Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3811
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 01 май 2024 02:47

Red_Neck написа:
Liverpool_EC написа:....
30 млн повече на сезон за заплати у Сити. Ти дълги години ни вадеше едни други таблички да ни увещаваш как заплатите ни са наравно със Сити. Ко стана сега, кой е в грешка :mrgreen:
..............
Междувременно Тотнъм са намерили цели 200млн повече за трансфери, след като построиха ЦЯЛ СТАДИОН!!!!! Арсенал с 300 млн повече ...чудно ли ти е, че ни изпреварват или просто Клоп трябваше да се справи по-добре?
.......
Как си представяш номерцата с класирането да са същите, ако гения работеше с параметрите на Клоп? Но на теб ти изглежда, че се е справил по-добре. И после викаш не си срещал никой, който да обижда Клоп. Огледала у вас нямате ли :lol:

Първо, погледни отново табличката ;))
Дискусията за настигането по заплати на Сити беше преди 2 години ;)) През 20/21 и 21/22 разликата е 10М или под 7% ;) И двата клуба продължават да отделят по около 62-65% от приходите си за заплати на играчи (като ние процентно харчим малко повече), но единият клуб има по-високи приходи и ножицата се отваря. Последните данни са за сезон 22/23 - Сити имат 826М Евро приходи, а ние 683М, т.е. 143М разлика. Това обяснява защо ножицата започва отново да се разтваря и от 10М на сезон разлика в заплати отиваме на 40М. Сега, ... да се сърдим на комшията, че изкарва повече и може да си позволи по-скъпа кола ли? :))

Новият стадион на Тотнъм ги направи един от клубовете с най-висок дълг към оборот и в момента се оценява на 1,2 Млрд. По спомен към 40-50 милки на сезон за следващите 25 години трябва да отиват по заемите за стадиона. Това обяснява защо в Тотнъм намалиха заплатите (55-57% от приходите) и започват да изостават. За съдбата на Арсенал след и около построяването на новия им стадион да не отваряме дума .....

Да, ... аз смятам, че във Висшата лига Пепо се справя най-добре в управлението на ресурса си (т.е. по-добре от Клоп) и не виждам никаква обида спрямо Юрген в личното си мнение!
... извинявам се, че съм реалист и за мен клубЪТ (като цяло) е над всичко и не бия чело в земята пред нечия снимка!
Аз съм фен на Ливърпул, не на Клоп или Мо и никога не съм искал клубът да губи по какъвто и да е начин (спортно или финансово) за да им е кофти на собствениците (макар реално единствен губещ да е клубЪТ), а в този форум е пълно с такива!

Във вчерашното си мнение ни увещаваш, колко умно ФСГто инвестирали в инфраструктурата, а не в играчи. Днеска ни увещаваш, колко пагубно беше за Арсенал и Тотнъм да инвестират в инфраструктурата , понеже не можели да си позволят играчи заради дълга. Сега, щом ФСГто пак излязоха най-хитри от всички и нямаме дълг, значи да не се притесняваме, че ще ни застигне съдбата на Арсенал и твърдо оставаме конкурентноспособни на Сити, както когато разликата в заплатите беше "само" 10 млн. Нали така?
На комшията ли да се сърдим за по-скъпата кола, или на собственика на нашата, че няма пари за гуми даже и стана по-бавна?
Реднек, отдавна всички разбрахме, че ти си фен на клубЪТ. Обожаваш да се криеш зад тази дума. Само дето от самолет се вижда, че си фен на клубЪТ на ФСГ, не на футболният клуб Ливърпул. Самият факт, че си седнал да се ровиш в нета да намериш 2 годинки в които не сме толкова далеч от Сити по заплати, за да ни убеждаваш, колко по-добре се справил Пеп спрямо Клоп е абсолютното потвърждение на факта, че биеш челото пред снимката на Хенри. Кой друг истински верен фен на КлубЪТ по футбол Ливърпул, ще носи от пиле мляко да убеждава другите фенове, че всъщност Хенри давал заплати, ама Клоп не се справил толкова добре колкото Пеп. Пич, не знам как може да си мислиш, че си реалист. Ти си отмъщението на Хенри към феновете на Ливърпул :!:

Ponko
Мнения: 4111
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Ponko » 01 май 2024 08:49

Liverpool_EC написа:
Ponko написа:Аз съм за. Броячите ще надуват статистиката с голове и асистенции, а трофеите ще са тема табу! :D

Сега остава само да ни светнеш, кой точно трофей ти се привижда, че ще вдигнем, като продадем Салах? Може би трофея "Намалени заплати" :lol:

Аз питах преди няколко дни колко значими трофеи вдигнахме откакто ни напуснаха двама от голямата тройка в нападение и останахме със Салах? Колко? Питам и така не ми се отговори. Ако мислиш, че със Салах и новия Слот ли е Млот ли е ще риним тенекии и то от значимите... иди да се прекръстиш.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11085
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Furious_Monk » 01 май 2024 11:17

Любовта е единственият начин, да се преодолее безболезнено такъв период. Хората са склони да забравят, че емоциите са им едни и същи. Този с когото се дърлиш сега, изпитва същата болка, разочарование, дори на моменти отчаяние, каквото и ти преживяваш.

Това ви сплотява... в болката си , вие се доближавате един с друг. Трябва ли да отричате общите си емоции в името на личностната си свобода...

Не знам, повече няма да се меся в темата ви, но отстрани погледнато, това което се вижда е доста грозно.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Ent
Мнения: 449
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Ent » 01 май 2024 12:52

Furious_Monk написа:Любовта е единственият начин, да се преодолее безболезнено такъв период. Хората са склони да забравят, че емоциите са им едни и същи. Този с когото се дърлиш сега, изпитва същата болка, разочарование, дори на моменти отчаяние, каквото и ти преживяваш.

Това ви сплотява... в болката си , вие се доближавате един с друг. Трябва ли да отричате общите си емоции в името на личностната си свобода...

Не знам, повече няма да се меся в темата ви, но отстрани погледнато, това което се вижда е доста грозно.



За съжаление интернет е отдушник на негативни емоции и низки страсти. Хората вече се обединяват само от омраза, а не от любов. И това се отнася за всичко - спорт, култура, образование, религия и т.н. Колкото по-тих е един индивид в обществото - толкова по-гръмогласен е в мрежата. Загубихме си положителните човешки черти. Останаха основно - присмех, надменност, язвителност, злоба и псевдоостроумие. При положение,че двата най-популярни рефрена в България са - "КЗЛ" и "Умрете селяни", какво друго очакваш?

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11085
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Furious_Monk » 01 май 2024 12:56

Най-лесният път е това, изкушаващият, но той води до унищожение... заслужава ли си...няма нищо лесно в успеха, но живота ми подсказа, че любовта е най-трудна, но и създаваща най-здрава връзка между хората.

Уважавам ви и все още се страхувам от вас, защото вие все още притежавате тази връзка. Не я губете, тя е източник на сила, а не на слабост.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

zdravkos
Мнения: 1954
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот zdravkos » 01 май 2024 13:32

Furious_Monk написа:Най-лесният път е това, изкушаващият, но той води до унищожение... заслужава ли си...няма нищо лесно в успеха, но живота ми подсказа, че любовта е най-трудна, но и създаваща най-здрава връзка между хората.
Уважавам ви и все още се страхувам от вас, защото вие все още притежавате тази връзка. Не я губете, тя е източник на сила, а не на слабост.

Силният не се страхува от никой! Дори и да го е страх, не го показва и затова отстрани изглежда непобедим - с течение на времето става такъв / манталитет!
Furious_Monk написа:Любовта е единственият начин, да се преодолее безболезнено такъв период. Хората са склони да забравят, че емоциите са им едни и същи. Този с когото се дърлиш сега, изпитва същата болка, разочарование, дори на моменти отчаяние, каквото и ти преживяваш.
Това ви сплотява... в болката си , вие се доближавате един с друг. Трябва ли да отричате общите си емоции в името на личностната си свобода...
Не знам, повече няма да се меся в темата ви, но отстрани погледнато, това което се вижда е доста грозно.


Благодаря за точните думи на точното мяасто!
98% от наличните няма да могат да те разберат за съжаление и ще има отново "бой на петли" - който е бил в Азия знае за какво пиша...

На теб бих могъл да ти кажа наздраве и отново огромно БЛАГОДАРЯ!!!
Изображение
Последна промяна от zdravkos на 01 май 2024 13:40, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11085
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Furious_Monk » 01 май 2024 13:39

Няма за какво, човек лесно се губи в първичните си цели. Бъдещите такива, те са от значение.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12456
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 02 май 2024 14:11

Изображение
Изображение
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Ponko
Мнения: 4111
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Ponko » 02 май 2024 14:31

Грозотия... за тези няколко години Найк(и) така и не направи поне 1 хубав титулярен екип.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12456
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 02 май 2024 16:48

Ponko написа:Грозотия... за тези няколко години Найк(и) така и не направи поне 1 хубав титулярен екип.

Не мога да разбера толкова ли е трудно или всичко да е в бяло или в жълто. И яката да е просто бяло/червен v neck
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта