Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Мнениеот mark1926 » 18 сеп 2018 19:42

Georgpetrov написа:Аз лично приемам и двете тези на журналиста Т.Русев :за стимулиране/мотивиране от вън и супер тенденциозното съдийство на шуменския продажник Тодоров!Считам ,че не греша,без това ни най-малко да оправдава не добрата игра на Левски,независимо ,че тя бе по-съдържателна от тази на Локо Пд.Наблюдавайте следващия мач на Локомотив ,ще е като на Черно море след гостуването им на Левски-едва ходещи след този мач на годината който направиха?!Не случайно сините фенове имат трансперант:"Сами срещу всички/в т.ч. и синьото БФС/!
Левскар да си братко е дума голяма, Левскар да си братко е чест! ;)



За финансово стимулиране никой не би се обидил, НО, да обезличиш победата на ЛОКОМОТИВ с просташки подмятания, че Пловдивския любимец е бил чрез съдията, ето това е обида!!! Най -съдийският отбор да говори за съдии, ето това е пошло! Но и показва, че футболът ни върви нагоре, щом шопите реват от съдии, има истински футбол...
Последна промяна от mark1926 на 18 сеп 2018 19:58, променено общо 1 път.

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Мнениеот mark1926 » 18 сеп 2018 19:45

WPWW написа:Поръчката беше явна, а и спомнете си колко тото мача имаше Локото с Литекс през последните 5-6 години, макар че ръководството е друго. Няма лошо Локомотив да се цели в първите три места, но с такъв "футбол едва ли ще им връзва всеки път.



Каква поръчка? За последните ДЕСЕТ мача Левски има 5 загуби от ЛОКОМОТИВ и три победи. Просто си ви бием редовно, не е като едно време да хванете съдията и да се кланяте на позорни съдийски отсъждания!!!...

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Мнениеот mark1926 » 18 сеп 2018 19:46

gkostadinov написа:С червения картон в 7 минута на Буна мача приключваше за Локо Пловдив, с 10 човека едва ли щяха да се противопоставят на Левски. Да не говорим за фаула - високо вдигнат крак в центъра на играч на Локо и веднага след това жълт картон за Тиам(5 в 5 мача) като първо игра с топката. Това са само малка част от тъничката поръчка за свирка срещу Левски, уплаши се домус бей, че с тоя некадърен треньор ще страда и серията на Левски трябва да бъде спряна :lol:



Нямаш ли срам? левски е абонат на ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ през последните години, ако съдията беше хванат отивахте на 3-0...

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Мнениеот mark1926 » 18 сеп 2018 19:57

damyanov1963 написа:Не мога да разбера защо непрекъснато се пише, че левскарите винаги реват от съдиите?! Оставам с впечатлението, че всички четат само форума на Левски. Ами погледнете и другите фоеуми, за да видите какво се пише преди и след мачовете със сините - Ако съдията свири нормално, ще ги биеме, ако паднат, непременно съдията им е виновен, а дори наглостта им стига и до там, че дори и да бият Левски, пак съдията им е виновен, че са ги били с толкова малко. Дори и Левски да бие с 4-5 гола, ако има отменен гол, или недадена дузпа за противника се вдига вой до небето, че развоя на мача щял да бъде друг и Левски е щял да падне...



Делянски, поне ти можеш да се извиниш за думите на синия шаман Русев. Кажи, че те е срам от твърденията му за съдийския ЛОКОМОТИВ.Имаш възможност поне ти да покажеш достойнство!???

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Мнениеот mark1926 » 18 сеп 2018 20:03

Romanisto написа:Защо трябва да се обръща внимание какво е казал Томислав Русев след мача. Смешно ми е. Извинение от него ли искате? Левскар е човека и пристрастен фен какво да говорим повече. Чак и тема направихте. Разбирам да го е казал някой неутрален журналист ама това Томчо Русев.



Защото не го е казал на жена си и сина си,а в национален ефир пред огромна аудитория! Всеки трябва да носи отговорност за думите си!Всеки! Много е лесно да кажеш, ама той е левскар и му е простено.НЕ!!! Естествено ,че искаме извинение! Обиждаш Пловдивския любимец с неадекватни изказвания, нормално е да искаме извинение, ако може и някоя сълза да пусне от срам ще е перфектно...

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14212
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Мнениеот damyanov1963 » 18 сеп 2018 20:11

mark1926 написа:
damyanov1963 написа:Не мога да разбера защо непрекъснато се пише, че левскарите винаги реват от съдиите?! Оставам с впечатлението, че всички четат само форума на Левски. Ами погледнете и другите фоеуми, за да видите какво се пише преди и след мачовете със сините - Ако съдията свири нормално, ще ги биеме, ако паднат, непременно съдията им е виновен, а дори наглостта им стига и до там, че дори и да бият Левски, пак съдията им е виновен, че са ги били с толкова малко. Дори и Левски да бие с 4-5 гола, ако има отменен гол, или недадена дузпа за противника се вдига вой до небето, че развоя на мача щял да бъде друг и Левски е щял да падне...



Делянски, поне ти можеш да се извиниш за думите на синия шаман Русев. Кажи, че те е срам от твърденията му за съдийския ЛОКОМОТИВ.Имаш възможност поне ти да покажеш достойнство!???

Не съм Делянски :lol:
А Томислав Русев не съм го слушал, защото... не го слушам :idea:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

navybg
Мнения: 51
Регистриран на: 27 ное 2009 12:29
Контакти:

Re: Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Мнениеот navybg » 18 сеп 2018 22:21

atanas7510 написа:Че кои ги слуша гонг, когато Левски пада виновно е времето първенството, съдийте и всичко друго.Правят обзор на кръга в които се говори само за Левски Цска и малко Лудогорец.В А група има още 11 отбора все пак, да го кръстят обзор на Левски и Цска не на кръга ,защото не чувам да коментират Берое и Дунав примерно.

Че кой се интересува от локални отборчета, още по-малко от Металик Сопот, освен локалните олигофрени?

razbira4
Мнения: 202
Регистриран на: 29 сеп 2011 07:16
Контакти:

Re: Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Мнениеот razbira4 » 19 сеп 2018 07:51

Томе, до понеделник те имах за най-безпристрастният и коректен журналист. Но ми падна в очите страшно много. Обиди ме. Аз съм локомотивец и твърдя, че си спечелихме мача заслужено. Трудно, опълченски, с борба, но не и нечестно, със съдии и подмолни човечета от трибуните. Ние сме по-слабият отбор и е нормално да се затворим. Бюджетът ни е колкото заплатата на Обертан. Момчетата ни са на по 21-24 години почти всичките. Когато играеш в Левски, трябва да очакваш всички да се хвърлят срещу теб, независимо дали са подплатени (което все още не е незаконно!), всеки трупа самочувствие като побеждава гранд.
А за съдийство да се оплаквате е срамно! Още помня една дузпа на Левски в София срещу нас на ония Аниете ли беше, дето вратарят ни дори не го докосна, още помня, когато ви дадоха 2 смешни дузпи във Варна с Черно море след 90-тата, още помня онова трио Драгич-Топузаков-Коловати, което сечеше като лудо във всеки домакински мач без никакви последствия, що футболисти изпоконтузи! Или пък как Наско Сираков обработваше съдиите в тунела. Айде спрете се! Цял мач нямате удар във вратата, а абсолютно всички картони са ви заслужени! На Аралица е незаслужен картона. Тиам във всеки мач е за червен картон, да припомням ли какво нарушение против футбола направи на Каранга?!? Вратарчето ви е пълен та.ак, Цветкович също, Буш е супер зле, Костов, Белмонт, Белаид също...даже последния направи кристална дузпа, някой нещо да написа или каза за това?
Аз си мислех, че само ония петел Ники е за лекар, ама ти как ме разочарова, думи нямам....скоро Гонг няма да слушам.

Потребителски аватар
atanas7510
Мнения: 556
Регистриран на: 19 ное 2008 09:58
Местоположение: ВАРНА БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Мнениеот atanas7510 » 19 сеп 2018 07:55

navybg написа:
atanas7510 написа:Че кои ги слуша гонг, когато Левски пада виновно е времето първенството, съдийте и всичко друго.Правят обзор на кръга в които се говори само за Левски Цска и малко Лудогорец.В А група има още 11 отбора все пак, да го кръстят обзор на Левски и Цска не на кръга ,защото не чувам да коментират Берое и Дунав примерно.

Че кой се интересува от локални отборчета, още по-малко от Металик Сопот, освен локалните олигофрени?

Тъп си Саше тъп

Потребителски аватар
atanas7510
Мнения: 556
Регистриран на: 19 ное 2008 09:58
Местоположение: ВАРНА БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Мнениеот atanas7510 » 19 сеп 2018 07:57

razbira4 написа:Томе, до понеделник те имах за най-безпристрастният и коректен журналист. Но ми падна в очите страшно много. Обиди ме. Аз съм локомотивец и твърдя, че си спечелихме мача заслужено. Трудно, опълченски, с борба, но не и нечестно, със съдии и подмолни човечета от трибуните. Ние сме по-слабият отбор и е нормално да се затворим. Бюджетът ни е колкото заплатата на Обертан. Момчетата ни са на по 21-24 години почти всичките. Когато играеш в Левски, трябва да очакваш всички да се хвърлят срещу теб, независимо дали са подплатени (което все още не е незаконно!), всеки трупа самочувствие като побеждава гранд.
А за съдийство да се оплаквате е срамно! Още помня една дузпа на Левски в София срещу нас на ония Аниете ли беше, дето вратарят ни дори не го докосна, още помня, когато ви дадоха 2 смешни дузпи във Варна с Черно море след 90-тата, още помня онова трио Драгич-Топузаков-Коловати, което сечеше като лудо във всеки домакински мач без никакви последствия, що футболисти изпоконтузи! Или пък как Наско Сираков обработваше съдиите в тунела. Айде спрете се! Цял мач нямате удар във вратата, а абсолютно всички картони са ви заслужени! На Аралица е незаслужен картона. Тиам във всеки мач е за червен картон, да припомням ли какво нарушение против футбола направи на Каранга?!? Вратарчето ви е пълен та.ак, Цветкович също, Буш е супер зле, Костов, Белмонт, Белаид също...даже последния направи кристална дузпа, някой нещо да написа или каза за това?
Аз си мислех, че само ония петел Ники е за лекар, ама ти как ме разочарова, думи нямам....скоро Гонг няма да слушам.

+1


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта