Клуб напривържениците на ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 1929 ЗаЕдно за Локо

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
IBUU
Мнения: 367
Регистриран на: 08 фев 2012 23:01
Контакти:

Re: Клуб напривържениците на ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 1929 ЗаЕдно за

Мнениеот IBUU » 09 дек 2015 15:58

не обръщайте внимание на цапащи олигофрени,
преписващи си титли на отдавна несъщестуващи отбори - Тича, Владислав,Ботев и прочие.Малоумен стадион и комплексирана публика от 2 реда.

Локомотив е там където сме ние, основан 2015, 3015, 8915та година.
Локомотив е на баща ми и на детето ми и на дедите ни.

Само Ние!!!

щом се занимава някой с нас,явно сме му бръкнали надълбоко.
и да не забравя: Антон Генов е един от нас малоумни,комплексирани еклери.Лапайте го!!!!
Локомотив за нас е всичко!!!

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6772
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Клуб напривържениците на ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 1929 ЗаЕдно за

Мнениеот icko65 » 10 дек 2015 10:26

Lyubaka01 написа:
icko65 написа:
Lyubaka01 написа:
icko65 написа:Как нещо което е основано 1929г. се преосновава през 2015?Справка:Уикипедия-ПФК ЛокомотивСф.Там четем уникалната мисъл на някой локомотивец:"ФК Локомотив1929 е български отбор създаден 1929г."Смяяях-създаден е 2015г.Другата глупост е в карето пак в Уикито.ФК Локомотив1929 -основан 1929 преоснован 2015!Нали уж е създаден 1929 ?През 1929 е основан ЖСК а не Локомотив 1929
Абе, плазмодий, защо си мислиш, че на някой въобще му пука какво мисли по въпроса някакъв мухльо като тебе?!?!

Истината боли братче.Затова и обиждаш.И аз не ги мисля тия неща-това са фактите.

А ти точно кой беше, че нещо не мога да се сетя, че да определяш кои и какви са фактите?!?! Пък за обиждането, вземи и поразгледай кой и кога е почнал с обидите.
Много са ми смешни такива "мозъци", които по незнайни причини са на мнение, че света се върти около тях... Палячо, не се ли усещаш колко си жалък? Виж се, че имаш повече постове в под-форума на Локомотив, отколкото в този на ЧМ... Дървен философ...

Аз кой съм?Ами този с който се обзаложи че Локото ще играе в А ПФГ.Аз съм който ти опява че няма как да стане и отивате във В!
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6772
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Клуб напривържениците на ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 1929 ЗаЕдно за

Мнениеот icko65 » 10 дек 2015 10:28

парци написа:
icko65 написа:
парци написа:Ици, единственият засегнат и с проблем по темата, когото виждаме тук, си ти. :(

Нито съм засегнат нито имам проблем.Просто държа нещата да се назовават и представят според фактите и с истинските им имена.Това е всичко..А не някой да ги извърта както му е удобно и когато получи коректив да обижда и да плюе навред.

Напиши книга, като си такъв фактолог - барем някой лев ще изкараш, докато тук просто ще си останеш недооценен. :(

Благодаря за идеята.Ако стане факт имаш процент от печалбата.Обещано!
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Клуб напривържениците на ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 1929 ЗаЕдно за

Мнениеот Lyubaka01 » 10 дек 2015 18:33

icko65 написа:
Lyubaka01 написа:
icko65 написа:
Lyubaka01 написа:
icko65 написа:Как нещо което е основано 1929г. се преосновава през 2015?Справка:Уикипедия-ПФК ЛокомотивСф.Там четем уникалната мисъл на някой локомотивец:"ФК Локомотив1929 е български отбор създаден 1929г."Смяяях-създаден е 2015г.Другата глупост е в карето пак в Уикито.ФК Локомотив1929 -основан 1929 преоснован 2015!Нали уж е създаден 1929 ?През 1929 е основан ЖСК а не Локомотив 1929
Абе, плазмодий, защо си мислиш, че на някой въобще му пука какво мисли по въпроса някакъв мухльо като тебе?!?!

Истината боли братче.Затова и обиждаш.И аз не ги мисля тия неща-това са фактите.

А ти точно кой беше, че нещо не мога да се сетя, че да определяш кои и какви са фактите?!?! Пък за обиждането, вземи и поразгледай кой и кога е почнал с обидите.
Много са ми смешни такива "мозъци", които по незнайни причини са на мнение, че света се върти около тях... Палячо, не се ли усещаш колко си жалък? Виж се, че имаш повече постове в под-форума на Локомотив, отколкото в този на ЧМ... Дървен философ...

Аз кой съм?Ами този с който се обзаложи че Локото ще играе в А ПФГ.Аз съм който ти опява че няма как да стане и отивате във В!

И сигурно това е най-голямото ти постижение в мизерното ти съществуване...

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6772
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Клуб напривържениците на ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 1929 ЗаЕдно за

Мнениеот icko65 » 10 дек 2015 23:17

IBUU написа:не обръщайте внимание на цапащи олигофрени,
преписващи си титли на отдавна несъщестуващи отбори - Тича, Владислав,Ботев и прочие.Малоумен стадион и комплексирана публика от 2 реда.

Локомотив е там където сме ние, основан 2015, 3015, 8915та година.
Локомотив е на баща ми и на детето ми и на дедите ни.

Само Ние!!!

щом се занимава някой с нас,явно сме му бръкнали надълбоко.
и да не забравя: Антон Генов е един от нас малоумни,комплексирани еклери.Лапайте го!!!!

Локото е на баща ти колкото Космоса е мой!Ето да видиш комплекса ми:ИзображениеА Тича и Владислав са икони-първи във всичко!Ясно?
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3803
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Клуб напривържениците на ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 1929 ЗаЕдно за

Мнениеот loko1 » 11 дек 2015 11:06

Ице, Ице трол глупав и загубен марш за 20-те лева дето изкарваш от интернет
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Клуб напривържениците на ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 1929 ЗаЕдно за

Мнениеот hd29 » 11 дек 2015 18:52

icko65 написа:Локото е на баща ти колкото Космоса е мой!Ето да видиш комплекса ми:ИзображениеА Тича и Владислав са икони-първи във всичко!Ясно?

Хубава картинка,ще беше много модерен ''комплекс'',ако живеехме през 60-те години на миналия век :mrgreen:


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта