Последен шанс на Окука

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Последен шанс на Окука

Мнениеот loko29 » 12 ное 2009 15:31

Идеалния отбор на Локото е :
1.Голубович
2.Лопеш
3.Савич
4.Станкович
5.Дзаферович
6.Асамоа
7.Богданович
8.Списич
9.Антунович (К)
10.Джилас
11.Балдовалиев
треньор:Окука
помощник треньор:Дончич
А Добрев,Галев и другите юноши на Локомотив да ходят в Струмска Слава.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
SportistSVG
Мнения: 106
Регистриран на: 22 сеп 2009 01:44
Местоположение: Своге
Контакти:

Re: Последен шанс на Окука

Мнениеот SportistSVG » 15 ное 2009 00:54

Аз ти предлагам да отидеш утре в офиса на Г-н Гигов (както го наричаш) и да се предложиш като треньор ;)
Мисля,че при теб отбора може да стане шампион :lol:
http://sportist-svoge.net

Потребителски аватар
Vojdek
Мнения: 736
Регистриран на: 10 ное 2009 18:12
Контакти:

Re: Последен шанс на Окука

Мнениеот Vojdek » 16 ное 2009 13:13

Аз съм изумен от изказванията на този "фен" на Локомотив София.Мисля,че няма смисъл да пускаш повече теми човек.Явно Окука ти е взимал паричките като си бил по-малък и сега си му ужасно ядосан.А юношките на Локото ако бяха поне малко добри,да не мислиш че щяха да подритват по странни отбори?
Свикнете с идеята че младите у нас не са нищо особенно дори за нашето изчукано първенство.Те ако бяха поне малко добри щяха да ритат в Локо,Левски,ЦСКА,Литекс...
А ако бяха наистина добри щяха да ги дърпат директно от школите.(справка - Мишо Александров,Курдов)
И тази подигеравка с "идеалният отбор на Локомотив" те прави да изглеждаш още по-смешен,ЗАЩОТО:
1.Голубович си беше идеален за Локото,а не да тръпна всеки път като видя юношата Галев да го изпробват.Съжалявам ама ако трябва да сравня Галев с Караджов или Митрев - ами той си е направо смешен.
5.Дзаферович?Ти се подиграваш на това момче?Ти си психично болен.Няма нужда да обяснявам защо,нали?
6.Асамоа?Че той не е изиграл поне 20 мача за да се знае със сигурност става или не?
7.Богданович?Че това беше последният футболист,който съм виждал по БГ терените,който да си спомня за какво се играе тая игра - за феновете.Няма да забравя като вкара на Левски как дойде и разбута полицаите за да се радва с феновете на отбора за който играе.Някъв си малтиец,роден в Либия със сръбски корени разбира основата на тази игра повече от 99% от футболистите в България.Да не говориме че момчето играеше доста добре и имаше още много хляб в него.
9.Антунович.Че той си остава един от малкото читави чужденци идвали в България.Пияница до край,но поне вкарваше,за разлика от "Изберете българското" -Спас "Единият гол" Делев,Тошко "вкарвам само в контролите" Тимонов, Гошко "Ей сега ще се отпуша" Христов и много много други.В крайна сметка питай Рен.
За Лопеш,Савич,Станкович съм на кантар.А за останалите с изключение на Окука(за който ти казах вече) съм 100% съгласен.
И порасни и не привиквай "г-н Гигов" да чете глупости във форумите на гонг,човека си има работа. :lol:
Защо, бе господи???Защо си им дал нет на непълнолетните???

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Последен шанс на Окука

Мнениеот loko29 » 17 ное 2009 12:14

От такива чуждопоклонници след 10 години националният отбор ще е в 7 урна.А дали ще сме 5 с Окука или 7 с Тони Велков е без значение
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
Vojdek
Мнения: 736
Регистриран на: 10 ное 2009 18:12
Контакти:

Re: Последен шанс на Окука

Мнениеот Vojdek » 17 ное 2009 23:19

А Локо София въпреки такива като теб е 5и с Окука.По-добре с него и някакъв шанс за 3ти,биейки Левски под и над път,опъвайки се на Латекса,ЦСКА и т.н.


И МОЛЯ ВИ - ПРЕЖИВЕЙТЕ САЩ 1994.ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ИМА.СЛУЧВА СЕ НА ВСИЧКИ МАЛКИ ДЪРЖАВИ ДА ИЗБУХНАТ ЗА КРАТКО.


НЕчуждопоклоннико, пусни си мач от току-що завършилото световно първенство за юноши до 17 години и гледай.След това отиди и гледай който искаш мач в България.Независимо от възрастовата група и ми кажи откри ли разликите.Аз повече няма да се обаждам.А ти си остани със здраве. Пък и май е време да пуснеш нова анти - Окука тема... :lol:
Защо, бе господи???Защо си им дал нет на непълнолетните???

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Последен шанс на Окука

Мнениеот loko29 » 19 ное 2009 12:29

Чуждопоклоннико, аз съм изгледал много мачове на деца и юноши и не в София,а в "другата България".Миналият сезон,юношите младша и старша възраст на един отбор от "В" група станаха шампиони в своите групи.После отпаднаха от "Септември" и "Левски" Града е 10000 жители.Та да ти разкажа за да не величаеш толкова чужденците.Основно визирам единият отбор.Момчетата бяха 13-14,при контузии и наказания , колкото има.За мач се пътува с раздрънкан бус по 3ма на седалка ,играе се основно на "ливади".Ако някой се контузи се справя сам,треньора получава 200 лева заплата ,после го изгониха.А отбора тактически бе подготвен повече от "Литекс" при Мъри.Съдийте куромпирани. Няма лагери няма подготовки,за титлата една торта.И ако случайно някое от тези момчета се докосне до София там го чакат-Асамоа,Жо,ЗЕ,Ортега,Мигел......
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

navii
Мнения: 96
Регистриран на: 21 юли 2009 13:03
Контакти:

Re: Последен шанс на Окука

Мнениеот navii » 19 ное 2009 15:56

абе ти си душевно болен бе , стига си ми мрънкал, всеки ден ли ще ти чета несвързаните мрънкания...... купи автобус на децата и стани некорумпиран съдия и дай пари за трансфер не за Асамоа а за ето'о ... мрънкалник :lol:

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Последен шанс на Окука

Мнениеот loko29 » 19 ное 2009 18:40

Абе тъпако от такива като тебе сме на тоя хал.Като не искаш не чети за футбол,а чети на баба ти за плетките.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

navii
Мнения: 96
Регистриран на: 21 юли 2009 13:03
Контакти:

Re: Последен шанс на Окука

Мнениеот navii » 19 ное 2009 23:54

пак ти казвам ( и те питам ) ще направиш ли нещо ти та вдигаш толкова пушилка ???
к'ви юноши ... онези където тренираха до преди време на сгурията или онези, които бягат от даскало и са били по дискотеките на 13 ... няма юноши и играчи, които да стават за нещо. няма и да има докато не се направят условия, които да мотивират един човек да се занимава професионално със спорт и да УСЕЩА ИСТИСКО УДОВОЛСТВИЕ от това. ние сега нямаме нищо ( и не само ЛОКОТО ) нямаме собствени играчи, купуваме евтини чужденци, от които става 1 на 20 и мрънкаме...
е невиждам аз с какво съм допринесъл за "хал"-а ни чесно казано ама както кажеш...
аз пък да ти кажа 10294729385 пъти повече предпочитам треньор, който след мач търси причини в отбора, а не да се оправдава с всичко друго защото каквото и да си говорим истината е бии за да те уважават ... като надиграеш някой няма кой да те спре да победиш ( и тук има изключения ама друга тема ). просто си представям Т.Велков след мач как ще мрънка или като Емил Димитров преди време или колко ли още се изредиха мишоци мрънкалници все перспективни млади "специалисти"

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Последен шанс на Окука

Мнениеот loko29 » 20 ное 2009 10:35

Ама Т.Велков би ЦСКА притова 3-0 на армията,а за утре съм песимист.Дано не съм прав.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта