Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Ливърпул на път да осигури първи трансфер на Далглиш

Мнениеот styopa » 17 яну 2011 18:50

liv_fc написа:styopa аз смятам и че няма да има много активност през този трансферен прозорец.

Ще видим.Аз все си мисля че след като вземем изп.директор ще се раздвижат нещата.Само дано не стане както лятото.Последните 2-3 дни да се сетим че трябва и нападател да се взима,а накрая нищо.

MaCuMo написа:"Нов изп. директор тази седмица докато американците са в Анлия"

Ще е интересно ако вземем Дейвид Дийн.Според мен това е оптималния вариант.

daredevil
Мнения: 1306
Регистриран на: 14 сеп 2010 10:19
Контакти:

Re: Ливърпул на път да осигури първи трансфер на Далглиш

Мнениеот daredevil » 18 яну 2011 00:35

това за суарез от далече смърди на спекулация.
Първо, изключен в тоя надвишен трансферен пазар Аякс да искат толкова малко пари, когато се спрягаше през лятото често споменаваната сума беше 40 млн. и нагоре, а тука се спрягат 15.
Второ, той е един от най-талантливите млади футболисти в света и вероятно ще иска да играе в ШЛ.

Потребителски аватар
MaCuMo
Мнения: 580
Регистриран на: 20 ное 2009 15:34
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Ливърпул на път да осигури първи трансфер на Далглиш

Мнениеот MaCuMo » 18 яну 2011 09:05

daredevil написа:това за суарез от далече смърди на спекулация.
Първо, изключен в тоя надвишен трансферен пазар Аякс да искат толкова малко пари, когато се спрягаше през лятото често споменаваната сума беше 40 млн. и нагоре, а тука се спрягат 15.
Второ, той е един от най-талантливите млади футболисти в света и вероятно ще иска да играе в ШЛ.

Незнам къде срещна цифрата 15М, става въпрос за около 18-20М паунда, Аякс ако е искал 40 е било 40М евро, но в момента няма кой да ги даде!!!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Mighty Reds
Мнения: 1070
Регистриран на: 07 апр 2010 14:27
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Ливърпул на път да осигури първи трансфер на Далглиш

Мнениеот Mighty Reds » 18 яну 2011 09:22

А, нямало кой, на пръв прочит се сещам за градския Манчо, ама нямат нужда от него, инак да са ги тръшнали на масата вече ;)
“This city has two great teams - Liverpool and Liverpool reserves.”
Bill Shankly

[wrapimg=]http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/assets/fans_4d778a4a9ac36353881786.jpg[/wrapimg]

Liverpool forever_95
Мнения: 3664
Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
Skype: брат'чеда не дава ;)
Контакти:

Re: Ливърпул на път да осигури първи трансфер на Далглиш

Мнениеот Liverpool forever_95 » 18 яну 2011 09:27

daredevil написа:това за суарез от далече смърди на спекулация.
Първо, изключен в тоя надвишен трансферен пазар Аякс да искат толкова малко пари, когато се спрягаше през лятото често споменаваната сума беше 40 млн. и нагоре, а тука се спрягат 15.
Второ, той е един от най-талантливите млади футболисти в света и вероятно ще иска да играе в ШЛ.


Ооооо, стари мой познайнико. :lol: Защо все си мисля, че още си толкова простичък, колкото беше до преди. Жалко, че се завърна. Много хубаво ни беше на всички нас без тебе, но сега май пак смяташ да ни лазиш по нервите.
Иначе относно трансфера, разтръби се преди 1 седмица, че Суарес ще премине в Ливърпул и все още не е обявено официално. И аз си мисля, че това ще е по-скоро спекулация и няма да дойде при нас. Иначе предния понеделник имаше слухове, че е подписал 4 годишен договор с Ливърпул.

liv_fc
Мнения: 627
Регистриран на: 30 мар 2010 10:39
Skype: liv_fc
Контакти:

Re: Ливърпул на път да осигури първи трансфер на Далглиш

Мнениеот liv_fc » 18 яну 2011 10:10

Фаворит за поста Изпълнителен директор се смята Питър Лоуел от Селтик.

Днес се спекулира отново за Даунинг и Йънг, а според слухвоте капитанската лента на Суарез е била взета и той скоро ще премине при нас.

Liverpool forever_95
Мнения: 3664
Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
Skype: брат'чеда не дава ;)
Контакти:

Re: Ливърпул на път да осигури първи трансфер на Далглиш

Мнениеот Liverpool forever_95 » 18 яну 2011 10:39

liv_fc написа:Фаворит за поста Изпълнителен директор се смята Питър Лоуел от Селтик.

Днес се спекулира отново за Даунинг и Йънг, а според слухвоте капитанската лента на Суарез е била взета и той скоро ще премине при нас.


Откъде се снабди с тази информация бе колега.

Потребителски аватар
MaCuMo
Мнения: 580
Регистриран на: 20 ное 2009 15:34
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Ливърпул на път да осигури първи трансфер на Далглиш

Мнениеот MaCuMo » 18 яну 2011 10:41

Liverpool forever_95 написа:
liv_fc написа:Фаворит за поста Изпълнителен директор се смята Питър Лоуел от Селтик.

Днес се спекулира отново за Даунинг и Йънг, а според слухвоте капитанската лента на Суарез е била взета и той скоро ще премине при нас.


Откъде се снабди с тази информация бе колега.

И аз го прочетох вече, но да кажа пак че това са само слухове и спекулации, за да няма недоволни, които смятат че сме ги излъгали. Информацията е от многото английска преса!!!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

liv_fc
Мнения: 627
Регистриран на: 30 мар 2010 10:39
Skype: liv_fc
Контакти:

Re: Ливърпул на път да осигури първи трансфер на Далглиш

Мнениеот liv_fc » 18 яну 2011 11:01

Дам само спекулации по медиите са това, няма нищо конкретно все още :)

Потребителски аватар
MaCuMo
Мнения: 580
Регистриран на: 20 ное 2009 15:34
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Ливърпул на път да осигури първи трансфер на Далглиш

Мнениеот MaCuMo » 18 яну 2011 11:06

Вече и в официалния сайт излезна информация, че Суарез е близо до трансфер. Желанието на футболиста е да играе на Анфийлд заради големия брой испаноговорящи футболисти, а също така факта, че Суарез и Торес имат един и същ агент накланя везните в наша полза!!
Новия слух е че Тотнъм се отказва от Суарез!!!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта