин 8-)

Ооо, сашке, труженичке магистрална, позарастнал ти е анала и пак си изпълзял от гнусната си дупка... Само внимавай, че някой е казал на сестра ти че правиш по-хубави свирки от нея, а и по-евтино и сега се е заканила че сводникът и ще ти сцепи пак гъза като те набара...

Потребителски аватар
ham3r
Мнения: 483
Регистриран на: 11 юни 2015 18:18
Контакти:

Re: Е.Гъргоров-Локомотив е всичко за мен!

Мнениеот ham3r » 02 сеп 2016 12:28

LOKOMAN написа:
sizif написа:Бадема има предвид истинския Локомотив София а не този фалшификат който се подвизава в втора лига в момента.


Да сме припознали Доброславци или Монтана като прасетата. Айде у лево и го лапай на новия ви бащица.


Откраднахте от държавата над милион и половина лева и ощетихте всички Българи. Направихте едно ГМО което аз не приемам за Локомотив София на Начко Михайлов.
Истинското Локо съществува а вие припознахте едно фалшиво

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Е.Гъргоров-Локомотив е всичко за мен!

Мнениеот Lyubaka01 » 02 сеп 2016 12:38

ham3r написа:
LOKOMAN написа:
sizif написа:Бадема има предвид истинския Локомотив София а не този фалшификат който се подвизава в втора лига в момента.


Да сме припознали Доброславци или Монтана като прасетата. Айде у лево и го лапай на новия ви бащица.


Откраднахте от държавата над милион и половина лева и ощетихте всички Българи. Направихте едно ГМО което аз не приемам за Локомотив София на Начко Михайлов.
Истинското Локо съществува а вие припознахте едно фалшиво

Ма наистина ли така стана? И защо, по дяволите, мислиш че на някой въобще му пука за това ти какво приемаш и какво не?!? И къде беше ти, господин моралисте, когато извадиха Локо от А група за милион и половина дългове, а оставиха Левски с над четири и Локо пд с около милион??? Къде си ти, борецо за справедливост, при положение ще ЦСКА е с поне 14млн задължения към държавата, а направиха цяла нова лига заради тях? Или викаш пред закона всички са равни, ама някои са по-равни...

Потребителски аватар
ham3r
Мнения: 483
Регистриран на: 11 юни 2015 18:18
Контакти:

Re: Е.Гъргоров-Локомотив е всичко за мен!

Мнениеот ham3r » 02 сеп 2016 14:36

Lyubaka01 написа:
ham3r написа:
LOKOMAN написа:
sizif написа:Бадема има предвид истинския Локомотив София а не този фалшификат който се подвизава в втора лига в момента.


Да сме припознали Доброславци или Монтана като прасетата. Айде у лево и го лапай на новия ви бащица.


Откраднахте от държавата над милион и половина лева и ощетихте всички Българи. Направихте едно ГМО което аз не приемам за Локомотив София на Начко Михайлов.
Истинското Локо съществува а вие припознахте едно фалшиво

Ма наистина ли така стана? И защо, по дяволите, мислиш че на някой въобще му пука за това ти какво приемаш и какво не?!? И къде беше ти, господин моралисте, когато извадиха Локо от А група за милион и половина дългове, а оставиха Левски с над четири и Локо пд с около милион??? Къде си ти, борецо за справедливост, при положение ще ЦСКА е с поне 14млн задължения към държавата, а направиха цяла нова лига заради тях? Или викаш пред закона всички са равни, ама някои са по-равни...


Когато тренирах в истинския Локо София при Начко ти кой знае къде си бил...

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Е.Гъргоров-Локомотив е всичко за мен!

Мнениеот парци » 02 сеп 2016 14:47

ham3r написа:... Откраднахте от държавата над милион и половина лева и ощетихте всички Българи. Направихте едно ГМО...

Aaaa, молим - "държавата" има от кого да ходи да си ги търси тия пари. Защо не го прави, можеш да я попиташ лично.

А с ГМО-та нямаме нищо общо. Като не разбираш значението на някоя дума или израз, не се прави на много знаещ, че ставаш само за съжаление.


ham3r написа:Когато тренирах в истинския Локо София при Начко ти кой знае къде си бил...

Когато - тогато.

В момента в София има един Локомотив, без да поражда разделение между фенове и легенди. Другото са приказки на недоклатени мозъци.
Изображение

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Е.Гъргоров-Локомотив е всичко за мен!

Мнениеот Lyubaka01 » 02 сеп 2016 15:13

ham3r написа:
Lyubaka01 написа:
ham3r написа:
LOKOMAN написа:
sizif написа:Бадема има предвид истинския Локомотив София а не този фалшификат който се подвизава в втора лига в момента.


Да сме припознали Доброславци или Монтана като прасетата. Айде у лево и го лапай на новия ви бащица.


Откраднахте от държавата над милион и половина лева и ощетихте всички Българи. Направихте едно ГМО което аз не приемам за Локомотив София на Начко Михайлов.
Истинското Локо съществува а вие припознахте едно фалшиво

Ма наистина ли така стана? И защо, по дяволите, мислиш че на някой въобще му пука за това ти какво приемаш и какво не?!? И къде беше ти, господин моралисте, когато извадиха Локо от А група за милион и половина дългове, а оставиха Левски с над четири и Локо пд с около милион??? Къде си ти, борецо за справедливост, при положение ще ЦСКА е с поне 14млн задължения към държавата, а направиха цяла нова лига заради тях? Или викаш пред закона всички са равни, ама някои са по-равни...


Когато тренирах в истинския Локо София при Начко ти кой знае къде си бил...
Щом си тренирал при Начко, най-вероятно съм по-голям от тебе. Та въпросът е къде точно си бил ти когато аз съм бил за първи път на стадиона. Нека ти помогна - питай баща си, той най-добре ще знае...

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Е.Гъргоров-Локомотив е всичко за мен!

Мнениеот loko29 » 02 сеп 2016 17:26

Тоя ако е тренирал при Начко нямаше да ръси глупости.Именно Гъргоров е най- голямото откритие на Начко.И никой не може да отрече че е локомотивец и вярвам че ще изиграе още поне един сезон в Надежда.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

LOKOMAN
Мнения: 380
Регистриран на: 28 мар 2013 16:33
Контакти:

Re: Е.Гъргоров-Локомотив е всичко за мен!

Мнениеот LOKOMAN » 02 сеп 2016 19:38

BLaNCo_NeGrO написа:
LOKOMAN написа:
BLaNCo_NeGrO написа:"Бадема" имаше предвид Пловдивския Локомотив, нещо не сте разбрали! Едва ли е шопския, на който феновете са роднините на футболистите! :lol:


На пловдивския Локомотив феновете са главно от Столипиново и техни братовчеди от района, така че не се отнася за тях и Локо Пд бъди сигурен.

Ти от къде знаеш, от къде са бе, нарко? Това може да го каже човек, който не е стъпвал на мач, или е много далеч от това, да се нарече-"фен"! Или просто си ял тупаници и сега се чудиш как да надраскаш някакъв изтъркан цитат, писан от хора, които също са били обезобразявани от Лаута Арми! Ти десетия фен на Локо(на три туби бензин от София) ли си? Колко жалко е да си безличник като теб, 'що не се самоубиеш мърльо, или да пукнеш на метадон на игла?


Не бе, просто за ГМО да ми говори фен на Левски Кюстендил - корекция Локо Пд не е много уместно, но понеже не си запознат с историята на собствения си отбор ти е простено, а и нещо много се обиждаш, ако не е вярно какво ти пука.

LOKOMAN
Мнения: 380
Регистриран на: 28 мар 2013 16:33
Контакти:

Re: Е.Гъргоров-Локомотив е всичко за мен!

Мнениеот LOKOMAN » 02 сеп 2016 19:41

Tequila_Boy_88 написа:
LOKOMAN написа:
BLaNCo_NeGrO написа:"Бадема" имаше предвид Пловдивския Локомотив, нещо не сте разбрали! Едва ли е шопския, на който феновете са роднините на футболистите! :lol:


На пловдивския Локомотив феновете са главно от Столипиново и техни братовчеди от района, така че не се отнася за тях и Локо Пд бъди сигурен.

Ти фен на онова селско изчадие с десетте фена ли си? Гей Бригади, това-онова, къде ви е отбора, турчино рязан? Правите ли си оргии десетте хомота? или със на Венци шопара еврейте се праскате, тъкмо ги превъзхождате с един човек!


Смени дилъра, че си объркал форума с форумите за интеграция на ромите където са ти интересите.

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Е.Гъргоров-Локомотив е всичко за мен!

Мнениеот Pride » 03 сеп 2016 09:18

Да добре се модерира този форум, браво
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта