"Локомотив" ПД-"Ботев"ПД - истинското Дерби

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Локомотив" ПД-"Ботев"ПД - истинското Дерби

Мнениеот Blue_Lion » 07 юни 2009 23:54

[offtopic]Forever...aко и Ботев беше с каска,а Левски с ботуши...То ако трябва да сме честни едно от най-хубавите дербита е Левски-Ботев,ама и то вече избледня ![/offtopic]
Изображение

niki_96
Мнения: 109
Регистриран на: 17 яну 2009 19:39
Контакти:

Re: "Локомотив" ПД-"Ботев"ПД - истинското Дерби

Мнениеот niki_96 » 07 юни 2009 23:57

drughi написа:
niki_96 написа:@ drughi За Галя добре Ама кажи да се върне 2004
Защото може сам да се върнеш 1983

????????????? :shock:

alive, тука говорим за конкретния мач,както вашите футболисти не са взимали заплати от доста време, така е и при нас....

slavia_forever, след мача с Вихрен.....както ти след мача със Спартак Варна :mrgreen:

:lol: Не щеш 1983 :) :) :)

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Локомотив" ПД-"Ботев"ПД - истинското Дерби

Мнениеот slavia_forever » 07 юни 2009 23:57

drughi написа:slavia_forever, след мача с Вихрен.....както ти след мача със Спартак Варна :mrgreen:

Чакай сега, аз не съм отричал за мача със Спартак Вн и Славия. Въпросът ми беше, дали играчите ви, са получили пари, след мача на Локо Пд и Вихрен, защото ти каза, че отдавна не са получавали. Защо трябва да ме нападаш насреща, при положение, че акцентирам, че не се заяждам!
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

niki_96
Мнения: 109
Регистриран на: 17 яну 2009 19:39
Контакти:

Re: "Локомотив" ПД-"Ботев"ПД - истинското Дерби

Мнениеот niki_96 » 08 юни 2009 00:01

Blue_Lion написа:[offtopic]Forever...aко и Ботев беше с каска,а Левски с ботуши...То ако трябва да сме честни едно от най-хубавите дербита е Левски-Ботев,ама и то вече избледня ![/offtopic]

Споко Де е текло пак ще тече

Потребителски аватар
Тракиец 1912
Мнения: 532
Регистриран на: 08 мар 2009 19:57
Контакти:

Re: "Локомотив" ПД-"Ботев"ПД - истинското Дерби

Мнениеот Тракиец 1912 » 08 юни 2009 00:07

Blue_Lion написа:[offtopic]Forever...aко и Ботев беше с каска,а Левски с ботуши...То ако трябва да сме честни едно от най-хубавите дербита е Левски-Ботев,ама и то вече избледня ![/offtopic]


Последния качествен мач между Ботев и Левски бе онова 2-2 преди 2,3 години. Красива игра и красиви голове. Урумов вкара от 30 метра, а Жоро Какалов нацели топката от воле след което тя рекошира в страничната игра е влезе. Страшен мач беше, заразлика от последният 0-1, който уби всички със скука. Тази година когато ни гостуваше Левски за първи път видях едни момчета в жълти екипи, които играят без никакъв хъс и разбрах, че вече дори и спортната ни злоба я няма. Абе много зле е работата сега. Никога не сме били толкова зле ...

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Локомотив" ПД-"Ботев"ПД - истинското Дерби

Мнениеот slavia_forever » 08 юни 2009 00:08

niki_96 написа:
Blue_Lion написа:[offtopic]Forever...aко и Ботев беше с каска,а Левски с ботуши...То ако трябва да сме честни едно от най-хубавите дербита е Левски-Ботев,ама и то вече избледня ![/offtopic]

Споко Де е текло пак ще тече

[offtopic]Ако се намери инструмент, който да направи така, че да се приключи с червената, червено-синя хегемония, ного неща биха си дошли на мястото.[/offtopic]
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
alive
Мнения: 395
Регистриран на: 31 май 2009 11:10
Контакти:

Re: "Локомотив" ПД-"Ботев"ПД - истинското Дерби

Мнениеот alive » 08 юни 2009 00:10

drugh-със сигурност вашите играчи са взимали повече пари от нашите.може да не им е плащано,но едва ли е за такъв период като на канарите....Галка каквато и да е,е по-добре от селянина!
Изображение

Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

Re: "Локомотив" ПД-"Ботев"ПД - истинското Дерби

Мнениеот drughi » 08 юни 2009 00:14

slavia_forever написа:
drughi написа:slavia_forever, след мача с Вихрен.....както ти след мача със Спартак Варна :mrgreen:

Чакай сега, аз не съм отричал за мача със Спартак Вн и Славия. Въпросът ми беше, дали играчите ви, са получили пари, след мача на Локо Пд и Вихрен, защото ти каза, че отдавна не са получавали. Защо трябва да ме нападаш насреща, при положение, че акцентирам, че не се заяждам!


И аз не отричам нищо за мача с Вихрен, дойдоха хората, по-мотивирани, борят се за спасение и си взеха трите точки, а нашите както казах без заплати и премии от два месеца, в "златната среда", за какво да играят, за Галя ли ??? И след мача не са взели нищо от никой, за каквото се опитваш да подхвърляш.
А иначе не съм искал да те нападам, особено след като видях една ГОЛЯМА промяна в отношението ти към Локомотив и фенове, даже, ако бъда честен, направо се чудя как се промени толкова рязко отношението ти към нас( като с магическа пръчка)....нали знаеш "каквото подадеш, такова ти се връща".
Последна промяна от drughi на 08 юни 2009 00:18, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: "Локомотив" ПД-"Ботев"ПД - истинското Дерби

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 08 юни 2009 00:15

alive написа:drugh-със сигурност вашите играчи са взимали повече пари от нашите.може да не им е плащано,но едва ли е за такъв период като на канарите....Галка каквато и да е,е по-добре от селянина!

При вас ще се оправят нещата.Само оня Селския да изчезне.Няма такъв психопат.
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

Re: "Локомотив" ПД-"Ботев"ПД - истинското Дерби

Мнениеот drughi » 08 юни 2009 00:22

alive написа:drugh-със сигурност вашите играчи са взимали повече пари от нашите.може да не им е плащано,но едва ли е за такъв период като на канарите....Галка каквато и да е,е по-добре от селянина!


Парите не играят на терена, опитах се да ти кажа, че положението в двата отбора от към ръковоство и заплащане е еднакво.....с какво Г.Топалова е по-добра от Митьо ???
Изображение


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта