Ежедневна тема

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Vladislav
Мнения: 1602
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Стойчо Стоилов подкрепи Локо Пд

Мнениеот Vladislav » 10 юли 2019 12:18

mark1926 написа:Колеги ,нека не бягаме от същината на темата! Поредната съдийска несправедливост, причинена от Киро Домусчиев, несправедливост с цената на суперкупата!!!

Какъвто и да е Стойчо, не може да прикрие фактите,че е прав в твърденията си! Покажете съпричастност към един обичам клуб, известен с прозвището си Пловдивския любимец, ощетен ужасяващо от мафиотския Лудогорец!!!

Това исках да кажа де- той винаги е прав. А най- прав беше като коментираше полуфинала срещу Ботев когато видиш ли, горкичките ребрандирани били жестоко ограбени. Лудогорец си ви победи на ходом без да си дава какъвто и зор. А освен на теб на кого е известен Локомотив като Пловдивския Любимец? Историята ви, успехите ви, публиката ви ли ви правят такъв. Защото сякаш статистиката и наблюденията ми друго показват. Няма нищо лошо да подкрепяш и обичаш любимия си отбор от любимия си град (дори така трябва да бъде), но не винаги една лъжа повторена стотици пъти става истина.

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Стойчо Стоилов подкрепи Локо Пд

Мнениеот mark1926 » 10 юли 2019 12:49

Vladislav написа:
mark1926 написа:Колеги ,нека не бягаме от същината на темата! Поредната съдийска несправедливост, причинена от Киро Домусчиев, несправедливост с цената на суперкупата!!!

Какъвто и да е Стойчо, не може да прикрие фактите,че е прав в твърденията си! Покажете съпричастност към един обичам клуб, известен с прозвището си Пловдивския любимец, ощетен ужасяващо от мафиотския Лудогорец!!!

Това исках да кажа де- той винаги е прав. А най- прав беше като коментираше полуфинала срещу Ботев когато видиш ли, горкичките ребрандирани били жестоко ограбени. Лудогорец си ви победи на ходом без да си дава какъвто и зор. А освен на теб на кого е известен Локомотив като Пловдивския Любимец? Историята ви, успехите ви, публиката ви ли ви правят такъв. Защото сякаш статистиката и наблюденията ми друго показват. Няма нищо лошо да подкрепяш и обичаш любимия си отбор от любимия си град (дори така трябва да бъде), но не винаги една лъжа повторена стотици пъти става истина.



Медиите в миналото са ни наричали Пловдивския любимец. Сега просто възстановяваме прозвището си!

Лудогорец и да е играл на ходом, това не означава, че не ни е заклал съдията? Напротив, бяхме ужасяващо ощетени от съдийската бригада.

А за публиката ни, има интернет, пусни се да я видиш! Варненската е 26 класи под нас. Всъщност ,в неделя ще ни видиш и на живо, пълен гостуващ сектор и тотално надпяване...

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Стойчо Стоилов подкрепи Локо Пд

Мнениеот mark1926 » 10 юли 2019 12:55

kiril.a.d написа:Бе че Стойчо Стоилов е отрицателен фактор в ЦСКА е така, но пък аз видях два редовни гола на Локото, отменени!!! А прочетох че топката е посетила вратата на Лудогорец и трети път...Е, изпуснах началото на мача...някъде 10 -тина минути...
А че Сватбарката е женена/омъжена за Домуса, това знаят всички отбори в България!!!
И съм сигурен че всички приказки при Бойчо, оня ден, ще си останат празни приказки!!! па и Младен Маринов се изцепи, че били направили телефон, на който съдиите да се обаждат ако ми се оказва натиск - че нали натиска е "обоснован" с финикийски знаци? - кой ще се откаже?....



Много си прав! Заклаха Локо за суперкупата чрез съдията,а два дена след това се разкаяли и нямало повече да бъдат мафиоти??? Празни приказки...

Давам за пример Стойчо, защото темата не бива да се забрави за три дена и трябва да се протестира срещу корупцията!

Vladislav
Мнения: 1602
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Стойчо Стоилов подкрепи Локо Пд

Мнениеот Vladislav » 10 юли 2019 14:11

mark1926 написа:
Vladislav написа:
mark1926 написа:Колеги ,нека не бягаме от същината на темата! Поредната съдийска несправедливост, причинена от Киро Домусчиев, несправедливост с цената на суперкупата!!!

Какъвто и да е Стойчо, не може да прикрие фактите,че е прав в твърденията си! Покажете съпричастност към един обичам клуб, известен с прозвището си Пловдивския любимец, ощетен ужасяващо от мафиотския Лудогорец!!!

Това исках да кажа де- той винаги е прав. А най- прав беше като коментираше полуфинала срещу Ботев когато видиш ли, горкичките ребрандирани били жестоко ограбени. Лудогорец си ви победи на ходом без да си дава какъвто и зор. А освен на теб на кого е известен Локомотив като Пловдивския Любимец? Историята ви, успехите ви, публиката ви ли ви правят такъв. Защото сякаш статистиката и наблюденията ми друго показват. Няма нищо лошо да подкрепяш и обичаш любимия си отбор от любимия си град (дори така трябва да бъде), но не винаги една лъжа повторена стотици пъти става истина.



Медиите в миналото са ни наричали Пловдивския любимец. Сега просто възстановяваме прозвището си!

Лудогорец и да е играл на ходом, това не означава, че не ни е заклал съдията? Напротив, бяхме ужасяващо ощетени от съдийската бригада.

А за публиката ни, има интернет, пусни се да я видиш! Варненската е 26 класи под нас. Всъщност ,в неделя ще ни видиш и на живо, пълен гостуващ сектор и тотално надпяване...

Виждал съм ви, да не идвате за първи път. Нито сте най- многобройните, нито сте най- шумните. Ако си мислиш пък че смисъла на живота е да надпееш някоя публика- ок. Тя и публиката на Ливърпул сигурно е 266 класи над вашата, но никой не бие тъпана. Интересно ми е и в какво точно се изразява класата на една публика. Последния сезон като съм гледал ваши мачове все една и съща хореография има- един надпис "Локомотив" правите на трибуната. Аааа, извинявам се, сега видях в любимия ти интернет, че така са оцветени празните седалки. Между другото в София е напълно нормално да имате повече публика от Лудогорец. Разград е има няма 30 хиляди, Пловдив отива към 400 хиляди. А и разстоянието е 100 към 400 километра. Да не си очаквал 10 хиляди да отидат от Разград до София за мач срещу Локомотив?

Потребителски аватар
Vura
Мнения: 742
Регистриран на: 30 апр 2015 19:47
Местоположение: София

Re: Стойчо Стоилов подкрепи Локо Пд

Мнениеот Vura » 10 юли 2019 14:17

Марчо и Кирка=двамата мунчовци. Голове от 5 метра засади, мафията им пречи... Жалки карикатури.

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Стойчо Стоилов подкрепи Локо Пд

Мнениеот Red Warrior » 10 юли 2019 14:26

Ще се сетите и вие...
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Стойчо Стоилов подкрепи Локо Пд

Мнениеот mark1926 » 10 юли 2019 14:30

Vladislav написа:
mark1926 написа:
Vladislav написа:
mark1926 написа:Колеги ,нека не бягаме от същината на темата! Поредната съдийска несправедливост, причинена от Киро Домусчиев, несправедливост с цената на суперкупата!!!

Какъвто и да е Стойчо, не може да прикрие фактите,че е прав в твърденията си! Покажете съпричастност към един обичам клуб, известен с прозвището си Пловдивския любимец, ощетен ужасяващо от мафиотския Лудогорец!!!

Това исках да кажа де- той винаги е прав. А най- прав беше като коментираше полуфинала срещу Ботев когато видиш ли, горкичките ребрандирани били жестоко ограбени. Лудогорец си ви победи на ходом без да си дава какъвто и зор. А освен на теб на кого е известен Локомотив като Пловдивския Любимец? Историята ви, успехите ви, публиката ви ли ви правят такъв. Защото сякаш статистиката и наблюденията ми друго показват. Няма нищо лошо да подкрепяш и обичаш любимия си отбор от любимия си град (дори така трябва да бъде), но не винаги една лъжа повторена стотици пъти става истина.



Медиите в миналото са ни наричали Пловдивския любимец. Сега просто възстановяваме прозвището си!

Лудогорец и да е играл на ходом, това не означава, че не ни е заклал съдията? Напротив, бяхме ужасяващо ощетени от съдийската бригада.

А за публиката ни, има интернет, пусни се да я видиш! Варненската е 26 класи под нас. Всъщност ,в неделя ще ни видиш и на живо, пълен гостуващ сектор и тотално надпяване...

Виждал съм ви, да не идвате за първи път. Нито сте най- многобройните, нито сте най- шумните. Ако си мислиш пък че смисъла на живота е да надпееш някоя публика- ок. Тя и публиката на Ливърпул сигурно е 266 класи над вашата, но никой не бие тъпана. Интересно ми е и в какво точно се изразява класата на една публика. Последния сезон като съм гледал ваши мачове все една и съща хореография има- един надпис "Локомотив" правите на трибуната. Аааа, извинявам се, сега видях в любимия ти интернет, че така са оцветени празните седалки. Между другото в София е напълно нормално да имате повече публика от Лудогорец. Разград е има няма 30 хиляди, Пловдив отива към 400 хиляди. А и разстоянието е 100 към 400 километра. Да не си очаквал 10 хиляди да отидат от Разград до София за мач срещу Локомотив?



Хах, никой не отрича кризата с публиката напоследък, затова казвам, че си има история , която лесно се проверява в нета! А и последният мач от турнира за купата показа, че публиката ни излиза от кризата!

Разград са смешници и в самия Разградj, какво да говорим да идат в София??? Говорил съм за 20 те им фена ,защото твърдят, че са велики, а истината е, че са смешници.

Нищо не казваш за съдийското подпиране на Лудогорец. Защо така?

atanasovt049
Мнения: 74
Регистриран на: 19 юни 2019 13:42

Re: Стойчо Стоилов подкрепи Локо Пд

Мнениеот atanasovt049 » 10 юли 2019 15:07

Нищо, нали сте им донор, ще им подарите 6 точки.

krumeto
Мнения: 3665
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Стойчо Стоилов подкрепи Локо Пд

Мнениеот krumeto » 10 юли 2019 15:12

Потърси кой е казал нещо против Лудогорец и след обяд пусни още една тема.
Двамата със Стоилов ще ви затворим в една стая, да си избодете очите. Ти не си по-долен от него!
Бях ти писал, че вероятно Домусчиев ти бръкнал много дълбоко, за да не мине едно твое мнение без да се опитваш да си му изкараш. Няма да успееш, той не е залък за твоя плювалник.
Домусчиев е в небесата, а ти си затънал до гуша в "калта"!
За мача няма да пиша, няма за писане, че бях ти писал във предните ти три теми за този мач!
Очаквам следващата ти тема. :mrgreen:
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
Flash1912
Мнения: 655
Регистриран на: 28 сеп 2009 11:59
Контакти:

Re: Стойчо Стоилов подкрепи Локо Пд

Мнениеот Flash1912 » 10 юли 2019 16:16

mark1926 написа:Всички медии гърмят, че спортният директор на ЦСКА е видял нередовно отменен гол на Локомотив Пловдив във вратата на Лудогорец в двубоя за суперкупата В обръщението се добавя, че в мача е нямало феърплей.

Отделно Стойчо отбеляза и че Диема е упражнила цензура в мача криейки ОТМЕНЕНИЯ ГОЛ НА ЛОКО...


Че са долни, долни са Лудогорец, обаче като режат Ботев, вие се кефите като вдовица на млад пожарникар. Е сега може да го побарате и вие, дето злорадствате редовно.


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта