Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12708
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот BRF » 08 май 2024 22:54

gihuelo написа:
krumeto написа:Колко е вярно написаното не зная, НО...
Софийските селяни щели да освиркат! Некаа1Да видим колко им е културата под петите!
ГОНЗО, длъжен си да връчиш когато кажат феновете на ШАМПИОНА! Не на измисления тЕре!.

БФС ОБМИСЛЯ КОГА ДА ВРЪЧИ ТИТЛАТА НА ЛУДОГОРЕЦ

БФС все още не е взел решение кога да награди Лудогорец с 13-ата му поредна титла. Тя може да бъде официализиран още в събота вечер, при успех срещу ЦСКА. Това е един от вариантите отличието да бъде занесено в Разград и да чака да бъде връчено.

Интересното е, че лично новият президент на БФС Георги Иванов-Гонзо имал желание да награди шампионите, но точно в двубой с "армейците" не искал да се случва, за да не бъде бурно освиркван от гостуващите фенове.

Друга опция е междинният кръг на 22 май (сряда), когато Лудогорец приема Локо Пловдив. Тогава ще се знае и дали орлите ще са направили дубъл. Така БФС и ПФЛ ще може да им връчат двете отличия, нищо че е делничен ден.

В последния мач от плейофната фаза "разградчани" гостуват на "Герена" и може да им бъде направен поредният шпалир от "сините".

Очаква се СТК към БФС да излезе с информация, до края на седмицата, за да стане ясно дали ще има готовност да връчи трофея още в събота вечер.


Папазки ни взе нас и ако наистина Черепа отново взима Левски,това ви е една от последните титли!

Не виждам как Черепухин ще се занимава със синята клетници,след като го зарязаха като ги молеше за помощ!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12409
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 08 май 2024 23:06

А! Поръчителят на убийства ще прави Тирето щампион ли? :o
Утре вестниците - извънредни тиражи!
Най-изпеченият действащ футболен тарикат-мафиот не успя и то под крилото и ласките на ГЕРБ-ДПС (за съдии, сателити, целокупната медийна пропаганда и БФС-то даже дума не отварям), та дряновските меценати ще... :lol:
Гладна кокошка просо сънува, а опозорен припок - титла бълнува. :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

gihuelo
Мнения: 5818
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 08 май 2024 23:20

TristaNNN написа:А! Поръчителят на убийства ще прави Тирето щампион ли? :o
Утре вестниците - извънредни тиражи!
Най-изпеченият действащ футболен тарикат-мафиот не успя и то под крилото и ласките на ГЕРБ-ДПС (за съдии, сателити, целокупната медийна пропаганда и БФС-то даже дума не отварям), та дряновските меценати ще... :lol:
Гладна кокошка просо сънува, а опозорен припок - титла бълнува. :mrgreen:


Той нашия само поръчител ама Черепа ако ви стане, той е бая по-напред от нашия в убийствата :)

gihuelo
Мнения: 5818
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 08 май 2024 23:21

BRF написа:
gihuelo написа:
krumeto написа:Колко е вярно написаното не зная, НО...
Софийските селяни щели да освиркат! Некаа1Да видим колко им е културата под петите!
ГОНЗО, длъжен си да връчиш когато кажат феновете на ШАМПИОНА! Не на измисления тЕре!.

БФС ОБМИСЛЯ КОГА ДА ВРЪЧИ ТИТЛАТА НА ЛУДОГОРЕЦ

БФС все още не е взел решение кога да награди Лудогорец с 13-ата му поредна титла. Тя може да бъде официализиран още в събота вечер, при успех срещу ЦСКА. Това е един от вариантите отличието да бъде занесено в Разград и да чака да бъде връчено.

Интересното е, че лично новият президент на БФС Георги Иванов-Гонзо имал желание да награди шампионите, но точно в двубой с "армейците" не искал да се случва, за да не бъде бурно освиркван от гостуващите фенове.

Друга опция е междинният кръг на 22 май (сряда), когато Лудогорец приема Локо Пловдив. Тогава ще се знае и дали орлите ще са направили дубъл. Така БФС и ПФЛ ще може да им връчат двете отличия, нищо че е делничен ден.

В последния мач от плейофната фаза "разградчани" гостуват на "Герена" и може да им бъде направен поредният шпалир от "сините".

Очаква се СТК към БФС да излезе с информация, до края на седмицата, за да стане ясно дали ще има готовност да връчи трофея още в събота вечер.


Папазки ни взе нас и ако наистина Черепа отново взима Левски,това ви е една от последните титли!

Не виждам как Черепухин ще се занимава със синята клетници,след като го зарязаха като ги молеше за помощ!


Май ги взима.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12708
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот BRF » 08 май 2024 23:30

gihuelo написа:
BRF написа:
gihuelo написа:
krumeto написа:Колко е вярно написаното не зная, НО...
Софийските селяни щели да освиркат! Некаа1Да видим колко им е културата под петите!
ГОНЗО, длъжен си да връчиш когато кажат феновете на ШАМПИОНА! Не на измисления тЕре!.

БФС ОБМИСЛЯ КОГА ДА ВРЪЧИ ТИТЛАТА НА ЛУДОГОРЕЦ

БФС все още не е взел решение кога да награди Лудогорец с 13-ата му поредна титла. Тя може да бъде официализиран още в събота вечер, при успех срещу ЦСКА. Това е един от вариантите отличието да бъде занесено в Разград и да чака да бъде връчено.

Интересното е, че лично новият президент на БФС Георги Иванов-Гонзо имал желание да награди шампионите, но точно в двубой с "армейците" не искал да се случва, за да не бъде бурно освиркван от гостуващите фенове.

Друга опция е междинният кръг на 22 май (сряда), когато Лудогорец приема Локо Пловдив. Тогава ще се знае и дали орлите ще са направили дубъл. Така БФС и ПФЛ ще може да им връчат двете отличия, нищо че е делничен ден.

В последния мач от плейофната фаза "разградчани" гостуват на "Герена" и може да им бъде направен поредният шпалир от "сините".

Очаква се СТК към БФС да излезе с информация, до края на седмицата, за да стане ясно дали ще има готовност да връчи трофея още в събота вечер.


Папазки ни взе нас и ако наистина Черепа отново взима Левски,това ви е една от последните титли!

Не виждам как Черепухин ще се занимава със синята клетници,след като го зарязаха като ги молеше за помощ!


Май ги взима.

Да речем,че го чух от неговата уста,че няма никакво доверие на синкавите заради предателството им!Дори да ги вземе в което се съмнявам,трябва да значи едно от двете неща или е с бб което е пагубно за него в новата му роля на политик или ще ги съсипе!

krumeto
Мнения: 3718
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот krumeto » 08 май 2024 23:32

pomiqrat написа:
krumeto написа:
eddie написа:Всеки дебат е безпредметен, докато футбола ни се ръководи от малограмотник като Ромзо..

Давам 1000-рка за негова снимка от абитуриентски бал!
Задължителна ли е снимка от бал, за да имаш средно?
Познавам човек, с две средни и е без симнки. Снимката документ ли е?
Не бъди толкова щедър, ще ти събуят гащите!


За две висши съм чувал, ама за две средни ми е сефте.


Много си дребничък и е нормално, да не знаеш някои неща.
Мога да ти покажа трите си дипломи за средно образование.
Гимназия
Теникум по минно дело.
Електротехникум.
Вече ще ми мълчиш. Иначе залагаме по 5 бона!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12409
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 08 май 2024 23:33

Припоко май се е натряскал яко тази вечер, друго обяснение за горните глупости няма.
Даже и Черепа е почнал да им говори, тия са предобрили с Пиринско и са добавяли халюциногенни гъби за мезе. :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12708
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот BRF » 08 май 2024 23:46

Ми цитирай някой на когото говориш!Какво странно има човек да е говорил с Черепа?Каза че сте предатели в неговите очи заради случая като избяга и сте отрепки!Ако можеш да разсъждаваш причинно следствено ще се досетиш ,че секбтор е взел пари за протести в защита на нац. лотария ,но реалните ви собственици бб и дп са им казали ,че заминават по затворите!Друго да ти разкажа ли или пак ще се правиш на интересен използвайки думата припок!?

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12409
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 08 май 2024 23:58

Ама така е, бе, никой не спори. :mrgreen:
Единият припок вика, че Черепа ще ни става бащица повторно, обаче на другия смешко мутрата му разправял какви пари давал и кой го бил предавал.
Както казах, добре замезвате с халюциногенни гъбки. :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12708
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот BRF » 09 май 2024 00:01

Както обикновенно си като филма-от глупав по-глупав!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: LoveAndPeace, miro_rz, pepo и 56 госта