Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

jelew73
Мнения: 1053
Регистриран на: 01 авг 2011 14:31
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот jelew73 » 15 ное 2020 17:20

Днес е починал Рей Клемънс
R I P

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот SgtLiberty » 15 ное 2020 18:43

Робо с контузия :(
Иначе да жалко ,за Рей Клемънс R.I.P
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
juke
Мнения: 836
Регистриран на: 20 сеп 2014 21:31
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот juke » 16 ное 2020 06:08

И Хендо май се е контузил.

kircho_baretata
Мнения: 637
Регистриран на: 10 окт 2018 09:37
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот kircho_baretata » 16 ное 2020 08:55

Дано поне Клоп да е здрав.
Срещу лисиците дали ще можем да съберем отбор?

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12369
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 16 ное 2020 12:40

kircho_baretata написа:Дано поне Клоп да е здрав.
Срещу лисиците дали ще можем да съберем отбор?

Liverpool FC Legends squad: Jerzy Dudek, Glen Johnson, Jose Enrique, Jason McAteer, Steven Gerrard, Emile Heskey, Patrik Berger, Luis Garcia, Vladimir Smicer, Jermaine Pennant, Dirk Kuyt, Chris Kirkland, Jamie Carragher, Stephen Warnock.

Отбора на легендите от миналата година, можем да съберем някой друг дъртак :lol:
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Red_Neck » 16 ное 2020 16:27

Liverpool_EC написа:
Red_Neck написа:Съставът на кой отбор в ЕПЛ би заменил за нашия?
... или ако искаш, пейката на кой отбор от ЕПЛ би заменил за нашата?

В 2-та мача до този момент, в които защитата ни бе като разграден двор, пейката не беше фактор ;)

Вземи виж на Тотнъм резервите в защита и ми кажи с какво Адриан-Н.Уилямс-Матип-Фабиньо-Цимикас те правят да се чувстваш по-добре. ....

Въпросът не беше към теб, ... ти си ясен ;)
Но след като се намеси, ... да разбирам ли, че предпочиташ пейката на Тотнъм пред нашата?
Просто ДА/НЕ, ... не ме вълнуват теории за 4-тия централен 6-тия нападател или 3-тия вратар.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3765
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 16 ное 2020 18:45

Red_Neck написа:
Liverpool_EC написа:
Red_Neck написа:Съставът на кой отбор в ЕПЛ би заменил за нашия?
... или ако искаш, пейката на кой отбор от ЕПЛ би заменил за нашата?

В 2-та мача до този момент, в които защитата ни бе като разграден двор, пейката не беше фактор ;)

Вземи виж на Тотнъм резервите в защита и ми кажи с какво Адриан-Н.Уилямс-Матип-Фабиньо-Цимикас те правят да се чувстваш по-добре. ....

Въпросът не беше към теб, ... ти си ясен ;)
Но след като се намеси, ... да разбирам ли, че предпочиташ пейката на Тотнъм пред нашата?
Просто ДА/НЕ, ... не ме вълнуват теории за 4-тия централен 6-тия нападател или 3-тия вратар.

Ти като говориш за пейката, кое гледаш? Седалките или кой стои в тях? Да не мислиш пък, че мен ме вълнуват твоите съчинения за 10те халфа? Тези къде съм ги изброил са си втори избор на поста и аз не гледам, като тебе избирателно само кой ме кефи и кой не.
Или ти защитници няма да ползваш? Да, на Тотнъм пейката по абсолютно нищо не отстъпва на нашата, а ни превъзхожда в защита с мнг повече опит! Прочете ли го или пак нещо не ти стана ясно!

kircho_baretata
Мнения: 637
Регистриран на: 10 окт 2018 09:37
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот kircho_baretata » 16 ное 2020 20:19

wolf написа:
kircho_baretata написа:Дано поне Клоп да е здрав.
Срещу лисиците дали ще можем да съберем отбор?

Liverpool FC Legends squad: Jerzy Dudek, Glen Johnson, Jose Enrique, Jason McAteer, Steven Gerrard, Emile Heskey, Patrik Berger, Luis Garcia, Vladimir Smicer, Jermaine Pennant, Dirk Kuyt, Chris Kirkland, Jamie Carragher, Stephen Warnock.

Отбора на легендите от миналата година, можем да съберем някой друг дъртак :lol:

Ох то като чета кои хора се водят в отбора на легендите и ми призлява. По-добре с децата. Енрике, Пенант, Къркланд и тн. От много време съм фен на отбора та тия "легенди" съм ги погледал. Не мерси.
Хюпия и Агер и сега могат да свършат работа, ама...

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12369
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 16 ное 2020 20:58

kircho_baretata написа:
wolf написа:
kircho_baretata написа:Дано поне Клоп да е здрав.
Срещу лисиците дали ще можем да съберем отбор?

Liverpool FC Legends squad: Jerzy Dudek, Glen Johnson, Jose Enrique, Jason McAteer, Steven Gerrard, Emile Heskey, Patrik Berger, Luis Garcia, Vladimir Smicer, Jermaine Pennant, Dirk Kuyt, Chris Kirkland, Jamie Carragher, Stephen Warnock.

Отбора на легендите от миналата година, можем да съберем някой друг дъртак :lol:

Ох то като чета кои хора се водят в отбора на легендите и ми призлява. По-добре с децата. Енрике, Пенант, Къркланд и тн. От много време съм фен на отбора та тия "легенди" съм ги погледал. Не мерси.
Хюпия и Агер и сега могат да свършат работа, ама...

https://citisportsonline.com/2020/05/05 ... dji-diouf/
Най-голямата легенда изпускаме
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

kircho_baretata
Мнения: 637
Регистриран на: 10 окт 2018 09:37
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот kircho_baretata » 16 ное 2020 21:09

wolf написа:
kircho_baretata написа:
wolf написа:
kircho_baretata написа:Дано поне Клоп да е здрав.
Срещу лисиците дали ще можем да съберем отбор?

Liverpool FC Legends squad: Jerzy Dudek, Glen Johnson, Jose Enrique, Jason McAteer, Steven Gerrard, Emile Heskey, Patrik Berger, Luis Garcia, Vladimir Smicer, Jermaine Pennant, Dirk Kuyt, Chris Kirkland, Jamie Carragher, Stephen Warnock.

Отбора на легендите от миналата година, можем да съберем някой друг дъртак :lol:

Ох то като чета кои хора се водят в отбора на легендите и ми призлява. По-добре с децата. Енрике, Пенант, Къркланд и тн. От много време съм фен на отбора та тия "легенди" съм ги погледал. Не мерси.
Хюпия и Агер и сега могат да свършат работа, ама...

https://citisportsonline.com/2020/05/05 ... dji-diouf/
Най-голямата легенда изпускаме

Ейй тоя не го споменавай. От толкова време вече, тоя когато и да даде интервю така хули Ливърпул, че не е истина. И срещу Джерард яко сипе лайна. Друг е въпроса, че не можеше да спре топката даже, ама самочувствието му у небесата.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта