208-ия гол на Мартин Камбуров

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 208-ия гол на Мартин Камбуров

Мнениеот sandi74 » 07 окт 2018 17:06

razbira4 написа:Понеже го играеш тъп и упорит, с гаден сарказъм - то тогава да ти пожелая същото щастие и на вас - да паднете с грозно съдийско рамо. Лично ще ти се присмея ехидно тогава, подобно на теб днес. Барем разбереш. А Камбура...не знаеш какъв е интригант в съблекалнята, но и това ще разбереш някой ден. Дотогава - злобей, щом те кефи.

100% съм сигурен че си бил в съблекалнята когато Камбура е въртял интригите само уточни като какъв точно си бил-чистачка,тренировъчен потник,конус или кошче за боклук :?: :mrgreen: :lol: :shock: :)

Потребителски аватар
ti4a70
Мнения: 235
Регистриран на: 14 апр 2009 16:57
Контакти:

Re: 208-ия гол на Мартин Камбуров

Мнениеот ti4a70 » 07 окт 2018 17:21

Изключително кофти впечатление остави снощи у мен действието на Мартин Камбуров. Нямам предвид самия гол - не съм се и съмнявал, че като професионалист, ако можеше и три гола щеше да отбележи. И затова никой няма право да го упреква. Но реакцията му след гола е просто без коментар. Сетих се какво казваше за него култовият президент на Ботев Пд Митьо Селския. По-стара селска традиция, когато Камбуров влизал в офиса му се събувал по чорапи. След вчерашните му изцепки започвам да вярвам, че е било така. Само ще припомня на всички две ситуации от кариерата на нашия Жоро Илиев. С екипа на ЦСКА(ама истинския) през 2007 год. вкара гол на Тича във вратата на Черно море. Жоро наведе глава и тръгна към центъра без дори да погледне поздравяващите го съотборници. Свидетели, намиращи се близо до пистата казват, че имало сълзи в очите му. Втората случка е от финала за Купата на България през 2006 год. ЦСКА-ЧМ 3-1. След края на мача, докато останалите червени нормално се радваха на отличието, Жоро изтича пред нашия сектор и се поклони на агитката ни.
Искрено вярвам, че Мартин Камбуров е размислил за постъпката си и ще намери начин да се извини на феновете на Локомотив. Убеден съм, че след като са преминали емоциите горчиво съжалява за реакцията си!
БЯХ МАЛЪК, СЕГА СЪМ ГОЛЯМ, КОГАТО ОСТАРЕЯ ПАК ЩЕ СЪМ ТАМ - НА "ТИЧА" СТАДИОНА ЛЮБИМ!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: 208-ия гол на Мартин Камбуров

Мнениеот W84me » 07 окт 2018 17:28

Тоя Тото Боклук някой брои ли го за жив?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 208-ия гол на Мартин Камбуров

Мнениеот sandi74 » 07 окт 2018 18:05

W84me написа:Тоя Тото Боклук някой брои ли го за жив?

Синичките евроидиотчета които са абонати на Камбурчето и те пищят и се правят на ощипани а нищо не казват за техният черно-тото маниак Ябланеца :mrgreen: :lol: Така трябва да е.Ах,тези бистри и чисти момини и момкови сълзи от порутеното Геренче :idea: :!: 8-)

dvdvd
Мнения: 182
Регистриран на: 22 дек 2008 12:39
Контакти:

Re: 208-ия гол на Мартин Камбуров

Мнениеот dvdvd » 07 окт 2018 20:37

Санди ти направи ли му фелацио на Камбура?Имам чувството,че си му личната държанка!?Гледай фалита на мините,който стремеглаво наближава и ще удари и вас и как тоя дето го боготвориш сега ще ти се изходи в устата!!
Последна промяна от dvdvd на 07 окт 2018 21:26, променено общо 1 път.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 208-ия гол на Мартин Камбуров

Мнениеот sandi74 » 07 окт 2018 20:50

dvdvd написа:Санди ти направи ли му фелацио на Камбура?Имам чуството,че си му личната държанка!?Гледай фалита на мините,който стремеглаво наближава удари и вас,как тоя дето го боготвориш сега ще тисе изходи в устата!!

Първолак,бегай на училище че нещо си скаран с правописа :mrgreen: :lol: Ей богу,учете че да не ви се налага да ядете от кофите за боклук и от градските тоалетни :idea: :!:

kubrat
Мнения: 248
Регистриран на: 27 яну 2014 11:24
Контакти:

Re: 208-ия гол на Мартин Камбуров

Мнениеот kubrat » 07 окт 2018 21:10

Явно във войната на легендите "истинските майни" твърдо застанаха на страната на Крушю и срещу ексимператора :lol: :lol:

razbira4
Мнения: 202
Регистриран на: 29 сеп 2011 07:16
Контакти:

Re: 208-ия гол на Мартин Камбуров

Мнениеот razbira4 » 07 окт 2018 21:12

sandi74 написа:
razbira4 написа:Понеже го играеш тъп и упорит, с гаден сарказъм - то тогава да ти пожелая същото щастие и на вас - да паднете с грозно съдийско рамо. Лично ще ти се присмея ехидно тогава, подобно на теб днес. Барем разбереш. А Камбура...не знаеш какъв е интригант в съблекалнята, но и това ще разбереш някой ден. Дотогава - злобей, щом те кефи.

100% съм сигурен че си бил в съблекалнята когато Камбура е въртял интригите само уточни като какъв точно си бил-чистачка,тренировъчен потник,конус или кошче за боклук :?: :mrgreen: :lol: :shock: :)

Достатъчно близо до кухнята съм от доста години, от теб съм по-възрастен.
Достатъчно интелигентен съм, в пъти повече от теб, четейки дървено-философските ти мнения в темата. Въртиш си едно и също и го повтаряш 10 пъти, което подсказва и липса на всякакъв потенциал и дълбочина на мисълта. Питаш го нещо съвсем културно няколко пъти, то като разеалена плоча върти и повтаря...Обикновена злоба си е твоето...даже бих казал селяния. Щото там сте си селяндури и си го знаете много добре.
Радвай се на подарената победа и си мисли, че сте фактор. И ви желая Камбура до живот (да ти припомня ли, че беше обвинен в уреждане на мачове?)

razbira4
Мнения: 202
Регистриран на: 29 сеп 2011 07:16
Контакти:

Re: 208-ия гол на Мартин Камбуров

Мнениеот razbira4 » 07 окт 2018 21:16

sandi74 написа:
dvdvd написа:Санди ти направи ли му фелацио на Камбура?Имам чуството,че си му личната държанка!?Гледай фалита на мините,който стремеглаво наближава удари и вас,как тоя дето го боготвориш сега ще тисе изходи в устата!!

Първолак,бегай на училище че нещо си скаран с правописа :mrgreen: :lol: Ей богу,учете че да не ви се налага да ядете от кофите за боклук и от градските тоалетни :idea: :!:

А ти за запетаи чувал ли бе, Паисий? Виж си всички мнения и събери сумарно колко си употребил? Да ти кажа ли - една-единствена.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 208-ия гол на Мартин Камбуров

Мнениеот sandi74 » 07 окт 2018 21:28

razbira4 написа:
sandi74 написа:
razbira4 написа:Понеже го играеш тъп и упорит, с гаден сарказъм - то тогава да ти пожелая същото щастие и на вас - да паднете с грозно съдийско рамо. Лично ще ти се присмея ехидно тогава, подобно на теб днес. Барем разбереш. А Камбура...не знаеш какъв е интригант в съблекалнята, но и това ще разбереш някой ден. Дотогава - злобей, щом те кефи.

100% съм сигурен че си бил в съблекалнята когато Камбура е въртял интригите само уточни като какъв точно си бил-чистачка,тренировъчен потник,конус или кошче за боклук :?: :mrgreen: :lol: :shock: :)

Достатъчно близо до кухнята съм от доста години, от теб съм по-възрастен.
Достатъчно интелигентен съм, в пъти повече от теб, четейки дървено-философските ти мнения в темата. Въртиш си едно и също и го повтаряш 10 пъти, което подсказва и липса на всякакъв потенциал и дълбочина на мисълта. Питаш го нещо съвсем културно няколко пъти, то като разеалена плоча върти и повтаря...Обикновена злоба си е твоето...даже бих казал селяния. Щото там сте си селяндури и си го знаете много добре.
Радвай се на подарената победа и си мисли, че сте фактор. И ви желая Камбура до живот (да ти припомня ли, че беше обвинен в уреждане на мачове?)

Напълно нормално е да е бил обвиняван в уреждане на мачове при положение че сте Тото Пловдив на скъсаняка другарят Крушарски и е ваша легенда.ФАКТ :idea: :!: Ама само как се изкефи и израдва като ви подаде голия снощи в 88-мата минута на спарингчето под Аязмото :mrgreen: :lol:


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта