"Локомотив" ПД-"Ботев"ПД - истинското Дерби

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

"Локомотив" ПД-"Ботев"ПД - истинското Дерби

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 07 юни 2009 21:39

След като попреминаха страстите покрай Националния отбор,вече може да помислим за "Битката за Пловдив".Какво да очакваме,какви са прогнозите?На първо четене,нашият отбор е по-класния.Знаем,обаче,че в тези мачове всичко може да стане.Без оглед моментното състояние на отборите.С пълна сила важи максимата "Всичко е възможно".Единственото сигурно нещо е,това,което ще го има на трибуните.Както е било,както винаги ще бъде.Как мислите,кой ще е победител? Ние сме в "златната среда",отбора на "Ботев"ПД си осигури място в "А"група,което е много добре.Двата отбора няма за какво друго да играят,освен за...Всички много добре знаем за какво :idea: ПП.За да се избегнат "недоразумения" и въпроси от сорта"Що ми изтрихте мнението?",или "защо получих БАН?",ще помоля за коректен тон,без обиди и псувни и пр.За по-крайните фенове на "Ботев"ПД,ще спомена,че абсолютно същата тема я има и в жълто-черния форум - ако ще обиждате и псувате,правете го там.Вашият модератор ще прецени какво да прави.За нашите фенове - малко по-сериозно ;)
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
LUDAKIS
Мнения: 915
Регистриран на: 19 ное 2008 21:03
Контакти:

Re: "Локомотив" ПД-"Ботев"ПД - истинското Дерби

Мнениеот LUDAKIS » 07 юни 2009 21:51

От дете любимия ми мач !! Това е то ! Всичко в един мач , емоции , красиви и грозни сцени , пълен стадион , хореография , мъжка битка за всеки см от терена , и естесвено резултат с повече от 3 гола футбол първо качество както за А група така и балканския полуостров ! :) ;) :)
Изображение

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Локомотив" ПД-"Ботев"ПД - истинското Дерби

Мнениеот slavia_forever » 07 юни 2009 21:54

Аз мнението си го казах и в темата, в раздел Ботев. Подкрепям мнението, че в момента това дерби превъзхожда софийското. Прогнозата ми е, че Локомотив Пд ще победи с минимален резултат, например 2:1, като аз пожелавам успех на Ботев Пд. Пожелавам най-вече да стане истинско дерби, празник за всички, които смятаме да го посетим и да се насладим, на традиционно най-завързания мач в първенството.
Последна промяна от slavia_forever на 07 юни 2009 21:55, променено общо 1 път.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: "Локомотив" ПД-"Ботев"ПД - истинското Дерби

Мнениеот Corwin » 07 юни 2009 21:55

Е, с последното малко се изсили. Но мисля че тази година Левски - ЦСКА и ЦСКА - Левски беше доста по-добро. Миналата година ни издухахте, но тази не виждам как ще стане.

Потребителски аватар
kqzo
Мнения: 11
Регистриран на: 28 май 2009 12:14
Контакти:

Re: "Локомотив" ПД-"Ботев"ПД - истинското Дерби

Мнениеот kqzo » 07 юни 2009 21:56

това е мача чакам го с нетърпение а и да попитам ще има ли отново невероятна хореография ??? :geek: :geek:

Потребителски аватар
football.total
Мнения: 563
Регистриран на: 02 сеп 2008 22:30
Контакти:

Re: "Локомотив" ПД-"Ботев"ПД - истинското Дерби

Мнениеот football.total » 07 юни 2009 21:57

пич хубаво си я отворил тая тема ама само от заглавието й крещи твоята комплексарщина.
ако щеш ми чети мнението, ако щеш го трий, ако щеш ме баннваи, все ми е тая, обаче като си модератор не значи че можеш да изливаш глупостите си тука.
какво му е истинското на това вашето дерби толкова. има една седмица още и сега всичките пловдивчанчета ще почнат - мача на българия, дербито. ала бала... итн.
мача ви е дерби на пловдив но не и на българия.
българия си има едно дерби и на тебе много добре ти е ясно кое е то.
дербито е мача на годината, срещата която приковава хиляди че и милиони пред телевизорите. и мача се гледа от тутракан до лом, а не само в софия или пловдив.
замисли се колко хора от бургас, варна, плевен итн ще го гледат тоя вашия мач.. ами ще ти кажа към 100тина максимум не повече. ако щете 5-5 да свършите, да има 4 дузпи и 3 червени картона, ако ще обрат от 1-4 да направи единия отбор, локо ботев пак ще си остане за местна консумация.
гледайте си мача, ок. ама спрете с тая комплексарщина вече.

bambam
Мнения: 368
Регистриран на: 11 май 2009 00:04

Re: "Локомотив" ПД-"Ботев"ПД - истинското Дерби

Мнениеот bambam » 07 юни 2009 22:05

На трибуните мощна хореография и непрестанно викане и скачане. Нашите машини трябва да се раздадът на 100% на терена и да бием с 4,5 гола !!! ..... НАПРЕД,ЧЕРНО-БЕЛИ МАШИНИ!!!!

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: "Локомотив" ПД-"Ботев"ПД - истинското Дерби

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 07 юни 2009 22:12

football.total написа:пич хубаво си я отворил тая тема ама само от заглавието й крещи твоята комплексарщина.
ако щеш ми чети мнението, ако щеш го трий, ако щеш ме баннваи, все ми е тая, обаче като си модератор не значи че можеш да изливаш глупостите си тука.
какво му е истинското на това вашето дерби толкова. има една седмица още и сега всичките пловдивчанчета ще почнат - мача на българия, дербито. ала бала... итн.
мача ви е дерби на пловдив но не и на българия.
българия си има едно дерби и на тебе много добре ти е ясно кое е то.
дербито е мача на годината, срещата която приковава хиляди че и милиони пред телевизорите. и мача се гледа от тутракан до лом, а не само в софия или пловдив.
замисли се колко хора от бургас, варна, плевен итн ще го гледат тоя вашия мач.. ами ще ти кажа към 100тина максимум не повече. ако щете 5-5 да свършите, да има 4 дузпи и 3 червени картона, ако ще обрат от 1-4 да направи единия отбор, локо ботев пак ще си остане за местна консумация.
гледайте си мача, ок. ама спрете с тая комплексарщина вече.

Пич,"комплексарщината" се вижда в аватара ти."Ман Юн"... :roll: Не те знам,може и да си левскар или цесекар,или кой знае кво..Писал съм "Истинското Дерби",а не нещо друго.Мисли си,че истинско дерби е ЦСКА- "Левски".Нямам нищо против.От Тутракан до Лом,само това се гледа.Във Варна си имат дерби,имат си и "Черно море".В Бургас чакат Нафтата,в Стара Загора - Берое.В Сливен си имат отбор,в Перник и Благоевград - също.В Тутракан и Лом е друга работа.А ти от кой отбор си ?Ахаааа,да - от Ман Юн.Това с Барса беше кофти. ;)
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
alive
Мнения: 395
Регистриран на: 31 май 2009 11:10
Контакти:

Re: "Локомотив" ПД-"Ботев"ПД - истинското Дерби

Мнениеот alive » 07 юни 2009 22:13

С такъв президент нищо добро не очаквам в това дерби,както и през повечето време досега когато селяндура е начело на Ботев!Дано феновете да имат тази мотивация и да ги надвикаме в дербито!
Изображение

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Локомотив" ПД-"Ботев"ПД - истинското Дерби

Мнениеот slavia_forever » 07 юни 2009 22:20

football.total написа:пич хубаво си я отворил тая тема ама само от заглавието й крещи твоята комплексарщина.

Ако бях аз, до тук беше.
football.total написа:какво му е истинското на това вашето дерби толкова.

Ами например, че не се урежда, както става постоянно (без последния мач), с "дербито Левски-ЦСКА.
football.total написа:замисли се колко хора от бургас, варна, плевен итн ще го гледат тоя вашия мач.. ами ще ти кажа към 100тина максимум не повече. ако щете 5-5 да свършите, да има 4 дузпи и 3 червени картона, ако ще обрат от 1-4 да направи единия отбор, локо ботев пак ще си остане за местна консумация.

Аз например съм от София и ще отида, да гледам мача на живо, защото есента присъствах, на същия този мач и на пръв поглед, от два отбора, които тогава бяха на трето и четвърто място отзад напред, направиха мач, какъвто Левски и ЦСКА, скоро не са правили.
football.total написа:гледайте си мача, ок. ама спрете с тая комплексарщина вече.

Защо да е комплексарщина? Човека си пише в раздела, който модерира?! Какво очакваш да напише, при положение, че това което пише е реално и не се заяжда с никого. Не мога да разбера, какво те кара да се заяждаш, при положение, че никой не те провокира персонално с нищо.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта