Фен тема - Стивън Джерард

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Стивън Джерард напуска Ливърпул.

Мнениеот suareshampion » 04 яну 2015 00:18

slash1912 написа:Можеш ли да преброиш колко купи са спечелили изброените от теб за Ливърпул и колко Лебеда през целия си живот?

Това няма значение.Роджърс и млад мениджър с огромен потенциал и идеи...тепърва ще печели.
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Стивън Джерард напуска Ливърпул.

Мнениеот iliev72 » 04 яну 2015 00:24

HoUs4oOL написа:Палячо, това което са направили Бенитес и Далглиш за тоя отбор, Роджърс няма да го направи и за 100 години начело на Ливърпул.
Единия има спечелени над 40 купи като играч и мениджър, и е може би най-голямата легенда на отбора.
Другия спечели един от най-великите финали в ШЛ, превърна отбора в истински турнирен боец, спечели и ФА Къп.
Хубаво е да кажем, че и именно привлечения от Бентитез Стърлинг спасява задника на това любимец до момента...
Не съм гледал отбора при Улие, но ако не се лъжа е спечелил 5 купи, нещо което лебеда-средняк никога няма да направи.
А това, което Джерард го казва в момента е напълно нормално, за да свали напрежението от Роджърс, който е изпаднал в ужасна дупка.
Истината ще се разбере след няколко години, вероятно в някоя автобиография на Джерард.

Автобиографии са забавно четиво , но това не значи че написаното в тях е истина ;) Те просто са само една гледна точка на нещата :)
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Lubaka1892
Мнения: 1194
Регистриран на: 10 юли 2008 15:58
Контакти:

Re: Стивън Джерард напуска Ливърпул.

Мнениеот Lubaka1892 » 04 яну 2015 00:39

Не съм специалист да коментирам треньорите, но мога поне да коментирам играта на отбора и мога да ви кажа, че последните 20-тина години не са ни надигравали толкова пъти колкото през последните 5 години откакто се махна Бенитез и особено през тази година. Играем го опълченци срещу всякакви измислени отборчета. Преди вярвах, че можем да бием всеки един отбор в света и ги биехме, а тази година срещу Реал се молех да паднем с по-малко голове, да успеем да излъжем Лудогорец и да додрапаме до равен с Базел.
"Liverpool was made for me and I was made for Liverpool"
Bill Shankly
[wrapimg=]http://img.skysports.com/10/08/496x259/ShanklyGatesAnfield_2483679.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17353
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Стивън Джерард напуска Ливърпул.

Мнениеот slash1912 » 04 яну 2015 08:40

suareshampion написа:
slash1912 написа:Можеш ли да преброиш колко купи са спечелили изброените от теб за Ливърпул и колко Лебеда през целия си живот?

Това няма значение.Роджърс и млад мениджър с огромен потенциал и идеи...тепърва ще печели.

Дано да стане така!
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12390
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Стивън Джерард напуска Ливърпул.

Мнениеот wolf » 04 яну 2015 09:51

HoUs4oOL написа:
suareshampion написа:Toва го приемам ,като удар по Улие ,Бенитес и Далглиш . С тия си думи ,Стиви Джерард определя Роджърс ,като по добър мениджър от тях .
Аз също съм на това мнение !

Палячо, това което са направили Бенитес и Далглиш за тоя отбор, Роджърс няма да го направи и за 100 години начело на Ливърпул.
Единия има спечелени над 40 купи като играч и мениджър, и е може би най-голямата легенда на отбора.
Другия спечели един от най-великите финали в ШЛ, превърна отбора в истински турнирен боец, спечели и ФА Къп.
Хубаво е да кажем, че и именно привлечения от Бентитез Стърлинг спасява задника на това любимец до момента...
Не съм гледал отбора при Улие, но ако не се лъжа е спечелил 5 купи, нещо което лебеда-средняк никога няма да направи.
А това, което Джерард го казва в момента е напълно нормално, за да свали напрежението от Роджърс, който е изпаднал в ужасна дупка.
Истината ще се разбере след няколко години, вероятно в някоя автобиография на Джерард.

5те купи бяха в един сезон 00/01 ако броиш и Къмюнити и Суперкупата на Европа защото те бяха Август 01 :mrgreen: И в първенството играхме много добре, на 1 от 2рия Арсенал и 11 от 1вия Юнайтед
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Стивън Джерард напуска Ливърпул.

Мнениеот ralka_levskarka » 04 яну 2015 12:40

Не е истина колко много ще ми липсва :( Той беше главната причина, за да отида на мача на "Васил Левски" .

„Ако мога да избера една дума, за да опиша Стивън Джерард това би била „страст“ и нищо друго“, категоричен бе Рафаел Бенитес. :(
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

chakalat
Мнения: 846
Регистриран на: 18 апр 2011 01:12
Контакти:

Re: Стивън Джерард напуска Ливърпул.

Мнениеот chakalat » 04 яну 2015 13:33

Фактите са че всичките гореизброени мениджъри имат нещо спечелено с отбора било то малко или много - Роджърс няма нищо.Факт е че всичките тези мениджъри не са имали общо толкова пари колкото похарчи само Роджърс.Факт е всичките взети заедно нямат толкова брак в трансферите колкото Роджърс.Факт е че при всичките защитата ни е била доста по-стабилна.Факт е че за 3 години Роджърс успя да доведе само един футболист който има голямо влияние върху отбора(Стъридж) нещо което Кени успя да направи само за няколко месеца с привличането на Суарез.Бенитез докато беше начело нямаше нито един сезон в който клуба да е похарчил повече пари отколкото е изкарал,Роджърс има привилегията да харчи повече отколкото изкарва. Бенитез успяваше всеки сезон да доведе поне един футболист който излизаше на терена и почваше да играе без да му е нужно време или в най-лошия случай е имало очаквания че ще влезе и ще промени отбора(визирам неуспешните му трансфери на Роби Кийн и Джибрил Сисе)
Към момента е безумие да се прави сравнение на някой от предишните мениджъри с Роджърс,хора които са вдигали КЕШ дори са ставали шампиони с човек чието място за трофей е абсолютно празно, не е сериозно....
Така като гледам Роджърс ще остане начело на отбора и освен ако не го потопи напълно ще има време за сравнения но на този етап е мистър никой,силно критикуван от по-голямата част от феновете на отбора( не само тук) най вече за трансферите си и неумението да стегне защитата за 3 години.
Това че Джерард се изказва така за Роджърс само показва колко много обича клуба,предполагам се сещате че в този момент ако каже дори една лоша дума за Роджърс какви ще са реакциите на феновете при настоящото класиране и игра в добавка към обвиненията че Роджърс не успя да убеди Джерард да остане в отбора.Джерард никога не е казвал лоша дума за някой от мениджърите или футболистите които са били в отбора знаейки много добре че това няма да доведе до нищо добро.
Лично аз смятам че Джерард трябва да остане в отбора докато се откаже,дори и да не играе една минута присъствието му в съблекалнята и на тренировки е важно за новите и младите.Щеше да им служи за пример как може един футболист да стане Джерард !

Gil-galad
Мнения: 13141
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Стивън Джерард напуска Ливърпул.

Мнениеот Gil-galad » 04 яну 2015 17:17

Zidane: "The summer of 2004 I was having a conversation with Perez & I told him I wanted Gerrard to partner me in midfield for Madrid."

Zidane: "Not many players turn down Real Madrid but I think that tells you a lot about the loyalty of the man."

Zidane: "It is incredible he has never won a league title but he has had enough success with Liverpool."
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Стивън Джерард напуска Ливърпул.

Мнениеот suareshampion » 04 яну 2015 17:28

Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12390
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Стивън Джерард напуска Ливърпул.

Мнениеот wolf » 04 яну 2015 18:38

suareshampion написа:http://www.sportal.bg/news.php?news=525517

И щеше да види ШЛ през крив макарон
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта