Спартак Пл-Локомотив Сф 3кр ВПЛ пон.18.00

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

favaca8888
Мнения: 4128
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Спартак Пл-Локомотив Сф 3кр ВПЛ пон.18.00

Мнениеот favaca8888 » 24 авг 2016 13:20

Изтървахме 3-4 чисти положения.
На мен ми хареса, че въпреки че останахме с 10 души продължихме да играем за победа.
След почти една година записахме първата си загуба. ;)

Равноместката е 25 мача 23 победи/1 равенство и 1 загуба.Головата не ми се смята :P

Напред Железни !!!
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Спартак Пл-Локомотив Сф 3кр ВПЛ пон.18.00

Мнениеот Pride » 26 авг 2016 07:59

Паднахме, но се борихме докрай.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Спартак Пл-Локомотив Сф 3кр ВПЛ пон.18.00

Мнениеот hd29 » 26 авг 2016 20:26

Въпреки загубата аз виждам потенциал в отбора.Харесва ми себераздаването от страна на футболистите и отборния дух.На този етап това е важно.

Мляко с ориз
Мнения: 588
Регистриран на: 26 авг 2013 13:13
Контакти:

Re: Спартак Пл-Локомотив Сф 3кр ВПЛ пон.18.00

Мнениеот Мляко с ориз » 01 сеп 2016 00:06

парци написа:Никой не се интересува от коментарите на Сперми с ориз.

Надявам се при нас да не се получи трети път стомна - гол за противника и после да догонваме с триста зора поне точица. Да, вълнуващо е, но взема да писва.

Изображение
Второто ни гостуване тази година е в Плевен на отбоа на Спартак. Домакините все още нямат записана победа, след претърпяно домакинско поражение от отбора на Септември (София) с 0:4 и равенство 2:2 във втория кръг с отбора на ОФК Поморие. Ние от своя страна отиваме в Плевен с победа и равенство, но и със "стомна" - и в двата ни предни мача бяхме догонващият отбор и на два пъти успяхме да се измъкнем сухи от водата.

Напомняме, че Фенклубът на клуба организира екскурзия за мача. Да, денят е неудобен (да благодарим на Българския анти-футболен съюз), но мачът си е мач. Всеки човек на трибуната ще е (без)ценен.

Една идея, едно име - само Локо, само ние!

lokosf.info

Сперма с ориз си ти, жалкар ПАРЦАЛчест.Честито на Спартак за успеха само така да ви върви занапред - догодина В група където ви беше мястото преди да ви вкарат служебно в Б група.
Авторчето на темата - нормален тон може да искаш като спреш да се излагсш като кифладжия с плоските си изказвания за Черно море

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Спартак Пл-Локомотив Сф 3кр ВПЛ пон.18.00

Мнениеот Pride » 03 сеп 2016 09:19

Ето и тук троло Сандитата браво
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта