Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 06 мар 2023 02:25

Изображение

Изображение

Вчера лекичко преди мача...Желев, от форума го наехме този самолет, нали само ние не харесваме недоинвестиралите инвеститори :)

jelew73
Мнения: 1048
Регистриран на: 01 авг 2011 14:31
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот jelew73 » 06 мар 2023 09:22

Liverpool_EC написа:Изображение

Изображение

Вчера лекичко преди мача...Желев, от форума го наехме този самолет, нали само ние не харесваме недоинвестиралите инвеститори :)

Ей бастун си беше и бастун ще си останеш. В нито един пост не съм казал,че харесвам ФСГ, в нито един. От самото начало застъпвам теорията , че правят това , което могат. Ти сам го беше написал някъде, наредил се Петко при мъжете. Ами това е , няма как да искаш чудеса от 14-я по възможности да се бие наравно с първия. Само, че те поеха щафетата от Х и У . Какво да се прави, къде бяха другите инвеститори тогава? Не искам да влизам в полемика,защото между теб и телевизора няма голяма разлика.Айде със здраве , радвай се на победата.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 07 мар 2023 03:23

jelew73 написа:Ей бастун си беше и бастун ще си останеш. В нито един пост не съм казал,че харесвам ФСГ, в нито един. От самото начало застъпвам теорията , че правят това , което могат. Ти сам го беше написал някъде, наредил се Петко при мъжете. Ами това е , няма как да искаш чудеса от 14-я по възможности да се бие наравно с първия. Само, че те поеха щафетата от Х и У . Какво да се прави, къде бяха другите инвеститори тогава? Не искам да влизам в полемика,защото между теб и телевизора няма голяма разлика.Айде със здраве , радвай се на победата.

Желев - нова седмица и ново 20! Ще почна да ти ги пиша по дати. Преди 2 седмици празнува, че оставали, сега пък на 6.03.23 не ги харесвал, от 3г не си спрял да им адвокатстваш, ама днеска не ги харесваш. На 50г мъж не може да вземе позиция...
Какво ме ебе от кой са ни поели, като не ги кефи, що се набраха, да бяха оставили другите да измъчват с Ливърпул? Двама други инвеститори си бяха подали документите преди тези, ама ти толкова и помниш. Защо набързо ни подариха на ФСГто още си остава тъмна загадка, конкурса беше претупан през пръстите и ни дадоха на тия пиявици.


john barnes
Мнения: 6392
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот john barnes » 09 мар 2023 20:23

Ти остави,ами Тренд е със 53 асистенции...още тоя сезон ще ги мине тия "атакуващите".
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

zdravkos
Мнения: 1846
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: Happy Birthday, Andy

Мнениеот zdravkos » 11 мар 2023 15:42

Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Red_Neck » 16 мар 2023 17:48

Анди е ляв бек на ФК Ливърпул - скаутван от лаптопаджии, плащан и предоговарян от охлюви и трениран от Юрген.
Клопо бекове няма, нито леви, нито десни ....
Клопо има гениален футболен ум, стиснати работодатели, първа и последна дума за селекцията, дебел договор до 2026, спонсорска Астра и комплект потници.
..... иначе Анди втори пореден сезон играе доста под нивото си и това не е защото не му се плаща редовно или няма конкуренция ;))
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6090
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот KOPScousers » 16 мар 2023 19:59

Ако не завършим в Топ 4 се връщаме, like, 10 години назад в развитието си. Някъде по времето на БР, няма майтап. Тия шибани янки го унищожиха тоя отбор, вместо да се надгради над успехите от 2019-та и 2020-та. Нещастници!
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10968
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Furious_Monk » 17 мар 2023 01:01

Аз съм нещастник ,брат, искаш ли да си го изкараш върху мен... всички нещастници заслужават агресията на тези, които вярват че победата е всичко което носи удовлетворение..

Те опитват и се стремят съм минимизиране на загубите, като типични американци, но заслужава ли си тази омраза...когато загубят, ще се махнат, но Ливърпул е вяра, която не може да бъде премахната от сърцата на хората. Нещата винаги вървят в определена посока, но човек сам решава дали ще се бори или ще приеме ролята си...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

ihtiandar
Мнения: 566
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот ihtiandar » 17 мар 2023 14:13

Винаги съм казвал че,,Феновете се броят в трудни времена".Това е любов и вяра....Ще има и такива времена,не става само с пари-примери много....Живи и здрави ,главите горе.LIVERPOOL -. F O R E V E R....
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта