"A"Група; 6 кръг: Локомотив (Пловдив) - Левски (София)

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

svobodni
Мнения: 622
Регистриран на: 26 сеп 2011 21:56
Контакти:

Re: "A"Група; 6 кръг: Локомотив (Пловдив) - Левски (София)

Мнениеот svobodni » 20 авг 2015 11:38

Само немога да разбера кога от ръководството ще се сетят, че тия билети от по 7 лева са много и непосилни за много народ. На фона на играта дето показваме няма смисъл просто... пак ще сме 2000 човека и ще слушам час и половина гостуващата...

Потребителски аватар
LokoMaina
Мнения: 635
Регистриран на: 05 авг 2008 16:17
Контакти:

Re: "A"Група; 6 кръг: Локомотив (Пловдив) - Левски (София)

Мнениеот LokoMaina » 20 авг 2015 14:04

В навечерието на мача с Левски на хоризонта изплува Надеждата!!!
Май е рано още да си честитим, но и това ще стане- надявам се!!!
Само ЛОКО!!!


Локомотив най-накрая успя да си намери спонсор, който ще му помогне да разреши финансовите си проблеми. Това обяви пред Plovdiv24.bg изпълнителния директор на "смърфовете" д-р Константин Думанов.

"Локомотив вече е осигурен финансово. Повече подробности на този етап обаче не мога да разкрия", каза шефът на пловдивчани.

Той добави, че новият спонсор ще бъде обявен официално на пресконференция в началото на следващата седмица.

Read more: http://sport.plovdiv24.bg/577897.html#ixzz3jREOGGAC
Валентин Михов: Играта на Локо срещу Тотнъм е гордост за българския футбол!

Потребителски аватар
drums
Мнения: 315
Регистриран на: 08 май 2010 16:00
Контакти:

Re: "A"Група; 6 кръг: Локомотив (Пловдив) - Левски (София)

Мнениеот drums » 20 авг 2015 16:32

http://www.marica.bg/%D0%B7%D1%83%D0%BC ... 59351.htmlа
Задават се светли дни за нашия клуб Само Локо

Потребителски аватар
barsa79
Мнения: 339
Регистриран на: 02 май 2014 21:20
Skype: biboka81
Местоположение: LOVECH-ITALIA
Контакти:

Re: "A"Група; 6 кръг: Локомотив (Пловдив) - Левски (София)

Мнениеот barsa79 » 21 авг 2015 10:31

2 - 2

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21578
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: "A"Група; 6 кръг: Локомотив (Пловдив) - Левски (София)

Мнениеот metodito » 22 авг 2015 10:26

drughi написа:Левски спечелиха доста точки до тук с късмет, ми се струва. Време е късмета малко да ги загърби и да паднат вече, защото реално като им гледам играта и играчите с нищо не могат да ме впечатлят. Ако играем концентрирано и здраво от първата до последната минута, няма да имаме проблеми да си вземем трите точки. Така смятам аз. Ще видим в неделя вечерта към 22,00 ч. дали съм прав :)

Къде го видя този късмет, и сигурен ли си, че си ни гледал мачовете. Дотук във всеки мач бяхме ощетявани от съдиите. Имаше една грешка в наша полза - отменения гол на Литекс, което беше грешка, докато това срещу нас не бяха случайни неща. Фалове се пропускат, еле па срещу Лудогорец оня Моооци-Мооооци беше за червен още първото. Да не говорим какви засади ни вдигат. Ще го направят и срещу вас. Ма така е по-сладко след победата.

Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

Re: "A"Група; 6 кръг: Локомотив (Пловдив) - Левски (София)

Мнениеот drughi » 22 авг 2015 11:26

svobodni написа:Само немога да разбера кога от ръководството ще се сетят, че тия билети от по 7 лева са много и непосилни за много народ. На фона на играта дето показваме няма смисъл просто... пак ще сме 2000 човека и ще слушам час и половина гостуващата...


На Пирин и Берое билетите за всички сектори са им по 5 лв. При нас, ако станат цените за всички сектори такива стадионът ще ни е малък. Ама, то затова акъл се иска и далновидност :idea:
Изображение

Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

Re: "A"Група; 6 кръг: Локомотив (Пловдив) - Левски (София)

Мнениеот drughi » 22 авг 2015 11:31

metodito написа:
drughi написа:Левски спечелиха доста точки до тук с късмет, ми се струва. Време е късмета малко да ги загърби и да паднат вече, защото реално като им гледам играта и играчите с нищо не могат да ме впечатлят. Ако играем концентрирано и здраво от първата до последната минута, няма да имаме проблеми да си вземем трите точки. Така смятам аз. Ще видим в неделя вечерта към 22,00 ч. дали съм прав :)

Къде го видя този късмет, и сигурен ли си, че си ни гледал мачовете. Дотук във всеки мач бяхме ощетявани от съдиите. Имаше една грешка в наша полза - отменения гол на Литекс, което беше грешка, докато това срещу нас не бяха случайни неща. Фалове се пропускат, еле па срещу Лудогорец оня Моооци-Мооооци беше за червен още първото. Да не говорим какви засади ни вдигат. Ще го направят и срещу вас. Ма така е по-сладко след победата.


Гледам играта ви, а с тази игра освен с късмет точки трудно ще взимате. За мен мачовете с Ботев, Литекс, Черно Море и Монтана спечелихте точки с късмет. Верно, че се раздават вашите млади момчета, гонят, борят се, но според мен това не е достатъчно за печелене на мачове, иска се класа, а вие е нямате, затова пък шансът ви покрива, засега. Няма да се пускам в подробности, аз така ги виждам нещата.
Изображение


Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: "A"Група; 6 кръг: Локомотив (Пловдив) - Левски (София)

Мнениеот ralka_levskarka » 23 авг 2015 10:53

Момчета, добре ли е терена след тия дъждове?
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Мнениеот КироВарна » 23 авг 2015 11:14

Успех на Локомотив !!!


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта