Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

an4o_321
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2010 11:40
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот an4o_321 » 18 мар 2019 17:02

cskarcheto92 написа:
KOPScousers написа:Нуно Ешпирито Санто е доста добър и симпатичен треньор. Уулвс са подчертано най-добрият отбор извън Топ 6, ако не му дадат шейхската мафия е много вероятно да изведе отбора до финал за ФА Къп и по всичко изглежда, че по един или друг начин ще класира Уулвс и в ЛЕ, което би било супер постижение за един новак във ВЛ. Само като се сетя Фулъм каква селекция направиха и как им прогнозираха място в Топ 10 заедно с Уулвс... Разликата между двата отбора е огромна и основната заслуга за това е на Санто.

Пожелавам им класиране в Лига Европа и последният кръг да направят шпалир на новият шампион на Англия.

Трудно ще стане това с шпалира, аз мисля че титлата ще е ясна след мача с Уулвс.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17329
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот slash1912 » 18 мар 2019 18:17

2 седмици без мач на Ливърпул.... :|
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот SgtLiberty » 18 мар 2019 18:57

slash1912 написа:2 седмици без мач на Ливърпул.... :|

Тия мачове на националните отбори е най-безсмисленото нещо на света. Чак другия месец мачове на Ливърпул.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3765
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 18 мар 2019 19:23

SgtLiberty написа:
slash1912 написа:2 седмици без мач на Ливърпул.... :|

Тия мачове на националните отбори е най-безсмисленото нещо на света. Чак другия месец мачове на Ливърпул.

Как не измислиха някаква програма, примерно първенствата да свършват месец по-рано(април), защото ако няма паузи ще се играе всяка седмица и националните да ги изместят накрая на сезона- май месец квалификации и директно се отива на европейско/световно юни . Нещо от сорта... със сигурност може да се измисли както трябва. Колко лашкане по самолети ще спестят на силните играчи, които и без това нямат никаква почивка, а по-слабите ще имат повече време за почивка и клубните отбори няма да са ощетени от контузия станала в безсмислен приятелски мач на нац. отбор. Една бройка мачове за годината, как не ги наместиха някакси да е по-рационално и по-добре за всички.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Real » 18 мар 2019 20:41

an4o_321 написа:Трудно ще стане това с шпалира, аз мисля че титлата ще е ясна след мача с Уулвс.

Добре де... да направят шпалир след мача. Не съм против. :)


Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Real » 18 мар 2019 20:49

Liverpool_EC написа:
SgtLiberty написа:
slash1912 написа:2 седмици без мач на Ливърпул.... :|

Тия мачове на националните отбори е най-безсмисленото нещо на света. Чак другия месец мачове на Ливърпул.

Как не измислиха някаква програма, примерно първенствата да свършват месец по-рано(април), защото ако няма паузи ще се играе всяка седмица и националните да ги изместят накрая на сезона- май месец квалификации и директно се отива на европейско/световно юни .

Аз не знам що са тия квалификации, като тенденцията е да направят световните със 199 участници. Ама да им заделят там един месец на лято, вместо безсмислени мачове от Щатите до Катар - да си спрятат квалификационни турнирчета за националните. И вместо да измислят някакви безумни купи на нациите - да им редуцират малко мачовете. К'во ни занимават с глупости само... :twisted: :evil: :twisted:

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот SgtLiberty » 19 мар 2019 17:12

Real написа:
Liverpool_EC написа:
SgtLiberty написа:
slash1912 написа:2 седмици без мач на Ливърпул.... :|

Тия мачове на националните отбори е най-безсмисленото нещо на света. Чак другия месец мачове на Ливърпул.

Как не измислиха някаква програма, примерно първенствата да свършват месец по-рано(април), защото ако няма паузи ще се играе всяка седмица и националните да ги изместят накрая на сезона- май месец квалификации и директно се отива на европейско/световно юни .

Аз не знам що са тия квалификации, като тенденцията е да направят световните със 199 участници. Ама да им заделят там един месец на лято, вместо безсмислени мачове от Щатите до Катар - да си спрятат квалификационни турнирчета за националните. И вместо да измислят някакви безумни купи на нациите - да им редуцират малко мачовете. К'во ни занимават с глупости само... :twisted: :evil: :twisted:


И само се моля дано няма контузии в тия безсмислени мачове, че само това ни трябва.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3765
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 19 мар 2019 22:19

Real написа:
Liverpool_EC написа:
SgtLiberty написа:
slash1912 написа:2 седмици без мач на Ливърпул.... :|

Тия мачове на националните отбори е най-безсмисленото нещо на света. Чак другия месец мачове на Ливърпул.

Как не измислиха някаква програма, примерно първенствата да свършват месец по-рано(април), защото ако няма паузи ще се играе всяка седмица и националните да ги изместят накрая на сезона- май месец квалификации и директно се отива на европейско/световно юни .

Аз не знам що са тия квалификации, като тенденцията е да направят световните със 199 участници. Ама да им заделят там един месец на лято, вместо безсмислени мачове от Щатите до Катар - да си спрятат квалификационни турнирчета за националните. И вместо да измислят някакви безумни купи на нациите - да им редуцират малко мачовете. К'во ни занимават с глупости само... :twisted: :evil: :twisted:

Е те я измислиха поредната безумна, ама този път е най-безумната! Онзи ден ФИФА гласува "за" и от 2021 световното клубно ще е юни месец с 24 отбора :shock: Единствената година, в която най-добрите играчи нямат летни ангажименти сега ще търчат до юли. Шампионите на Европа и ЛЕ за предните 4 г ще играят цял месец с някви от Азия, Африка и КОНКАКАФ. Кога след това ще почиват и влизат във форма за първенствата през август месец не се казваше в изявлението :lol:

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3765
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 20 мар 2019 20:08

"Престъпника" и "Резервата за продан" изравниха рекорди на легендарни футболисти за 2 поредни сезона с над 20гола за отбора. Но понеже тогава нямаше форуми на половината от легендите прякора им е "Сър", а другите са Йън Ръш и Йън Сейнт Джон :lol: :lol: :lol:
сезони - футболисти/голове
1921-22 - Хари Чембърс (21), Дик Форшоу (20)
1922-23 - Хари Чембърс (25), Дик Форшоу (20)
1961-62 - Роджър Хънт (23), Иън Сейнт Джон (22)
1962-63 - Роджър Хънт (42), Иън Сейнт Джон (20)
1963-64 - Роджър Хънт (26), Иън Сейнт Джон (22)
1981-82 - Иън Ръш (30), Кени Далглиш (22)
1982-83 - Иън Ръш (31), Кени Далглиш (20)
2017-18 - Мохамед Салах (44), Садио Мане (20)
2018-19 - Мохамед Салах (20), Садио Мане (20) до 20 март 2019
[offtopic]Знам, бе Поньо, знам, че няма смисъл от тези рекорди, ако останеш втори :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта