Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да продъл

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6772
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да прод

Мнениеот icko65 » 20 авг 2015 20:07

viali69 написа:
aleksandrov77 написа:Жалко, че отбор с традиции в българския футбол, какъвто е Локомотив (София) беше докаран до такова унизително положение! :(
Първенство с 10 отбора, и без ЦСКА и Локомотив (София) е като манджа без сол! Яде се, но не е вкусна!


Напълно прав си ! Нито съм локомотивец, нито цесекар. Въпреки това смятам, че липсата на двата отбора в "А" група е огромна глупост.
И всичко това заради някакви бумащини .... Данъци-манъци и подобни глупости.
Едно време другарите комунисти пренебрегваха буквата на закона по целесъобразност.
Сиреч щом едно нещо е полезно за хората и се иска от народа, то не е задължително да бъде съобразено с буквата на закона.
И бяха прави !
Затова хората с умиление си спомнят онова време ...

Манъците наистина са глупост ама данъците трябва да се плащат!И на мен ЦСКА и Локо Сф не ми липсват.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да прод

Мнениеот bobo_13 » 20 авг 2015 20:08

aleksandrov77 написа:[offtopic]
viali69 написа:
aleksandrov77 написа:Жалко, че отбор с традиции в българския футбол, какъвто е Локомотив (София) беше докаран до такова унизително положение! :(
Първенство с 10 отбора, и без ЦСКА и Локомотив (София) е като манджа без сол! Яде се, но не е вкусна!


Напълно прав си ! Нито съм локомотивец, нито цесекар. Въпреки това смятам, че липсата на двата отбора в "А" група е огромна глупост.
И всичко това заради някакви бумащини .... Данъци-манъци и подобни глупости.
Едно време другарите комунисти пренебрегваха буквата на закона по целесъобразност.
Сиреч щом едно нещо е полезно за хората и се иска от народа, то не е задължително да бъде съобразено с буквата на закона.
И бяха прави !
Затова хората с умиление си спомнят онова време ...

Като добавиш , че А група я намалиха от 16, на 10 отбора по 4 м[/offtopic]ача играят в годината, а преди беше много по-интересно първенството с 16 отбора по 2 мача!
Хем различни отбори от различни градове, хем и тръпката беше по-голяма!
Аз подкрепям формат на А група с 16, дори 18 отбора по два мача!
В годината като се играят по 4 пъти Литекс - Лудогорец, Берое-Левски, Черно море - Монтана и т.н. става едно доста безинтересно и скучно първенство!


Абе хора кой ще изваде в Бургас, Плевен, Велико Търново, Русе, Варна и т.н. 3 млн лева да издържа един отбор? Те т.нар. "грандове" не мога да си оправят бюджетите, ти се надяваш на 16 отбора.....кои да са те? Че ти знаеш ли, че умишлено Плевен, Дунав, НАфтата не искат да влизат в А група. И за какво да влизат, да бъдат жертвани за изпадащи за сметка на СЛавия и отбори като Локо Сф? Че знаеш ли един отбоер колко пъти трябва да си увеличи бюджета при влизане в А група ако иска да се бори за златната среда ...поне 4 пъти. Минимум 2.5 млн лева трябват за един отбор да е спокоен в А група. Откъде финанси? Левски и ЦСКА дето са галеници на всяка власт не могат да си оправят парите, ти се надяваш да има 16 отбора. Че виж какви стадиони имат Локо Сф, ЦСКА, Черно море и т.н......ниви и соц съоражения обрасли с храсти. 25 години нито 1 лев не са вложили в тези стадиони. Ти виж, че в България има един стадион за мачове от ЕКТ и то ни пускат с 300 зора да играем на него в ШЛ....ти ми говориш за 16 отбора финансово обезпечени.
Да, навремето имаше 16 отбора, обаче всички цуцаха от държавата...сега само тези, които са на общинска издръжка са добре....обаче идват избори и не се знае какво ще стане и кой кмет ще бъде смене и дали няма да врътне кранчето.
Интериорни врати - Врати хармоника

ronnie
Мнения: 654
Регистриран на: 22 яну 2014 23:02
Контакти:

Re: Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да прод

Мнениеот ronnie » 20 авг 2015 20:11

McLovin написа:Не вярвам на повече от 10 човека да им пука.
Апропо, писна ми да чета заглавия в спортните сайтове за Локото и ЦСКА. От едните никой не се интересува, а за другите се пишеше по-малко като бяха "зимни шампиони" и "вицешампиони" в А група. :|

Медиите пиша за ЦСКА, защото тези статии се четат :idea: Явно ЦСКА във В група е по-интересен от псевдограндовете със посещаемост 1000 души в "групата на майсторите". Това е положението, сори 8-)

Потребителски аватар
Megatron_69
Мнения: 838
Регистриран на: 13 юни 2013 19:07
Контакти:

Re: Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да прод

Мнениеот Megatron_69 » 20 авг 2015 20:16

Мистри написа:
Megatron_69 написа:
McLovin написа:Не вярвам на повече от 10 човека да им пука.
Апропо, писна ми да чета заглавия в спортните сайтове за Локото и ЦСКА. От едните никой не се интересува, а за другите се пишеше по-малко като бяха "зимни шампиони" и "вицешампиони" в А група. :|

Във гъза на Пеефски е най-добре,папкаме и слушкаме...


Тихо се чуваш оттам.Викай по-силно и не с пълна уста. :lol:

Тъжно е да си в гъза на Пеефски,тъжно е да си Леефскар-разбирам те.... :mrgreen:
Когато си мъртъв,не усещаш нищо-страдат тези около теб...
Когато си тъп е същото....
ЧОВЕК СЕ УЧИ ОТ ПРОВАЛА СИ,ОТ УСПЕХА НЯМА КАКВО ДА НАУЧИ....
4и4ковите 4ервенотри4ков4ета......

EmilCSKASOFIA
Мнения: 193
Регистриран на: 26 юли 2015 12:29
Контакти:

Re: Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да прод

Мнениеот EmilCSKASOFIA » 20 авг 2015 20:17

Аз си знаех,че днес Ивайло ще излезне и ще каже че напуска.Най-накрая циркът на Прасев приключи.Новото дружество след 2 години е в Б група в това съм сигурен.И според мене е все едно Локото дали ще почне от В или А окръжна група.ЦСКА този сезон е супер фаворит.Тъкмо ще се изгради едно ядро,което ще ви върне в А група.

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да прод

Мнениеот Мистри » 20 авг 2015 20:17

ronnie написа:
McLovin написа:Не вярвам на повече от 10 човека да им пука.
Апропо, писна ми да чета заглавия в спортните сайтове за Локото и ЦСКА. От едните никой не се интересува, а за другите се пишеше по-малко като бяха "зимни шампиони" и "вицешампиони" в А група. :|

Медиите пиша за ЦСКА, защото тези статии се четат :idea: Явно ЦСКА във В група е по-интересен от псевдограндовете със посещаемост 1000 души в "групата на майсторите". Това е положението, сори 8-)



Хахахахахахаха...Миналата година по това време ви казах, че ще си говорим в края на първенството за вас.Сега ти казвам-изчакай да дойде зимата и ще си говорим пак. ;)
А "медията", която "бълва" писания , е ваш Ники. :lol:
Изображение


Изображение

Потребителски аватар
McLovin
Мнения: 1423
Регистриран на: 29 дек 2008 22:39
Контакти:

Re: Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да прод

Мнениеот McLovin » 20 авг 2015 20:18

ronnie написа:
McLovin написа:Не вярвам на повече от 10 човека да им пука.
Апропо, писна ми да чета заглавия в спортните сайтове за Локото и ЦСКА. От едните никой не се интересува, а за другите се пишеше по-малко като бяха "зимни шампиони" и "вицешампиони" в А група. :|

Медиите пиша за ЦСКА, защото тези статии се четат :idea: Явно ЦСКА във В група е по-интересен от псевдограндовете със посещаемост 1000 души в "групата на майсторите". Това е положението, сори 8-)

Ще ти подчертая нещо, отново го прочети, опитай се да го осмислиш и ела пак пиши.
"За какво ми е публика, футбол трябва да се изграе при закрити врати! Футболът е изкуство!"

"Какво висше има в нашето първенство, че да се нарича Висша лига?!"

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23314
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да прод

Мнениеот Thsmith » 20 авг 2015 20:19

viali69 написа:
aleksandrov77 написа:Жалко, че отбор с традиции в българския футбол, какъвто е Локомотив (София) беше докаран до такова унизително положение! :(
Първенство с 10 отбора, и без ЦСКА и Локомотив (София) е като манджа без сол! Яде се, но не е вкусна!


Напълно прав си ! Нито съм локомотивец, нито цесекар. Въпреки това смятам, че липсата на двата отбора в "А" група е огромна глупост.
И всичко това заради някакви бумащини .... Данъци-манъци и подобни глупости.
Едно време другарите комунисти пренебрегваха буквата на закона по целесъобразност.
Сиреч щом едно нещо е полезно за хората и се иска от народа, то не е задължително да бъде съобразено с буквата на закона.
И бяха прави !
Затова хората с умиление си спомнят онова време ...

Ако не напишеш някоя глупост, няма да си ти.

Законите са за да се спазват и трябва да са еднакви за всички. 1 стотинка да дължиш е редно да си я платиш или да получиш наказание, а какво остава за млн.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да прод

Мнениеот Мистри » 20 авг 2015 20:19

Megatron_69 написа:
Мистри написа:
Megatron_69 написа:
McLovin написа:Не вярвам на повече от 10 човека да им пука.
Апропо, писна ми да чета заглавия в спортните сайтове за Локото и ЦСКА. От едните никой не се интересува, а за другите се пишеше по-малко като бяха "зимни шампиони" и "вицешампиони" в А група. :|

Във гъза на Пеефски е най-добре,папкаме и слушкаме...


Тихо се чуваш оттам.Викай по-силно и не с пълна уста. :lol:

Тъжно е да си в гъза на Пеефски,тъжно е да си Леефскар-разбирам те.... :mrgreen:


това ,че си там, не те прави Левскар.Там Левскари няма.Само такива като теб. :lol:

Кажи нещо смешно и остроумно.
Другият мач 10 годишен ли ще ви е капитан? :lol:
Изображение


Изображение

Потребителски аватар
Megatron_69
Мнения: 838
Регистриран на: 13 юни 2013 19:07
Контакти:

Re: Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да прод

Мнениеот Megatron_69 » 20 авг 2015 20:25

Мистри написа:
Megatron_69 написа:
Мистри написа:
Megatron_69 написа:
McLovin написа:Не вярвам на повече от 10 човека да им пука.
Апропо, писна ми да чета заглавия в спортните сайтове за Локото и ЦСКА. От едните никой не се интересува, а за другите се пишеше по-малко като бяха "зимни шампиони" и "вицешампиони" в А група. :|

Във гъза на Пеефски е най-добре,папкаме и слушкаме...


Тихо се чуваш оттам.Викай по-силно и не с пълна уста. :lol:

Тъжно е да си в гъза на Пеефски,тъжно е да си Леефскар-разбирам те.... :mrgreen:


това ,че си там, не те прави Левскар.Там Левскари няма.Само такива като теб. :lol:

От близането на Пеефският гъз-май си получил раздвоение на личноста....
Когато си мъртъв,не усещаш нищо-страдат тези около теб...
Когато си тъп е същото....
ЧОВЕК СЕ УЧИ ОТ ПРОВАЛА СИ,ОТ УСПЕХА НЯМА КАКВО ДА НАУЧИ....
4и4ковите 4ервенотри4ков4ета......


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта