Играчи под наем

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Hakercheto
Мнения: 1642
Регистриран на: 13 юли 2011 19:16
Контакти:

Re: Играчи под наем

Мнениеот Hakercheto » 23 ное 2011 16:44

suareshampion написа:http://www.footylounge.com/films//liverpool-fc/shelvey-vs-boro-video_a1bc70d3b.html
ето го поредния гол на джонджо,чакам го с нетърпение да се върне

Колко гола станаха вече за него в Блекпул? Признавам си че в началото на сезона Джонджо ми беше безразличен,но сега имам големи надежди за него. ;)
Само Левски!
You'll never walk alone!

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12443
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Играчи под наем

Мнениеот wolf » 23 ное 2011 18:11

6 гола в 8 мача.
Manager Ian Holloway switched his central midfield position to a more attacking role in the hole behind the lone striker, and it paid off with Shelvey scoring 5 goals in his first 6 games for Blackpool.
Усещам обаче как ще имаме нов атакуващ халф при тая му форма. Смисъл досега почти не беше играл точно на тази позиция, а по-скоро до Лукас някъде.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Hakercheto
Мнения: 1642
Регистриран на: 13 юли 2011 19:16
Контакти:

Re: Играчи под наем

Мнениеот Hakercheto » 24 ное 2011 18:26

wolf написа:6 гола в 8 мача.
Manager Ian Holloway switched his central midfield position to a more attacking role in the hole behind the lone striker, and it paid off with Shelvey scoring 5 goals in his first 6 games for Blackpool.
Усещам обаче как ще имаме нов атакуващ халф при тая му форма. Смисъл досега почти не беше играл точно на тази позиция, а по-скоро до Лукас някъде.

Ами супер значи,даже се радвам че се развива в атакуващ халф. Сега като се върне ще е супер защото ще е готов титуляр.
Лукас-Адам
Шелви
Керъл/Суарез
Ето така атаката ни ще имам много повече успех за мен,но да видим. Все пак има време
Само Левски!
You'll never walk alone!

PeterForsberg
Мнения: 555
Регистриран на: 27 юни 2010 14:56
Контакти:

Re: Играчи под наем

Мнениеот PeterForsberg » 26 ное 2011 19:00

Дейвид Амоо вкара победния гол за Бери при победата с 1-0 срещу Престън.

Потребителски аватар
JalkiSte
Мнения: 665
Регистриран на: 03 окт 2008 20:18
Контакти:

Re: Играчи под наем

Мнениеот JalkiSte » 28 ное 2011 15:10

Какво става с Шелви, ще се връща ли през януари или наемът е за една година?
Стоян Балтов - доблестен мъж, страхотен човек, безценен приятел.Почивай в мир, Тека!

PeterForsberg
Мнения: 555
Регистриран на: 27 юни 2010 14:56
Контакти:

Re: Играчи под наем

Мнениеот PeterForsberg » 30 ное 2011 20:14

Да,клубът го привиква,наемът няма да се удължи засега.Според Холоуей януари Блакпул ще се пробват отново за Джонджо.
Причните са ясни-страховете,че травмата на Лукас може да го извади за доста време от терена.Според ''Дъ Таймс'' Лейва може да пропусне следващите 6 месеца с травма в коляното.Официално изявление от клуба все още няма,така че да се надяваме ситуацията на бразилеца да е сериозно преувеличена.
В този момент Лукас е фундаментален за клуба,още пвоече че нямаме типичен дефанзивен халф.

PeterForsberg
Мнения: 555
Регистриран на: 27 юни 2010 14:56
Контакти:

Re: Играчи под наем

Мнениеот PeterForsberg » 31 дек 2011 16:45

Дани Уилсън под наем до края на сезона в Блакпул.
Отлично решение според мен.

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Играчи под наем

Мнениеот suareshampion » 01 яну 2012 21:40

Дани Уилсън е слаб футболист,прилича ми много по игра на ония турист Джони Еванс . Лятото след като го видях в контролите исках Дани Уилсън да се преотстъпи или продаде още през август .За какво го държеше 5 месеца ,само да тренира с мъжете и да играе с втория отбор ? По никакъв начин това момче не може да се наложи в първия отбор на тоя етап . Ще го пробват сега в Блякпул и лятото ще го продадат някъде ,убеден съм !
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12443
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Играчи под наем

Мнениеот wolf » 01 яну 2012 22:01

suareshampion написа:Дани Уилсън е слаб футболист,прилича ми много по игра на ония турист Джони Еванс . Лятото след като го видях в контролите исках Дани Уилсън да се преотстъпи или продаде още през август .За какво го държеше 5 месеца ,само да тренира с мъжете и да играе с втория отбор ? По никакъв начин това момче не може да се наложи в първия отбор на тоя етап . Ще го пробват сега в Блякпул и лятото ще го продадат някъде ,убеден съм !

Каква е тая злоба от тебе?
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

john barnes
Мнения: 6433
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Играчи под наем

Мнениеот john barnes » 02 яну 2012 00:12

suareshampion написа:Дани Уилсън е слаб футболист,прилича ми много по игра на ония турист Джони Еванс . Лятото след като го видях в контролите исках Дани Уилсън да се преотстъпи или продаде още през август .За какво го държеше 5 месеца ,само да тренира с мъжете и да играе с втория отбор ? По никакъв начин това момче не може да се наложи в първия отбор на тоя етап . Ще го пробват сега в Блякпул и лятото ще го продадат някъде ,убеден съм !

абе преди да го вземем,беше избран за млад играч номер едно във шотландия,ама явно не можа да се наложи при нас...
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта