Ежедневна тема

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: Феновете на Локо- ЖАЛ НИ Е ЗА КИРО ДОМУСЧИЕВ...

Мнениеот JohnnieWalker » 05 юли 2019 20:45

mark1926 написа:А относно твърдението на Марти н Луков- нашият вратар, явно има предвид ,че Лудогорец могат да си купят с безкрайни милиони играчи, но няма как да си купят фенове!

Трябва да се знае, че нито един фен на Лудогорец от 30-40 фена ОБЩО не е платил пътни и билет, всичко е безплатно! Но алфалисърдж доказвала, че това е отбор с увеличаваща се фенска маса???Според мен от 40, са станали 50 фена, което е видим прогрес, но замаскиран под надслов, ние сме МНОГО...


Грешиш. От 40 до 50 фена има 25 процента увеличение, а това не е никак малко :mrgreen:

Поздрави !

krumeto
Мнения: 3664
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Феновете на Локо- ЖАЛ НИ Е ЗА КИРО ДОМУСЧИЕВ...

Мнениеот krumeto » 06 юли 2019 00:14

mark1926 написа:А относно твърдението на Марти н Луков- нашият вратар, явно има предвид ,че Лудогорец могат да си купят с безкрайни милиони играчи, но няма как да си купят фенове!

Трябва да се знае, че нито един фен на Лудогорец от 30-40 фена ОБЩО не е платил пътни и билет, всичко е безплатно! Но алфалисърдж доказвала, че това е отбор с увеличаваща се фенска маса???Според мен от 40, са станали 50 фена, което е видим прогрес, но замаскиран под надслов, ние сме МНОГО...

Колко дълбоко ти бръкна Лудогорец, та нямаш мнение без да си ги чекнал?
Жалкарче, нищо не постигаш, само се чешиш, обаче след това повече сърби!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Феновете на Локо- ЖАЛ НИ Е ЗА КИРО ДОМУСЧИЕВ...

Мнениеот mark1926 » 06 юли 2019 10:34

krumeto написа:
mark1926 написа:А относно твърдението на Марти н Луков- нашият вратар, явно има предвид ,че Лудогорец могат да си купят с безкрайни милиони играчи, но няма как да си купят фенове!

Трябва да се знае, че нито един фен на Лудогорец от 30-40 фена ОБЩО не е платил пътни и билет, всичко е безплатно! Но алфалисърдж доказвала, че това е отбор с увеличаваща се фенска маса???Според мен от 40, са станали 50 фена, което е видим прогрес, но замаскиран под надслов, ние сме МНОГО...

Колко дълбоко ти бръкна Лудогорец, та нямаш мнение без да си ги чекнал?
Жалкарче, нищо не постигаш, само се чешиш, обаче след това повече сърби!



Дълбоко ме засегна поредният редовен гол ,който ни отменят срещу Лудогорец! Бяхме заклани от съдията за суперкупата! Как да не ме засяга???

krumeto
Мнения: 3664
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Феновете на Локо- ЖАЛ НИ Е ЗА КИРО ДОМУСЧИЕВ...

Мнениеот krumeto » 06 юли 2019 12:16

mark1926 написа:
krumeto написа:
mark1926 написа:А относно твърдението на Марти н Луков- нашият вратар, явно има предвид ,че Лудогорец могат да си купят с безкрайни милиони играчи, но няма как да си купят фенове!

Трябва да се знае, че нито един фен на Лудогорец от 30-40 фена ОБЩО не е платил пътни и билет, всичко е безплатно! Но алфалисърдж доказвала, че това е отбор с увеличаваща се фенска маса???Според мен от 40, са станали 50 фена, което е видим прогрес, но замаскиран под надслов, ние сме МНОГО...

Колко дълбоко ти бръкна Лудогорец, та нямаш мнение без да си ги чекнал?
Жалкарче, нищо не постигаш, само се чешиш, обаче след това повече сърби!



Дълбоко ме засегна поредният редовен гол ,който ни отменят срещу Лудогорец! Бяхме заклани от съдията за суперкупата! Как да не ме засяга???

Дали е грешна свирката на съдията, знаят само те. Но, гол няма, защото 10 секунди след свирката на съдията оня стреля във вратата. Играчите начело със вратаря са спрели да играят.
Затова правилника казва, "гола се отменя, ако има такъв и жълт картон на играча за игра след свирка на съдията"!
За фактите, за които ми пишеш в един по преден пост, не са никакви факти. Това са измислиците на надрусаните ви фенове.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Стойчо Стоилов подкрепи Локо Пд

Мнениеот mark1926 » 10 юли 2019 10:28

Всички медии гърмят, че спортният директор на ЦСКА е видял нередовно отменен гол на Локомотив Пловдив във вратата на Лудогорец в двубоя за суперкупата В обръщението се добавя, че в мача е нямало феърплей.

Отделно Стойчо отбеляза и че Диема е упражнила цензура в мача криейки ОТМЕНЕНИЯ ГОЛ НА ЛОКО...

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Стойчо Стоилов подкрепи Локо Пд

Мнениеот mark1926 » 10 юли 2019 10:31

Явно цяла България говори за съдийското заколение над ЛОКОМОТИВ!

Vladislav
Мнения: 1602
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Стойчо Стоилов подкрепи Локо Пд

Мнениеот Vladislav » 10 юли 2019 11:02

Жална ви майчица ако точно този изрод ви подкрепя. Той винаги е невинен, той винаги е прав, постоянно ощетен. Ако старшина Мечев беше по- точен навремето сигурно щеше да е светец и великомъченик сега.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4235
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Стойчо Стоилов подкрепи Локо Пд

Мнениеот LoveAndPeace » 10 юли 2019 11:06

Ребрандираният Литекс удари едно рамо на същият Велбъжд :lol: :lol: :lol:

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Стойчо Стоилов подкрепи Локо Пд

Мнениеот mark1926 » 10 юли 2019 11:27

Колеги ,нека не бягаме от същината на темата! Поредната съдийска несправедливост, причинена от Киро Домусчиев, несправедливост с цената на суперкупата!!!

Какъвто и да е Стойчо, не може да прикрие фактите,че е прав в твърденията си! Покажете съпричастност към един обичам клуб, известен с прозвището си Пловдивския любимец, ощетен ужасяващо от мафиотския Лудогорец!!!

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Стойчо Стоилов подкрепи Локо Пд

Мнениеот kiril.a.d » 10 юли 2019 11:54

Бе че Стойчо Стоилов е отрицателен фактор в ЦСКА е така, но пък аз видях два редовни гола на Локото, отменени!!! А прочетох че топката е посетила вратата на Лудогорец и трети път...Е, изпуснах началото на мача...някъде 10 -тина минути...
А че Сватбарката е женена/омъжена за Домуса, това знаят всички отбори в България!!!
И съм сигурен че всички приказки при Бойчо, оня ден, ще си останат празни приказки!!! па и Младен Маринов се изцепи, че били направили телефон, на който съдиите да се обаждат ако ми се оказва натиск - че нали натиска е "обоснован" с финикийски знаци? - кой ще се откаже?....
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта