Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Gil-galad
Мнения: 13143
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Ливърпул на път да осигури първи трансфер на Далглиш

Мнениеот Gil-galad » 16 яну 2011 22:43

Trueplayer написа:Ако стане ще бъде добре,Ван Бомел спокойно може да играе на високо ниво още 2 години,в момента Ливърпул имат нужда от подобен играч,защото според мен Лукаш е СМЕШЕН,даже незнам какво прави в Пул,ако няма кой толкова да пуснат по-добре да си излязат 10 човека без него....отколкото с него.Това си е мое мнение.


Може едно колче да служат вместо него някъде на терена.....пак ще е по-добре....Иначе Ван Бомел ми се струва доста приемлив вариат за полузащитата предвид цената което му искат от Байерн и класата която той притежава.....Силен е и физически...Ще реши проблема за сезон - два...ако се случи ще е добре дошло за нас :)

[offtopic]Така и не го оправиха тоя форум....пак се сбъгясва :|[/offtopic]
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
Trueplayer
Мнения: 417
Регистриран на: 03 апр 2009 00:07
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ливърпул на път да осигури първи трансфер на Далглиш

Мнениеот Trueplayer » 16 яну 2011 22:44

Ако стане ще бъде добре,Ван Бомел спокойно може да играе на високо ниво още 2 години,в момента Ливърпул имат нужда от подобен играч,защото според мен Лукаш е СМЕШЕН,даже незнам какво прави в Пул,ако няма кой толкова да пуснат по-добре да си излязат 10 човека без него....отколкото с него.Това си е мое мнение.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13847
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Ливърпул на път да осигури първи трансфер на Далглиш

Мнениеот Pichichi » 16 яну 2011 22:56

Ами те Пуул хвърлиха на вятъра 5/6 млн. Е лятото за един такъв "куфар" -> Кр.Поулсен , сега ако се извадят и 3 млн. за 33/34 г. играч ще е пълна трагедия според мене , като добавим че изгониха Акилани :roll: .

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Ливърпул на път да осигури първи трансфер на Далглиш

Мнениеот styopa » 16 яну 2011 23:00

Според мен би ни свършил работа.Въпреки това си мисля че няма да стане такъв трансфер.Някак не се връзва с това че вече имаме политика на взимане на млади играчи.
Иначе евентуалната среща едва ли тепърва ще мислят колко пари ни трябват за зимна селекция.

Потребителски аватар
manutd legeng
Мнения: 420
Регистриран на: 18 ное 2009 19:43
Контакти:

Re: Ливърпул на път да осигури първи трансфер на Далглиш

Мнениеот manutd legeng » 17 яну 2011 00:44

не че до никъде няма да стигнете с такива трансфери....!!! не !!
Вие вече сте стигнали там!!Наблизо сте....

Чемпионшип ви приляга,и без това си имате традицията да не ставате шампиони вече 24 години...
сигурно като Нотингам и вие ще стоите в чемпионшип пак 24 години...
Абе млади сте,внуците ви ще видят завръщането им при големите,АМА аз няма да съм жив чак толкова да чакам! :mrgreen: ;)

Ballancee
Мнения: 7584
Регистриран на: 03 окт 2010 18:09
Контакти:

Re: Ливърпул на път да осигури първи трансфер на Далглиш

Мнениеот Ballancee » 17 яну 2011 01:07

На отбора му е необходим качествен защитник , а не юноши по 18,19 години ;)

Потребителски аватар
fearbless
Мнения: 1448
Регистриран на: 28 юли 2008 03:54
Skype: apocalipsis_bg

Re: Ливърпул на път да осигури първи трансфер на Далглиш

Мнениеот fearbless » 17 яну 2011 03:39

manutd legeng написа:не че до никъде няма да стигнете с такива трансфери....!!! не !!
Вие вече сте стигнали там!!Наблизо сте....

Чемпионшип ви приляга,и без това си имате традицията да не ставате шампиони вече 24 години...
сигурно като Нотингам и вие ще стоите в чемпионшип пак 24 години...
Абе млади сте,внуците ви ще видят завръщането им при големите,АМА аз няма да съм жив чак толкова да чакам! :mrgreen: ;)

Смешен си, смешен си! :mrgreen: :lol: Само знайте да плюйте бе пууу аман :lol: гледайте си във ваща паничка и тихичкоо!
[center]Изображение[/center] [center] Ливърпул 18 кратен шампион на Англия и 5 кратен европейски първенец! ''You'll never walk alone'' LIVERPOOL FOREVER!!!-До гроб!!! [/center]
[center][wrapimg=]http://www.userbars.com/26886/483332/170-3858-19664ny1.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Dzheff
Мнения: 676
Регистриран на: 20 юни 2010 22:53
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Ливърпул на път да осигури първи трансфер на Далглиш

Мнениеот Dzheff » 17 яну 2011 08:44

колега, не обръщай внимание на феновете на МЮ. все пак най-голямото име в тяхната история открито си признава, че е комплексиран от Ливърпул, а какво остава за феновете на този отбор... ако наистина за тях Ливърпул е просто един "слабак" и "средняшки отбор", който едва ли не се бори да не изпадне в Чемпиъншип, съвсем нямаше да ни обръщат толкова голямо внимание... единственото, което можем да правим е да им съчувстваме на комплексите и да им пожелаем и те някой път да усетят какво е да си фен на толкова голям отбор като Ливърпул ;)
[center]ИзображениеИзображениеИзображение
Walk on with hope in your heart and YNWA! YNWA!!![/center]

Liverpool forever_95
Мнения: 3664
Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
Skype: брат'чеда не дава ;)
Контакти:

Re: Ливърпул на път да осигури първи трансфер на Далглиш

Мнениеот Liverpool forever_95 » 17 яну 2011 09:52

А сега и още проблеми. Стивън Джерард няма да играе срещу Уулвс, както и Фернандо Торес. Той получи 5-тия си жълт картон от началото на сезона и ще трябва да изтърпи един мач наказание. Дано до тогава да сме си осигурили услугите на Луис Суарес, че не виждам как ще стане работата с Нгог.

Потребителски аватар
Dzheff
Мнения: 676
Регистриран на: 20 юни 2010 22:53
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Ливърпул на път да осигури първи трансфер на Далглиш

Мнениеот Dzheff » 17 яну 2011 10:30

Изглежда, че до средата на седмицата вече трябва да сме се поздравили с реализирането на този трансфер. Друг е въпроса дали за два дни ще може да се сработи с отбора и да бъде максимално полезен срещу Уулвс.
[center]ИзображениеИзображениеИзображение
Walk on with hope in your heart and YNWA! YNWA!!![/center]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта