Левски обърна Локо Мездра в тотаджийски мач

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rumen_dqvolaa
Мнения: 116
Регистриран на: 30 окт 2009 13:09
Skype: rumen_dqvola
Контакти:

Re: Левски обърна Локо Мездра в тотаджийски мач

Мнениеот rumen_dqvolaa » 01 ное 2009 12:38

:) чорбарите умират от мъка че пак ще падат :)

ritchi
Мнения: 116
Регистриран на: 17 авг 2008 18:38
Контакти:

Re: Левски обърна Локо Мездра в тотаджийски мач

Мнениеот ritchi » 01 ное 2009 12:40

Ами те уговорените мачовете ще почнат да си проличават след 10 кръг както миналата година.Още първия сериозен отбор отупа ЦСКА с 3:0 и то на армията.Сега и днес Литекс като ги бият,Другия кръг/ ако Венци Стефанов не се нагъзи/ и Славия да ги бият а за Локо СФ и Черноморец съм сигурен.Така че както миналата година и сега се вижда че с уговорени мачове се стига само до................................................10 кръг!

white_devill
Мнения: 47
Регистриран на: 19 окт 2009 21:38
Контакти:

Re: Левски обърна Локо Мездра в тотаджийски мач

Мнениеот white_devill » 01 ное 2009 12:42

xi4o_93 написа:Дайте доказателства и тогава ми коментирайте бе

Кви доказателства бе да не сме прокуратурата , всеки знае че ТОЧНО ТОВА ЩЕ СТАНЕ
Яко избивате кинти , е за тва ми мразя защото сте най долното отборче ама в Европа ви показват за какво става дума
С закон трябва да ви забранят :oops: :oops:
Знаете ли какво общо има между ПФК Левски и българския лев? - И двете нямат стойност в Европа

ritchi
Мнения: 116
Регистриран на: 17 авг 2008 18:38
Контакти:

Re: Левски обърна Локо Мездра в тотаджийски мач

Мнениеот ritchi » 01 ное 2009 12:44

white_devill написа:
xi4o_93 написа:Дайте доказателства и тогава ми коментирайте бе

Кви доказателства бе да не сми прокуратурата , всеки знае че ТОЧНО ТОВА ЩЕ СТАНЕ
Яко избивате кинти , е за тва ми мразя защото сте най долното отборче ама в Европа ви показват за какво става дума
С закон трябва да ви забранят :oops: :oops:



То нали вие сте по-добре!Нали щеше да излизате от групата нещо???Фулъм и Базел бяха слаби а Рома в криза???А ако говорим за закон -вас с какво ви създадоха ???Нали със закон???Явно е че законите в тая страна не струват и пет лева!
А за съдиите видяхме миналия кръг как за вас има дузпа а за нас не???И на кой помагат???От както Боби е президент на БФС само и само да не го упрекват че е левскар съдиите ни размазват.Виж колко дузпи имате този сезон и колко срещу вас и после говори
Последна промяна от ritchi на 01 ное 2009 12:47, променено общо 1 път.

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски обърна Локо Мездра в тотаджийски мач

Мнениеот tprodanov » 01 ное 2009 12:45

maldin1 написа:
blue magic написа:Очевидни са опитите да се омаловажи тази чудесна победа. Аз бих нарекъл тотаджийски мача ЦСКА-Миньор, където самият Лубу Пенев спомена думата "уговорка".
Но никой не коментира безобразното съдийство срещу ЛЕВСКИ в мача с Мездра. Колко пъти се игра с ръце, като едното си беше дори "гушване" на топката.
Та като говорим за уговорки се сещам, че довечера играят ЦЕЦА с Литекс.
Като почнаха да свирят 50:50 почнахте да ревете ,че съдийте са ви ощетитли ?А до ръката ,видях 2 ръце.Едната беше до границата на наказателното поле ,където Телкийски му я начепа(топката) в ръката от упор и съдията даде фаул(В Европа такъв ФАУЛ не се дава ФАКТ ! ) .Втората в наказателното поле,където играччът на Мездра беше паднал,ръката му служеше за опора.За мен нямаше как да я махне ,а и нито е променил траекторията на топката нито нищо, просто топката го закачи леко(топката почти беше в "спокойно" положение).И тука не виждам дузпа ,а ти за ,коя дузпа претендираш ?



Ръцете бяха три, като тая, дето не си видял беше от центриране от двайсе метра някъде. Как ли си пропуснал :mrgreen: . А тая ситуация с падналия играч, играча направо си гушна топката, моля ти се, много удобно за падане. Няма е лошо да споменеш (виждам, че защитаваш съдийството) защо поне 6-7 авантажа бяха спряни, защо толкова фаулове бяха преизпълнени, обратни тъчове и тн?

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски обърна Локо Мездра в тотаджийски мач

Мнениеот tprodanov » 01 ное 2009 12:46

white_devill написа:
xi4o_93 написа:Дайте доказателства и тогава ми коментирайте бе

Кви доказателства бе да не сме прокуратурата , всеки знае че ТОЧНО ТОВА ЩЕ СТАНЕ
Яко избивате кинти , е за тва ми мразя защото сте най долното отборче ама в Европа ви показват за какво става дума
С закон трябва да ви забранят :oops: :oops:




:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Има хора, които живеят цял живот в сянката на големите и се хранят от техните загуби. Цел живот така да изкараш :mrgreen:

Потребителски аватар
maldin1
Мнения: 2485
Регистриран на: 16 юли 2009 09:54
Контакти:

Re: Левски обърна Локо Мездра в тотаджийски мач

Мнениеот maldin1 » 01 ное 2009 12:57

tprodanov написа:Ръцете бяха три, като тая, дето не си видял беше от центриране от двайсе метра някъде. Как ли си пропуснал :mrgreen: . А тая ситуация с падналия играч, играча направо си гушна топката, моля ти се, много удобно за падане. Няма е лошо да споменеш (виждам, че защитаваш съдийството) защо поне 6-7 авантажа бяха спряни, защо толкова фаулове бяха преизпълнени, обратни тъчове и тн?
Ситуацията с "падналия играч" ,които всъщност бяха 2-ма.Стана такъв карамбол ,че всеки един можеше да удари топката с ръка, а ти докато падаш едва ли мислиш "ся ще ударя ли топката няма ли да ударя,чакай да се пребия само и само да не ударя топката".Тоя Кръстовчев направо си легна върху него.Нямаше какво да направи защитника ,а и как промени траекторията на топката ми кажи ?Авантажи не знам, фауловете бяха преизпълнени ,защото нямаше съдийски сигнал!!!
Всичко, което е далеч от морето, е провинция!!!

ritchi
Мнения: 116
Регистриран на: 17 авг 2008 18:38
Контакти:

Re: Левски обърна Локо Мездра в тотаджийски мач

Мнениеот ritchi » 01 ное 2009 12:58

maldin1 написа:
tprodanov написа:Ръцете бяха три, като тая, дето не си видял беше от центриране от двайсе метра някъде. Как ли си пропуснал :mrgreen: . А тая ситуация с падналия играч, играча направо си гушна топката, моля ти се, много удобно за падане. Няма е лошо да споменеш (виждам, че защитаваш съдийството) защо поне 6-7 авантажа бяха спряни, защо толкова фаулове бяха преизпълнени, обратни тъчове и тн?
Ситуацията с "падналия играч" ,които всъщност бяха 2-ма.Стана такъв карамбол ,че всеки един можеше да удари топката с ръка, а ти докато падаш едва ли мислиш "ся ще ударя ли топката няма ли да ударя,чакай да се пребия само и само да не ударя топката".Тоя Кръстовчев направо си легна върху него.Нямаше какво да направи защитника ,а и как промени траекторията на топката ми кажи ?Авантажи не знам, фауловете бяха преизпълнени ,защото нямаше съдийски сигнал!!!


А дузпата на ЦСКА с Миньор???

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски обърна Локо Мездра в тотаджийски мач

Мнениеот tprodanov » 01 ное 2009 13:00

maldin1 написа:
tprodanov написа:Ръцете бяха три, като тая, дето не си видял беше от центриране от двайсе метра някъде. Как ли си пропуснал :mrgreen: . А тая ситуация с падналия играч, играча направо си гушна топката, моля ти се, много удобно за падане. Няма е лошо да споменеш (виждам, че защитаваш съдийството) защо поне 6-7 авантажа бяха спряни, защо толкова фаулове бяха преизпълнени, обратни тъчове и тн?
Ситуацията с "падналия играч" ,които всъщност бяха 2-ма.Стана такъв карамбол ,че всеки един можеше да удари топката с ръка, а ти докато падаш едва ли мислиш "ся ще ударя ли топката няма ли да ударя,чакай да се пребия само и само да не ударя топката".Тоя Кръстовчев направо си легна върху него.Нямаше какво да направи защитника ,а и как промени траекторията на топката ми кажи ?Авантажи не знам, фауловете бяха преизпълнени ,защото нямаше съдийски сигнал!!!



А пребиването на АУТ? Аз такова нещо не бях виждал. Не каза и за третата ръка. Съдията беше нелеп. За обратния тъч на Бардон, за който получи и жълт картон?

Потребителски аватар
a boy named goo
Мнения: 1606
Регистриран на: 24 мар 2008 17:12
Контакти:

Re: Левски обърна Локо Мездра в тотаджийски мач

Мнениеот a boy named goo » 01 ное 2009 13:01

Не съм гледал мача, но въпреки това си мисля, че е несериозно да се говори с уговорки. След като пречетох статията, не можах да видя нито едно нещо, което поне малко да прилича на доказателство за уговорка между Левски и Локомотив Мездра.
Винаги съм се ядосвал, когато се говори корпупция, уговорки, без ясни доказателства за това. Сега се сещам за Донабалон, където постоянно се пускат подобни неща преди мачовете на ЦСКА (мачовете ни с Черно море, Пирин, Миньор и т.н) и изключително рядко оцелват, да не кажа почти никога. Трябва веднъж завинаги да се спре тази практика да се пускат подобни "новинни" от страна на медиите.
Проблемите на света не могат да бъдат решени от скептици или циници, чиито хоризонти са ограничени от очевидните реалности. Нуждаем се от хора, способни да мечтаят за неща, които никой не е виждал.
Джон Фицджералд Кенеди


Върни се в “Локомотив Мездра”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта