Страница 1 от 1

Пореден талант напусна набор 97, Ризов тренира с А отбора

Публикувано: 17 юли 2013 01:56
от Pride
Както бе предизвестено Денис Мартинов е поредния талант напуснал школата на Локомотив. Награждаваният на много детски турнири защитник последва Никола Димитров в ДЮШ на Литекс Ловеч. Водената от Николай Гигов политика докара до пълен крах най-креативната школа в София. Добрата новина е че най-после Йордан Ризов тренира с мъжкия отбор на Локомотив. Димитров, Ризов и Мартинов отдавна заслужават да са част от националния отбор за набор 97, но факта, че Локомотив няма никакво лоби в ДЮШ ги лиши от заслужено признание. Скоро след трансфера си в Литекс, Димитров попадна сред националните състезатели, по неговия път върви и Мартинов, дано някога и Ризов бъде забелязан, но с фланелката на Локомотив.

http://lokosf.info/%D0%B4%D0%B5%D1%82%D ... 1%80%D0%B0


Успех на момчетата :!: Жалко, че не ценим, малкото качествени деца създадени в школата ни. Жалко за годините труд хвърлени от Кирил Метков.

Re: Пореден талант напусна набор 97, Ризов тренира с А отбора

Публикувано: 17 юли 2013 07:18
от еm4о65
Преди години когато Метков водеше 93 набор,и направиха няколко контроли с националния (юноши до 19мисля)май 2 контроли бяха,на централния на локото се играха,за да вземат няколко момчета в разширеия състав.
Тогава същия този Кирил Метков неги пусна,даже не каза за кой момчета ставаше въпрос,(е то се знаеше кои момчета бяха)
Та не е само Гигов е виновен,цялата оправия на локото е такава :)

Re: Пореден талант напусна набор 97, Ризов тренира с А отбора

Публикувано: 17 юли 2013 11:06
от vesat
Бе незнам дали може да се сравняват МЕТКОВ с Гиги-лъжеца... ;) :) щото единият е голям играч в историята на Локо-то , а другият.... :cry: :twisted: резултатите на АД-то му показват що за птица е !
Иначе от това което съм гледал от школата в последните години моят извод е:Набор 97 на Метков е единственният играещ с някакъв стил и физиономия,стил който малко поне наподобяваше този на треньора им от състезателните му години!Т.е. топката е на земата и се подава умно с мисъл и идея ,не се кюска напред и там каквото стане...Жалко за Никола Димитров ,тва момче има наистина големи качества но дано успее да ги развие в Ловеч сега... :oops: :roll: :twisted: като му предлагат по-добри условия !това е вече футбола ,пари и интереси...публиката може да си плаща ама проблема си е неин .Затова все по-малко са истинските звезди припознати от запалянковците а другите са набедени от журналята за такива ! :x
Въпреки всичко :САМО ЛОКО ! :)

Re: Пореден талант напусна набор 97, Ризов тренира с А отбора

Публикувано: 17 юли 2013 14:38
от favaca8888
Вместо умопомрачително тъпия, бездарен, обичащ комисионните КОкал да викне Никола Димитров ,
той се занимава с някви черни,зелени,макета и тем подобна сган ! Много си тъп, Кокал, ама многУ ! :mrgreen:

Re: Пореден талант напусна набор 97, Ризов тренира с А отбора

Публикувано: 17 юли 2013 15:39
от Pride
еm4о65 написа:Преди години когато Метков водеше 93 набор,и направиха няколко контроли с националния (юноши до 19мисля)май 2 контроли бяха,на централния на локото се играха,за да вземат няколко момчета в разширеия състав.
Тогава същия този Кирил Метков неги пусна,даже не каза за кой момчета ставаше въпрос,(е то се знаеше кои момчета бяха)
Та не е само Гигов е виновен,цялата оправия на локото е такава :)



Ако въобще разбрах какво написа Метков от 97 никой не е крил.

То погледни при вас и тогава пиши за оправия при нас :)

Re: Пореден талант напусна набор 97, Ризов тренира с А отбора

Публикувано: 17 юли 2013 20:20
от sandi.74
Нормално е да напускат потъващ кораб като това отборче, пък и на никого не му се играе в отбор без фенове 8-)

Re: Пореден талант напусна набор 97, Ризов тренира с А отбора

Публикувано: 18 юли 2013 00:10
от Pride
Я Сандрина пак не е на магистралата, а Бойко толкова се стара да я докара до дома и.

Подпис й девиз плод на дълъг магистрален опит в обслужването :mrgreen:

Re: Пореден талант напусна набор 97, Ризов тренира с А отбора

Публикувано: 18 юли 2013 11:03
от favaca8888
Форумния инвалид Сандето за пореден път показва,
че нито може да улучи една вярна прогноза на наш мач,
нито му се получават запаметените шеги докато са му пълнили бузите
със спермицин докато "работи" на старозагорското поле.
Предполагам,че сега има доста работа покрай израелската полиция и капацитета на бузите му не позволява поемането на толкова количество 8-)

ГЪЛТАЙ САНДЕ, ГЪЛТАЙ СТИГА СИ ПЛЮЛ :lol: :lol: