Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Daniel Levski
Мнения: 1366
Регистриран на: 25 мар 2010 14:53
Местоположение: София
Контакти:

Re: Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Мнениеот Daniel Levski » 19 сеп 2018 16:16

Уважавам привържениците на Локо Пловдив, но тези които пишат във форума много падат ниско. Първото което вашият любимец Крушарски сам каза ,че ако им каже и ги стимулира могат да бият и Ливерпул /друг е въпроса дали е възможно/, т.е. сам призна че са били допълнително мотивирани. Ако са така срещу всички отбори няма лошо, така трябва да се играе - но срещу розовите от 3 години винаги двалят гащи защо ли ? Съдията беше стимулиран да свири против Левски то беше видно, но е стимулиран от друг отбор. Той е добър съдия по принцип и знае как да отреже някой финно. Не даде червен картон на онзи от Локо в 7 минута, това беше явно. Не даваше фаулове на Левски като за подобни нарушения ги даваше за Локо. Особено ако са близко до наказателното поле въобще не ги даваше. Даде 4 минути продължение като се лежеше постоянно трябваше да е 6, сега ще кажете че то беше 6 но 3 минути не се игра заради симуланта Луков. Истината е,че плана се получи защото Левски беше изключително слаб първите 60 минути, а последните 30 нямаха късмет - но с 30 минути футбол мач не се печели. И плана им на тези които дадоха парите няма да е успешен защото тази загуба дойде на време. Ще е пагубно обаче ако не си вземат поука. И Томете не е обидил Локо, а говореше за едни други 2 отбора. Затова честита ви победа и дано така да играете и срещу розовите от Ловеч

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Мнениеот W84me » 19 сеп 2018 16:59

Я, Тото Пловдив били обидени. Що не се обиждахте, като играехте тото обръщалки, тогава добре ли беше?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

gihuelo
Мнения: 5699
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Мнениеот gihuelo » 19 сеп 2018 17:11

Daniel Levski написа:Уважавам привържениците на Локо Пловдив, но тези които пишат във форума много падат ниско. Първото което вашият любимец Крушарски сам каза ,че ако им каже и ги стимулира могат да бият и Ливерпул /друг е въпроса дали е възможно/, т.е. сам призна че са били допълнително мотивирани. Ако са така срещу всички отбори няма лошо, така трябва да се играе - но срещу розовите от 3 години винаги двалят гащи защо ли ? Съдията беше стимулиран да свири против Левски то беше видно, но е стимулиран от друг отбор. Той е добър съдия по принцип и знае как да отреже някой финно. Не даде червен картон на онзи от Локо в 7 минута, това беше явно. Не даваше фаулове на Левски като за подобни нарушения ги даваше за Локо. Особено ако са близко до наказателното поле въобще не ги даваше. Даде 4 минути продължение като се лежеше постоянно трябваше да е 6, сега ще кажете че то беше 6 но 3 минути не се игра заради симуланта Луков. Истината е,че плана се получи защото Левски беше изключително слаб първите 60 минути, а последните 30 нямаха късмет - но с 30 минути футбол мач не се печели. И плана им на тези които дадоха парите няма да е успешен защото тази загуба дойде на време. Ще е пагубно обаче ако не си вземат поука. И Томете не е обидил Локо, а говореше за едни други 2 отбора. Затова честита ви победа и дано така да играете и срещу розовите от Ловеч


А защо мислиш ,че стимулирането не идва от Разград?
Киро няма да изпусне коеф близо 40.00 който му дава почти сигурно участие в лига Европа и при добро стечение на обстоятелствата в ШЛ?
Също сигурен ли си ,че някой от футболистите ви играха на 100% и искаха да победят? Не беше ли ви много странен състава за такъв тежък мач по принцип? И защо си мислиш ,че вие не докарвате някой друг лев от тото? Всички го правят а вие сте изключение.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15049
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Мнениеот miro_rz » 19 сеп 2018 18:26

Най-лесно е да се прехвърли вината в другите отбори . Играхте скандално , само май Обертан не знаеше развоя на мача !
Изображение

peliforewer
Мнения: 9486
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Мнениеот peliforewer » 19 сеп 2018 19:10

gkostadinov написа:
razbira4 написа:Томе, до понеделник те имах за най-безпристрастният и коректен журналист. Но ми падна в очите страшно много. Обиди ме. Аз съм локомотивец и твърдя, че си спечелихме мача заслужено. Трудно, опълченски, с борба, но не и нечестно, със съдии и подмолни човечета от трибуните. Ние сме по-слабият отбор и е нормално да се затворим. Бюджетът ни е колкото заплатата на Обертан. Момчетата ни са на по 21-24 години почти всичките. Когато играеш в Левски, трябва да очакваш всички да се хвърлят срещу теб, независимо дали са подплатени (което все още не е незаконно!), всеки трупа самочувствие като побеждава гранд.
А за съдийство да се оплаквате е срамно! Още помня една дузпа на Левски в София срещу нас на ония Аниете ли беше, дето вратарят ни дори не го докосна, още помня, когато ви дадоха 2 смешни дузпи във Варна с Черно море след 90-тата, още помня онова трио Драгич-Топузаков-Коловати, което сечеше като лудо във всеки домакински мач без никакви последствия, що футболисти изпоконтузи! Или пък как Наско Сираков обработваше съдиите в тунела. Айде спрете се! Цял мач нямате удар във вратата, а абсолютно всички картони са ви заслужени! На Аралица е незаслужен картона. Тиам във всеки мач е за червен картон, да припомням ли какво нарушение против футбола направи на Каранга?!? Вратарчето ви е пълен та.ак, Цветкович също, Буш е супер зле, Костов, Белмонт, Белаид също...даже последния направи кристална дузпа, някой нещо да написа или каза за това?
Аз си мислех, че само ония петел Ники е за лекар, ама ти как ме разочарова, думи нямам....скоро Гонг няма да слушам.

Имаше ли втори жълт на Буна, респективно червен картон в 7 минута на мача за ваш играч ? Да или не ?
В част 2 на 7:42 в линка отдолу е ситуацията:
https://www.bgonair.bg/gol/2018-09-18/1 ... wsource=cl

Ти погледни видеото в 7.10 мин. и ще видиш дали има въобще удар в лицето на Цветкович или симулация за втори жълт картон,има допир около рамото на Цветкович и той се гмурна напред и се хвана за лицето,ако имаше действително удар не беше ли по нормално Цветкович да падне на гръб вместо да се хвърли напред.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Мнениеот шивача » 19 сеп 2018 19:30

Четейки споровете в темата ми изниква следния въпрос; какъв е Русев според вас?
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

gkostadinov
Мнения: 266
Регистриран на: 03 окт 2017 17:35
Контакти:

Re: Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Мнениеот gkostadinov » 19 сеп 2018 21:23

peliforewer написа:

Ти погледни видеото в 7.10 мин. и ще видиш дали има въобще удар в лицето на Цветкович или симулация за втори жълт картон,има допир около рамото на Цветкович и той се гмурна напред и се хвана за лицето,ако имаше действително удар не беше ли по нормално Цветкович да падне на гръб вместо да се хвърли напред.

На явен удар в гушата на играча, му викаш допир до рамото.. направо откачам на такова безочливо и нагло говорене на неистини. При ясно видимо видео да лъжеш като циганин, за някои етноси може и да е нормално да. :shock:

WPWW
Мнения: 890
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Мнениеот WPWW » 19 сеп 2018 22:07

От времето на Тото Динев Локо скача само срещу "Левски", все някакви розови управители явно. Заедно с Берое май нямате спечелени точки срещу Литекс София... Само някакъв Х в протоколен мач... :arrow:

peliforewer
Мнения: 9486
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Мнениеот peliforewer » 19 сеп 2018 22:09

gkostadinov написа:
peliforewer написа:

Ти погледни видеото в 7.10 мин. и ще видиш дали има въобще удар в лицето на Цветкович или симулация за втори жълт картон,има допир около рамото на Цветкович и той се гмурна напред и се хвана за лицето,ако имаше действително удар не беше ли по нормално Цветкович да падне на гръб вместо да се хвърли напред.

На явен удар в гушата на играча, му викаш допир до рамото.. направо откачам на такова безочливо и нагло говорене на неистини. При ясно видимо видео да лъжеш като циганин, за някои етноси може и да е нормално да. :shock:

Цветкович не се държеше за гушата,а за лицето,трябва да уточниш къде е ударен,защото продължавам да твърдя че ръката на защитникът попада някъде около рамото и гърдите,нещо нервен ми изглеждаш.Белайд защо завърши мача,Горанов защо не получи картон като щеше да скъса фланелката на Карагерен и като не успя го застигна и спъна отзад.Вие не сте виновни че не разбирате от футбол,лошото е че слушате такива като Грънчаров и Касабов дето трябва да им се забрани да коментират мачове на Левски защото не знаят правилата и не са обективни.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

razbira4
Мнения: 202
Регистриран на: 29 сеп 2011 07:16
Контакти:

Re: Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Мнениеот razbira4 » 20 сеп 2018 00:00

gkostadinov написа:
razbira4 написа:Томе, до понеделник те имах за най-безпристрастният и коректен журналист. Но ми падна в очите страшно много. Обиди ме. Аз съм локомотивец и твърдя, че си спечелихме мача заслужено. Трудно, опълченски, с борба, но не и нечестно, със съдии и подмолни човечета от трибуните. Ние сме по-слабият отбор и е нормално да се затворим. Бюджетът ни е колкото заплатата на Обертан. Момчетата ни са на по 21-24 години почти всичките. Когато играеш в Левски, трябва да очакваш всички да се хвърлят срещу теб, независимо дали са подплатени (което все още не е незаконно!), всеки трупа самочувствие като побеждава гранд.
А за съдийство да се оплаквате е срамно! Още помня една дузпа на Левски в София срещу нас на ония Аниете ли беше, дето вратарят ни дори не го докосна, още помня, когато ви дадоха 2 смешни дузпи във Варна с Черно море след 90-тата, още помня онова трио Драгич-Топузаков-Коловати, което сечеше като лудо във всеки домакински мач без никакви последствия, що футболисти изпоконтузи! Или пък как Наско Сираков обработваше съдиите в тунела. Айде спрете се! Цял мач нямате удар във вратата, а абсолютно всички картони са ви заслужени! На Аралица е незаслужен картона. Тиам във всеки мач е за червен картон, да припомням ли какво нарушение против футбола направи на Каранга?!? Вратарчето ви е пълен та.ак, Цветкович също, Буш е супер зле, Костов, Белмонт, Белаид също...даже последния направи кристална дузпа, някой нещо да написа или каза за това?
Аз си мислех, че само ония петел Ники е за лекар, ама ти как ме разочарова, думи нямам....скоро Гонг няма да слушам.

Имаше ли втори жълт на Буна, респективно червен картон в 7 минута на мача за ваш играч ? Да или не ?
В част 2 на 7:42 в линка отдолу е ситуацията:
https://www.bgonair.bg/gol/2018-09-18/1 ... wsource=cl

Да обясня на теб и другите повдигачи на темата за червен картон на Буна - да, за мен си беше втори жълт картон. Но....! Да обясня и друго, понеже бях на мача и кристално видях (на телевизията не се вижда), че при (по-точно след) нарушението на Белмонт в 1-та минута стещу Буна, Белмонт посегна и удари Буна, тоест още тогава имаше червен картон, ама в синьо. А Буна не заслужаваше жълт в тази ситуация.Може би и затова след това неполучи втори жълт.
Ама пък да ревете, че това ви е обърнало каруцата.....е, смешни сте! Ако не беше тази ситуация, за какво тогава щяхте да ревете?!?


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта