Дискусии: Ботев - Локо София

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

botev champion
Мнения: 401
Регистриран на: 25 яну 2009 18:38

Re: Дискусии: Ботев - Локо София

Мнениеот botev champion » 21 мар 2009 15:23

Г-н Хибрид,да си чул случайно,че Стоичков също е сред привържениците на Ботев Пд?Разбирам те,болката на провинциалиста,при него винаги информацията стига късно.Та така г-н Хибрид с "мякащо"наречие присъщо за Старозагорското население.

Потребителски аватар
IRON-BRIGADES
Мнения: 33
Регистриран на: 13 мар 2009 22:58

Re: Дискусии: Ботев - Локо София

Мнениеот IRON-BRIGADES » 21 мар 2009 15:24

acmilan написа:
IRON-BRIGADES написа:
acmilan написа:Ботевиста,някъв проблем ли има да съм фен на Берое и Локо София?Какво лошо има в това да съм от отбора на града си,както и от любимия си български отбор,на който съм фен от 6-годишен?Нали ви виждам всеки път в Стара Загора,само трошите кафенета и правите простотии!Разбира се,има и точни ботевисти,които уважавам заради силната им любов към клуба,но ти не си от тях.Не съм идвал на ваш мач в Пловдив,но ако идвам,ще е на Лаута,вие не сте особено подходящи за нормално гледане на мач!Що не казваш нищо за вас и градския ви съперник,а?И кво като селяндура плаща глоби,той ви го каза,и във в група,пак той ще е президент :lol: Разбира се,не ви пожелавам този селяк да продължава да ви измъчва,но защо не се замислите да помагате с каквото можете на футболистите,въпреки него,вместо да целите с бомбички и мобилни телефони футболистите на Левски?Ааа,бях забравил,нали сте си дружки с цесекарите и мразите Левски :D

БРАТ АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ ТОЙ Е ФУТБОЛИСТ НА БЕРОЕ И МИ Е ПРИЯТЕ ЗНАЕШ ГО НАЛИ?Я КАЖИ КАК СЕ ПРЕДСТАВЯ СЕГА ЧЕ ОТКАКТО ЗАМИНА ЗА СТАРА ЗАГОРА САМ ПОЗИГУБИЛ С НЕГО КОНТАКТИ! ;)

Братле,добре се представя на бека,борбен е,бърз,надявам се,че след няколко месеца в а група ще играе пак на ниво :) Ти иначе идвал ли си в Стара Загора,харесва ли ти града?А на папагала има ли смисъл да продължаваме да му обръщаме внимание,какъв ти Ботев шампион,това е било преди 42 години :lol:

КАК БЕК БЕ ТОЙ ЕДНО ВРЕМЕ ИГРАЕШЕ В СЕПТЕМВРИ НАПАДАТЕЛ :? СЕГА БЕК ЛИ ИГРАЕ???ИНАЧЕ САМ МИНАВАЛ САМО ПОКРАЙ СТАРА ЗАГОРА НО ВСЕКИ МИ Е КАЗВАЛ ЧЕ Е ХУБАВ ГРАД! А И АЗ НЕ ЗНАМ ЗА КВО СЕ ЗАНИМАВАШ С ОНАЯ КОМПЛЕКСИРАНА МАЙНА! :mrgreen:
ЛОКО НАПРЕД НИЕ СМЕ С ТЕБ!!!

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Дискусии: Ботев - Локо София

Мнениеот acmilan » 21 мар 2009 15:30

botev champion написа:Г-н Хибрид,да си чул случайно,че Стоичков също е сред привържениците на Ботев Пд?Разбирам те,болката на провинциалиста,при него винаги информацията стига късно.Та така г-н Хибрид с "мякащо"наречие присъщо за Старозагорското население.

Ти ли ще ми говориш за провинция,бе,майничка,столицата на България е София,не Пловдив,макар че харесвам Пловдив като град повече от София.А вие как говорите,бе,смешен,и вие мякате и сменяте дори ударенията като софиянците :D Мислите си,че се казва казах с ударение на втората сричка :lol: Терминът провинция се използва за съвсем друго нещо,за област,пример,Каталуня в Испания.Но вие в ''столицата'' Пловдив,не сте чували за това,нищо,че от вас тръгват новините :D Стара Загора е прекрасен град,който се развива повече от добре,за нас не се притеснявай,гледай си ''древния и вечен'' майнатаун :D За справка,Стара Загора е най-древният град в Европа,на 8000 години.Ами,папагалче,какво значение има Ицтъ на кой отбор е фен,нали и той мяка :D Толкова си ми забавен,че не мога да ти се ядосам,нямаш никакви аргументи,а се държиш типично като шовинистична майна-папагал :D
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Дискусии: Ботев - Локо София

Мнениеот acmilan » 21 мар 2009 15:34

КАК БЕК БЕ ТОЙ ЕДНО ВРЕМЕ ИГРАЕШЕ В СЕПТЕМВРИ НАПАДАТЕЛ :? СЕГА БЕК ЛИ ИГРАЕ???ИНАЧЕ САМ МИНАВАЛ САМО ПОКРАЙ СТАРА ЗАГОРА НО ВСЕКИ МИ Е КАЗВАЛ ЧЕ Е ХУБАВ ГРАД! А И АЗ НЕ ЗНАМ ЗА КВО СЕ ЗАНИМАВАШ С ОНАЯ КОМПЛЕКСИРАНА МАЙНА! :mrgreen:[/quote] Бек играе сега,брат,не знам,може Илиян Илиев да се е объркал нещо :D Типичен папагал е майната,харесвам му града,но не и хората :D Все пак уважавам локомотивците,но тия ботевисти имат страшно самочувствие без никакво покритие :lol: Иначе Зарата си е супер и знай,че има един голям железничар там ;)
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

botev champion
Мнения: 401
Регистриран на: 25 яну 2009 18:38

Re: Дискусии: Ботев - Локо София

Мнениеот botev champion » 21 мар 2009 15:38

acmilan написа:
botev champion написа:Г-н Хибрид,да си чул случайно,че Стоичков също е сред привържениците на Ботев Пд?Разбирам те,болката на провинциалиста,при него винаги информацията стига късно.Та така г-н Хибрид с "мякащо"наречие присъщо за Старозагорското население.

Ти ли ще ми говориш за провинция,бе,майничка,столицата на България е София,не Пловдив,макар че харесвам Пловдив като град повече от София.А вие как говорите,бе,смешен,и вие мякате и сменяте дори ударенията като софиянците :D Мислите си,че се казва казах с ударение на втората сричка :lol: Терминът провинция се използва за съвсем друго нещо,за област,пример,Каталуня в Испания.Но вие в ''столицата'' Пловдив,не сте чували за това,нищо,че от вас тръгват новините :D Стара Загора е прекрасен град,който се развива повече от добре,за нас не се притеснявай,гледай си ''древния и вечен'' майнатаун :D За справка,Стара Загора е най-древният град в Европа,на 8000 години.Ами,папагалче,какво значение има Ицтъ на кой отбор е фен,нали и той мяка :D Толкова си ми забавен,че не мога да ти се ядосам,нямаш никакви аргументи,а се държиш типично като шовинистична майна-папагал :D

Г-н Хибрид,навсякъде ти давам примери,а ти,като типичен индивид случайно попаднал в големия град невиждаш.Не съм казал нищо лошо за Стара Загора,а само за такива като теб мога с чисто сърце да нарека "субект с двупръсто чело и най-вероятно нулева хигиена".

Потребителски аватар
IRON-BRIGADES
Мнения: 33
Регистриран на: 13 мар 2009 22:58

Re: Дискусии: Ботев - Локо София

Мнениеот IRON-BRIGADES » 21 мар 2009 15:41

acmilan написа:КАК БЕК БЕ ТОЙ ЕДНО ВРЕМЕ ИГРАЕШЕ В СЕПТЕМВРИ НАПАДАТЕЛ :? СЕГА БЕК ЛИ ИГРАЕ???ИНАЧЕ САМ МИНАВАЛ САМО ПОКРАЙ СТАРА ЗАГОРА НО ВСЕКИ МИ Е КАЗВАЛ ЧЕ Е ХУБАВ ГРАД! А И АЗ НЕ ЗНАМ ЗА КВО СЕ ЗАНИМАВАШ С ОНАЯ КОМПЛЕКСИРАНА МАЙНА! :mrgreen:
Бек играе сега,брат,не знам,може Илиян Илиев да се е объркал нещо :D Типичен папагал е майната,харесвам му града,но не и хората :D Все пак уважавам локомотивците,но тия ботевисти имат страшно самочувствие без никакво покритие :lol: Иначе Зарата си е супер и знай,че има един голям железничар там ;)[/quote]
БРАТ НЕ ПАДАЙ НА НИВОТО НА МАЙНАТА!ЯД ГО Е ЧЕ ЩЕ ИГРАЯТ ДОГОДИНА В Б ГРУПА КАКВО ДА ГО ПРАВИШ! :D иначе говориме за същия александров нали?нисък и с къдрава коса?или поне преди му беше къдрава де! :D
ЛОКО НАПРЕД НИЕ СМЕ С ТЕБ!!!

botev champion
Мнения: 401
Регистриран на: 25 яну 2009 18:38

Re: Дискусии: Ботев - Локо София

Мнениеот botev champion » 21 мар 2009 15:47

IRON-BRIGADES написа:
acmilan написа:КАК БЕК БЕ ТОЙ ЕДНО ВРЕМЕ ИГРАЕШЕ В СЕПТЕМВРИ НАПАДАТЕЛ :? СЕГА БЕК ЛИ ИГРАЕ???ИНАЧЕ САМ МИНАВАЛ САМО ПОКРАЙ СТАРА ЗАГОРА НО ВСЕКИ МИ Е КАЗВАЛ ЧЕ Е ХУБАВ ГРАД! А И АЗ НЕ ЗНАМ ЗА КВО СЕ ЗАНИМАВАШ С ОНАЯ КОМПЛЕКСИРАНА МАЙНА! :mrgreen:
Бек играе сега,брат,не знам,може Илиян Илиев да се е объркал нещо :D Типичен папагал е майната,харесвам му града,но не и хората :D Все пак уважавам локомотивците,но тия ботевисти имат страшно самочувствие без никакво покритие :lol: Иначе Зарата си е супер и знай,че има един голям железничар там ;)

БРАТ НЕ ПАДАЙ НА НИВОТО НА МАЙНАТА!ЯД ГО Е ЧЕ ЩЕ ИГРАЯТ ДОГОДИНА В Б ГРУПА КАКВО ДА ГО ПРАВИШ! :D иначе говориме за същия александров нали?нисък и с къдрава коса?или поне преди му беше къдрава де! :D[/quote]
Свидетели сме на кантонеро-комбайнерска дружба!!!Да ви запишем поне в червената книга на изчезващите видове.

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Дискусии: Ботев - Локо София

Мнениеот acmilan » 21 мар 2009 15:50

botev champion написа:
acmilan написа:
botev champion написа:Г-н Хибрид,да си чул случайно,че Стоичков също е сред привържениците на Ботев Пд?Разбирам те,болката на провинциалиста,при него винаги информацията стига късно.Та така г-н Хибрид с "мякащо"наречие присъщо за Старозагорското население.

Ти ли ще ми говориш за провинция,бе,майничка,столицата на България е София,не Пловдив,макар че харесвам Пловдив като град повече от София.А вие как говорите,бе,смешен,и вие мякате и сменяте дори ударенията като софиянците :D Мислите си,че се казва казах с ударение на втората сричка :lol: Терминът провинция се използва за съвсем друго нещо,за област,пример,Каталуня в Испания.Но вие в ''столицата'' Пловдив,не сте чували за това,нищо,че от вас тръгват новините :D Стара Загора е прекрасен град,който се развива повече от добре,за нас не се притеснявай,гледай си ''древния и вечен'' майнатаун :D За справка,Стара Загора е най-древният град в Европа,на 8000 години.Ами,папагалче,какво значение има Ицтъ на кой отбор е фен,нали и той мяка :D Толкова си ми забавен,че не мога да ти се ядосам,нямаш никакви аргументи,а се държиш типично като шовинистична майна-папагал :D

Г-н Хибрид,навсякъде ти давам примери,а ти,като типичен индивид случайно попаднал в големия град невиждаш.Не съм казал нищо лошо за Стара Загора,а само за такива като теб мога с чисто сърце да нарека "субект с двупръсто чело и най-вероятно нулева хигиена".

Г-н папагал,кажи ми какъв е диалектът в Пловдив,нали ми говориш как ние мякаме,вие как говорите?И къде съм попаднал случайно,аз съм от Стара Загора,уча в най-добрият университет в България специалност политология след едногодишен труд,ходене по изпити,разходи по тях и т.н.,положил съм труд,влязъл съм там,сега се справям добре и всяка седмица съм в града си,защото съм заралия.Не ми е двупръсто челото,напротив,високо е,и съм с добра хигиена,май наистина не си особено в час?Защо ли ти обяснявам,майна,ти си знаеш своето,заучени фрази...Айде,БПФК са най-великият отбор в света,Пловдив е най-великият град,Стоичков ходи с жълто шалче из Барселона,а вие няма да изпаднете :D Аз бях конкретен от самото начало на разговора ни,ти се държеше тъпо,само не разбрах какъв е майненския диалект :mrgreen: Приятно ми беше да ми дадеш урок как Зарата е село и как трябва всички да сме от Ботев.Ще го ядете сериозен в понеделник,а в последният кръг ви пожелавам голям бой от Локото и достойно отпадане :D
Последна промяна от acmilan на 21 мар 2009 15:53, променено общо 1 път.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
IRON-BRIGADES
Мнения: 33
Регистриран на: 13 мар 2009 22:58

Re: Дискусии: Ботев - Локо София

Мнениеот IRON-BRIGADES » 21 мар 2009 15:51

botev champion написа:
IRON-BRIGADES написа:
acmilan написа:КАК БЕК БЕ ТОЙ ЕДНО ВРЕМЕ ИГРАЕШЕ В СЕПТЕМВРИ НАПАДАТЕЛ :? СЕГА БЕК ЛИ ИГРАЕ???ИНАЧЕ САМ МИНАВАЛ САМО ПОКРАЙ СТАРА ЗАГОРА НО ВСЕКИ МИ Е КАЗВАЛ ЧЕ Е ХУБАВ ГРАД! А И АЗ НЕ ЗНАМ ЗА КВО СЕ ЗАНИМАВАШ С ОНАЯ КОМПЛЕКСИРАНА МАЙНА! :mrgreen:
Бек играе сега,брат,не знам,може Илиян Илиев да се е объркал нещо :D Типичен папагал е майната,харесвам му града,но не и хората :D Все пак уважавам локомотивците,но тия ботевисти имат страшно самочувствие без никакво покритие :lol: Иначе Зарата си е супер и знай,че има един голям железничар там ;)

БРАТ НЕ ПАДАЙ НА НИВОТО НА МАЙНАТА!ЯД ГО Е ЧЕ ЩЕ ИГРАЯТ ДОГОДИНА В Б ГРУПА КАКВО ДА ГО ПРАВИШ! :D иначе говориме за същия александров нали?нисък и с къдрава коса?или поне преди му беше къдрава де! :D

Свидетели сме на кантонеро-комбайнерска дружба!!!Да ви запишем поне в червената книга на изчезващите видове.[/quote]
А БЕ ГЛЕДАМ СИ ПУСНАЛ НЕКВА ТЕМА ЗА ИЗНАСИЛЕНАТА ШМАТКА.МОГА САМО ДА ТИ КАЖА ЧЕ ИЗНАСИЛЕНА ШМАТКА Е МАЙКА ТИ! :mrgreen: :mrgreen: АРЕ МАРШ ВЕЧЕ ОТ НАШИЯ ФОРУМ БОКЛУК!
ЛОКО НАПРЕД НИЕ СМЕ С ТЕБ!!!

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Дискусии: Ботев - Локо София

Мнениеот acmilan » 21 мар 2009 15:55

Колега,прочети само разговора ни с жълтата..... и ми кажи кой говори с факти,кой задава конкретни въпроси и кой говори заучени фрази и тръгва да говори за провинция :mrgreen:
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта