Локомотив надви милионите на Домусчиев....

Модератори: SkArY_9, paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, slavia_forever, Madridist

mark1926
Контакти:

Локомотив надви милионите на Домусчиев....

Мнениеот mark1926 » 02 авг 2020 22:55

Суперкупата е ЧЕРНО-БЯЛА !!!

Делиорманското чудо от Разград бе победено на неговия стадион! НЕ ВСИЧКО Е ПАРИ...ето видео за тези факти!

https://mainite.bg/zhal-ni-e-za-kiro-domuschiev/

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q ... sLDyLAXoVu

tapka4a

Re: Локомотив надви милионите на Домусчиев....

Мнениеот tapka4a » 02 авг 2020 23:20

Хайде стига глупости. Най-важна е титлата. :)
Лудогорец и от Ботев са падали и за купата и за суперкупата. :roll:

peliforewer
Контакти:

Мнениеот peliforewer » 03 авг 2020 21:36

Честито,но странно че даже нямахте тема за мача за Суперкупата във форума,не е сериозно,добър отбор имате,фенове също.
Мнениеот tiamat » 19 май 2020 20:11

Това дарение трябва да бъде върнато. Но може ли пък при един евентуален фалит на ПК да му бъде търсена отговорност за това? Щото от гледна точка на закона, парите са си пари.

Plovdiv_1926
Контакти:

Мнениеот Plovdiv_1926 » 04 авг 2020 12:06

peliforewer написа:Честито,но странно че даже нямахте тема за мача за Суперкупата във форума,не е сериозно,добър отбор имате,фенове също.

Тоя форум отдавна сме го заебали. То активните раздели въобще в него са на Левски, ЦСКА, Реал и Ливърпул. И малко от Челси, никой друг не пише.
Победа от вас не искаме, знай, а просто битка докрай!

Потребителски аватар
evernazion
Контакти:

Мнениеот evernazion » 04 авг 2020 12:53

Кефят Локото, колко пъти им стъпят на стадиона, толкова пъти Киро гледа, като предозал!

КироВарна
Контакти:

Мнениеот КироВарна » 04 авг 2020 13:56

Plovdiv_1926 написа:
peliforewer написа:Честито,но странно че даже нямахте тема за мача за Суперкупата във форума,не е сериозно,добър отбор имате,фенове също.

Тоя форум отдавна сме го заебали. То активните раздели въобще в него са на Левски, ЦСКА, Реал и Ливърпул. И малко от Челси, никой друг не пише.

Честито на Локото и от Варна!!!Отбор, който върви по правилния за България път........с по-малко пари, но с повече работа и хъс!!!Настоящият форум е абсолютно заглъхнал и при нас, защото специално на мен ми писна.........да ми орязват постовете, да ме трият и наказват!!!За да си готин тук.........трябва да викаш "Само тези" или "Само онези"!!!Двата бивши гранда продължават да живеят в комунистическото минало и си мислят, че пак могат да диктуват, какво трябва да говорим и как трябва да мислим!!!

mark1926
Контакти:

Мнениеот mark1926 » 04 авг 2020 14:44

КироВарна написа:
Plovdiv_1926 написа:

Честито на Локото и от Варна!!!Отбор, който върви по правилния за България път........с по-малко пари, но с повече работа и хъс!!!Настоящият форум е абсолютно заглъхнал и при нас, защото специално на мен ми писна.........да ми орязват постовете, да ме трият и наказват!!!За да си готин тук.........трябва да викаш "Само тези" или "Само онези"!!!Двата бивши гранда продължават да живеят в комунистическото минало и си мислят, че пак могат да диктуват, какво трябва да говорим и как трябва да мислим!!!

Изтрих а ми всички постове в във форума на Делиорманци и пуснах темата тук за унижение... Двата линка от темата при делиормана бяха приети тежко, но тук все още има правда...

Статистиката сочи, че Локомотив е отправил 16 удара срещу 3 на делиормана. А точните са 10 на 1 ИСТИНСКИ ПОГРОМ

Върни се в “Локо Пловдив”