КБ 1/2 финал Литекс(Ловеч) - Локомотив(Пловдив) прогнози

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: КБ 1/2 финал Литекс(Ловеч) - Локомотив(Пловдив) прогнози

Мнениеот Пловдив1926 » 08 апр 2012 11:48

Ловеч срещу Миньор бяха ЖАЛКИ. С триста зора и съдийски балтии измъкнаха Х от тоя свършил отбор. Ако нашите излезнат концентрирни ще ги смажем!
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: КБ 1/2 финал Литекс(Ловеч) - Локомотив(Пловдив) прогнози

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 08 апр 2012 12:00

B3ATS написа:За мен е изключително тъпо и нечестно , на такъв напреднал етап от турнира , единият отбор да има домакинско предимство. Та този мач решава , кой от двата отбора ще играят на финал. Трябва полуфиналите да се играят или на неутрален терен , или да са в 2 мача (домакин / гост).

+1 :) Нечестно не бих казал, все пак има жребий. Иначе съм съгласен с мнението. Смятам също така, че на по-ранен етап в турнира може да се приложи английската система - преиграване при равен мач.
По темата: Предполагам, че ще се стигне до продължения, може би и дузпи, а там един Господ знае.... ;)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
denitko1
Мнения: 1331
Регистриран на: 11 юли 2011 17:25
Skype: ЛС има :)
Контакти:

Re: КБ 1/2 финал Литекс(Ловеч) - Локомотив(Пловдив) прогнози

Мнениеот denitko1 » 08 апр 2012 12:02

1:2
ЛЕВСКИ е смелост, родена в борбата!
ЛЕВСКИ е мъка, живяла в сърцата!
ЛЕВСКИ е вяра в мечта благородна!
ЛЕВСКИ - победа на сила и воля!

Потребителски аватар
Red_Pride
Мнения: 4047
Регистриран на: 24 юли 2009 11:04
Контакти:

Re: КБ 1/2 финал Литекс(Ловеч) - Локомотив(Пловдив) прогнози

Мнениеот Red_Pride » 08 апр 2012 12:07

3-0
[rimg]https://dl.dropboxusercontent.com/u/31972793/androidbg/10628155_946991171983886_3440970175867167846_n.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
Dundy
Мнения: 188
Регистриран на: 08 ное 2009 14:26
Контакти:

Re: КБ 1/2 финал Литекс(Ловеч) - Локомотив(Пловдив) прогнози

Мнениеот Dundy » 08 апр 2012 12:07

Пловдив1926 написа:Ловеч срещу Миньор бяха ЖАЛКИ. С триста зора и съдийски балтии измъкнаха Х от тоя свършил отбор. Ако нашите излезнат концентрирни ще ги смажем!
По точно пиши следващия път: ЛОВЕЧ СРЕЩУ ПЕРНИК БЕШЕ ЖАЛЪК, А СРЕЩУ ПЛОВДИВ ЩЕ СА С ДРУГО ЛИЦЕ. ето на това се вика селяндурщина


Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: КБ 1/2 финал Литекс(Ловеч) - Локомотив(Пловдив) прогнози

Мнениеот Пловдив1926 » 08 апр 2012 12:20

Dundy написа:
Пловдив1926 написа:Ловеч срещу Миньор бяха ЖАЛКИ. С триста зора и съдийски балтии измъкнаха Х от тоя свършил отбор. Ако нашите излезнат концентрирни ще ги смажем!
По точно пиши следващия път: ЛОВЕЧ СРЕЩУ ПЕРНИК БЕШЕ ЖАЛЪК, А СРЕЩУ ПЛОВДИВ ЩЕ СА С ДРУГО ЛИЦЕ. ето на това се вика селяндурщина


Обиди се, че нарекох отбора ти с името на ГРАДА вместо с името на ФИРМА ЗА СОКОВЕ ЛИ? Доста странно. Извинявай, не беше определено това целта на мнението ми.
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
Morgause
Мнения: 1055
Регистриран на: 19 авг 2011 11:23
Местоположение: ЦСКА ИЛИ УМРИ!!!
Контакти:

Re: КБ 1/2 финал Литекс(Ловеч) - Локомотив(Пловдив) прогнози

Мнениеот Morgause » 08 апр 2012 12:35

B3ATS написа:За мен е изключително тъпо и нечестно , на такъв напреднал етап от турнира , единият отбор да има домакинско предимство. Та този мач решава , кой от двата отбора ще играят на финал. Трябва полуфиналите да се играят или на неутрален терен , или да са в 2 мача (домакин / гост).


+1. Относно мача - ако искаме да гледаме хубав финал за купата, по-добре да бъде Локо ПД - Лудогорец.

Ако финала е Лудогорец - Литекс - 1000 човека на стадиона, никаква атмосфера по трибуните - а бе пълна скука... класни отбори, но без публика.

Затова давам 1:1 в редовното време, и в продълженията Локо да вкарат.
Но остана неделим,
славният армейски тим.
Никой, никой досега,
не предаде ЦСКА


Чуйте, всички богаташи,
чуйте, западни търгаши,
чуйте, наши журналисти,
и вий, сини онанисти:


ЦСКА НЕ СЕ ПРОДАВА,
ЦСКА НЕ СЕ ПРЕДАВА
ЦСКА - ТОВА Е СЛАВА!


ОРИГИНАЛЪТ!

Потребителски аватар
Asterix
Мнения: 544
Регистриран на: 04 ное 2010 18:13
Контакти:

Re: КБ 1/2 финал Литекс(Ловеч) - Локомотив(Пловдив) прогнози

Мнениеот Asterix » 08 апр 2012 12:39

Важна в този мач ще е физическата подготовка ;)

Иначе труден мач , в който всяка грешка ще бъде фатална , но си мисля че ще ги излъжем някак си 8-)

Потребителски аватар
breza_
Мнения: 47
Регистриран на: 28 юли 2009 14:57
Контакти:

Re: КБ 1/2 финал Литекс(Ловеч) - Локомотив(Пловдив) прогнози

Мнениеот breza_ » 08 апр 2012 12:39

ПОНЕЖЕ работата ми е свързана с пътуване при едно от тях на петолъчката край ямбол спрях за вода и кво да видя локото отиват в каварна.гледав шофьора пуши и го питам кво става на къде и така нататък.питам го за мача с литекс и той ми вика ТО ВСИЧКО Е ЯСНО ЛИТЕКС ЩЕ ХВАНАТ СЪДИИТЕ И ЩЕ НИ БИЯТ ЩОТО БФС-ТО БИЛО НА ГРИШАТА И НЕ СЕ НАДЯВАЛИ НА НИЩО.надявам се да стане мач и локото да бият щото литекс нещо ми куцат.макар че за левски моя отбор е по добре на финала да играят литекс и лудогорец.СЕЩАТЕ СЕ ЩО НАЛИ :)))))))))))


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта