Всичко за стадион Локомотив в София

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Опасен ли е стадион Локомотив в София?

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
rado.
Мнения: 851
Регистриран на: 17 дек 2010 21:13
Skype: niamam
Контакти:

Re: Гробна тишина по отношение на ст."Локомотив"

Мнениеот rado. » 28 фев 2012 17:01

Аз не мога да разбера,как при положение,че две години,не се даваше лиценз за тоя стадион,сега се очаква всичко да е наред :o А вярно той Марков каза,че са сменили кранчетата на душовете в съблекалнята на гостите :) На мен ми е все тая къде ще играем,по-важно ми е ако може да играем в събота,ама се чудя просто!

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Гробна тишина по отношение на ст."Локомотив"

Мнениеот Lyubaka01 » 28 фев 2012 17:19

rado. написа:Аз не мога да разбера,как при положение,че две години,не се даваше лиценз за тоя стадион,сега се очаква всичко да е наред :o А вярно той Марков каза,че са сменили кранчетата на душовете в съблекалнята на гостите :) На мен ми е все тая къде ще играем,по-важно ми е ако може да играем в събота,ама се чудя просто!

Ако се поинтересуваш малко повече, ще разбереш, че опасни се водят въжетата, държащи козирката на сектор "В"-големия сектор(друг е въпроса, че на същия тоя "опасен" стадион се проведоха концерти с по 15-20хиляди души). Идеята е засега да се отвори само малкия сектор(предполагам, че си идвал на нашия стадион и знаеш за какво говоря), който е ОК.

lokopd forever
Мнения: 161
Регистриран на: 13 мар 2010 12:45
Skype: bate_itso1
Контакти:

Re: Гробна тишина по отношение на ст."Локомотив"

Мнениеот lokopd forever » 28 фев 2012 17:21

От БФС всичко може да се очаква,те четат закона като дявола евангелието,ами дано някой не пострада на този стадион!

Потребителски аватар
AREA BIANCONERA
Мнения: 1026
Регистриран на: 05 авг 2008 14:49
Контакти:

Re: Гробна тишина по отношение на ст."Локомотив"

Мнениеот AREA BIANCONERA » 28 фев 2012 17:22

Lyubaka01 написа:
rado. написа:Аз не мога да разбера,как при положение,че две години,не се даваше лиценз за тоя стадион,сега се очаква всичко да е наред :o А вярно той Марков каза,че са сменили кранчетата на душовете в съблекалнята на гостите :) На мен ми е все тая къде ще играем,по-важно ми е ако може да играем в събота,ама се чудя просто!

Ако се поинтересуваш малко повече, ще разбереш, че опасни се водят въжетата, държащи козирката на сектор "В"-големия сектор(друг е въпроса, че на същия тоя "опасен" стадион се проведоха концерти с по 15-20хиляди души). Идеята е засега да се отвори само малкия сектор(предполагам, че си идвал на нашия стадион и знаеш за какво говоря), който е ОК.


Доколкото разбирам говориш за "сектор А"...Ами ние къде ще сме?
87 години славен пловдивски футбол!
87 години любов в черно и бяло!

Потребителски аватар
rado.
Мнения: 851
Регистриран на: 17 дек 2010 21:13
Skype: niamam
Контакти:

Re: Гробна тишина по отношение на ст."Локомотив"

Мнениеот rado. » 28 фев 2012 17:24

AREA BIANCONERA написа:
Lyubaka01 написа:
rado. написа:Аз не мога да разбера,как при положение,че две години,не се даваше лиценз за тоя стадион,сега се очаква всичко да е наред :o А вярно той Марков каза,че са сменили кранчетата на душовете в съблекалнята на гостите :) На мен ми е все тая къде ще играем,по-важно ми е ако може да играем в събота,ама се чудя просто!

Ако се поинтересуваш малко повече, ще разбереш, че опасни се водят въжетата, държащи козирката на сектор "В"-големия сектор(друг е въпроса, че на същия тоя "опасен" стадион се проведоха концерти с по 15-20хиляди души). Идеята е засега да се отвори само малкия сектор(предполагам, че си идвал на нашия стадион и знаеш за какво говоря), който е ОК.


Доколкото разбирам говориш за "сектор А"...Ами ние къде ще сме?

Е то май е по-правилно да се попита те къде ще са :mrgreen:


Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Гробна тишина по отношение на ст."Локомотив"

Мнениеот loko29 » 28 фев 2012 17:43

Ма защо треперите толкова,нали сте кандидати за Европа,какво толкова има значение къде се играе мача.Да го изиграем в Сандански, там ви върви.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
Жоржиньо
Мнения: 6604
Регистриран на: 16 авг 2010 13:25
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Гробна тишина по отношение на ст."Локомотив"

Мнениеот Жоржиньо » 28 фев 2012 17:56

Онзи ден минах покрай стадиона,грозна гледка всичко ръждясало,колони греди нищо не става.Като нищо скоро може да падне тоя стадион,ако питате мен,а вие искате да играете там.Нека първо му направите много добър ремонт и тогава отивайте там да играете. ;)

Потребителски аватар
lifes
Мнения: 561
Регистриран на: 21 мар 2009 10:03
Контакти:

Re: Гробна тишина по отношение на ст."Локомотив"

Мнениеот lifes » 28 фев 2012 17:59

fire написа:Ако ма4а се играе на стадиона,който преди пове4е от година беше обявен за опасен,и от тогава досега там не е забит нито един пирон и вси4ко тъне в мизерия,зна4и по-добре БФС да отиват да копаят марули,вместо да се занимават с управлението на футбола ни! Те и без това до момента са доказали с много примери 4е не стават!



От кой и защо беше обявен за опасен? Защото аз не знам ! Ти ако знаеш кажи
Разбира се ако има проблеми и е опасен, нека бъде затворен В сектор

Turo
Мнения: 494
Регистриран на: 22 фев 2011 19:34
Контакти:

Re: Гробна тишина по отношение на ст."Локомотив"

Мнениеот Turo » 28 фев 2012 18:25

Добре де.Вие имате ли идея,че имаше 60 сантиметра сняг и козирката не мръдна!От това по-добър тест здраве му кажи!
Освен това не виждам с какво Локомотив е по грозен от Герена.Герена пропада-него защо не го обявим за опасен.
А Лаута да не би да я укрепиха-навремето там падна цял сектор,а мачове там продължават да си се играят.


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта