Е.Гъргоров-Локомотив е всичко за мен!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Е.Гъргоров-Локомотив е всичко за мен!

Мнениеот sizif » 01 сеп 2016 19:39

Бадема има предвид истинския Локомотив София а не този фалшификат който се подвизава в втора лига в момента.
Нищо общо нямате с Апостола

LOKOMAN
Мнения: 380
Регистриран на: 28 мар 2013 16:33
Контакти:

Re: Е.Гъргоров-Локомотив е всичко за мен!

Мнениеот LOKOMAN » 01 сеп 2016 20:29

sizif написа:Бадема има предвид истинския Локомотив София а не този фалшификат който се подвизава в втора лига в момента.


Да сме припознали Доброславци или Монтана като прасетата. Айде у лево и го лапай на новия ви бащица.

Dr0w
Мнения: 114
Регистриран на: 06 юли 2016 13:29
Контакти:

Re: Е.Гъргоров-Локомотив е всичко за мен!

Мнениеот Dr0w » 02 сеп 2016 00:22

Човекът сменил 826 клуба през кариерата си реши да открои един от тях като специален...Там ли има най-добри изгледи за препитание след края на футболната кариера? :) Ако наистина го е казал де...Такова лицемерие би накарало дори англо-саксонските глобалисти да се изчервят...трябва там да го вземат на работа.:)

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Е.Гъргоров-Локомотив е всичко за мен!

Мнениеот sandi74 » 02 сеп 2016 06:30

Щом се обичат нека се вземат.Селска пръчка в селски отбор за радост на тримата им фена и псетата покрай стадиона им.И нека поканят господата Гигов и Касев за кумове а шаферки да бъдат Льосков,Тонев и Рендето 8-) Любовта им като нищо ще спаси многострадалното ни футболче :!: :idea: Нека бъде.Амин 8-)

mirodes
Мнения: 704
Регистриран на: 08 ное 2010 21:58
Контакти:

Re: Е.Гъргоров-Локомотив е всичко за мен!

Мнениеот mirodes » 02 сеп 2016 08:24

Интересно изказване за човек сменил 7 отбора.И три пъти игра за ЦСКА.Ама иначе е голям локомотивец де.Като го слуша човек,все едно е Тоти-играл само за Рома.Същият като Божинов дето се изкара голям левскар.

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Е.Гъргоров-Локомотив е всичко за мен!

Мнениеот парци » 02 сеп 2016 09:35

mirodes написа:Интересно изказване за човек сменил 7 отбора...

Но започнал кариерата си в Един.

Ама къде толкова мозък, та да направите "тънката" разлика.
Изображение

Потребителски аватар
BLaNCo_NeGrO
Мнения: 199
Регистриран на: 22 апр 2009 02:05
Местоположение: ЧЕРНО-БЯЛ ПЛОВДИВ!
Контакти:

Re: Е.Гъргоров-Локомотив е всичко за мен!

Мнениеот BLaNCo_NeGrO » 02 сеп 2016 09:58

LOKOMAN написа:
BLaNCo_NeGrO написа:"Бадема" имаше предвид Пловдивския Локомотив, нещо не сте разбрали! Едва ли е шопския, на който феновете са роднините на футболистите! :lol:


На пловдивския Локомотив феновете са главно от Столипиново и техни братовчеди от района, така че не се отнася за тях и Локо Пд бъди сигурен.

Ти от къде знаеш, от къде са бе, нарко? Това може да го каже човек, който не е стъпвал на мач, или е много далеч от това, да се нарече-"фен"! Или просто си ял тупаници и сега се чудиш как да надраскаш някакъв изтъркан цитат, писан от хора, които също са били обезобразявани от Лаута Арми! Ти десетия фен на Локо(на три туби бензин от София) ли си? Колко жалко е да си безличник като теб, 'що не се самоубиеш мърльо, или да пукнеш на метадон на игла?
ИГРАЙТЕ ЗА НАС, ЩЕ СЕ БИЕМ НИЙ ЗА ВАС, ЗА ЛОКО ПЛОВДИВ ДО ПОСЛЕДЕН ДЪХ!

Потребителски аватар
Tequila_Boy_88
Мнения: 5
Регистриран на: 02 сеп 2016 09:22
Контакти:

Re: Е.Гъргоров-Локомотив е всичко за мен!

Мнениеот Tequila_Boy_88 » 02 сеп 2016 10:08

LOKOMAN написа:
BLaNCo_NeGrO написа:"Бадема" имаше предвид Пловдивския Локомотив, нещо не сте разбрали! Едва ли е шопския, на който феновете са роднините на футболистите! :lol:


На пловдивския Локомотив феновете са главно от Столипиново и техни братовчеди от района, така че не се отнася за тях и Локо Пд бъди сигурен.

Ти фен на онова селско изчадие с десетте фена ли си? Гей Бригади, това-онова, къде ви е отбора, турчино рязан? Правите ли си оргии десетте хомота? или със на Венци шопара еврейте се праскате, тъкмо ги превъзхождате с един човек!

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Е.Гъргоров-Локомотив е всичко за мен!

Мнениеот Lyubaka01 » 02 сеп 2016 11:50

Вълчо, хващай хомо-братовчедчето ти и пали таксито, че чаветата, дето си ги наплодил на сестра ти пак са гладни и ровичкат в лайната. Мангале столипински, принц Чарлс май още не ти е пратил за апартамент и продължавате с кръвосмешенията в катуна...

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Е.Гъргоров-Локомотив е всичко за мен!

Мнениеот Lyubaka01 » 02 сеп 2016 11:55

За мозъците, които коментират без да са наясно за какво става въпрос, ето интервюто с Бадема: https://topsport.bg/lokomotiv-sofia/emil-gargorov-badema-loko-sofiya-e-vsichko-za-men.html


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта