Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3763
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 12 дек 2018 22:21

Onq написа:Тъпо е като обясняваш сарказма си :).

Питаш ли ме какво ми е на мен със теб :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6105
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот KOPScousers » 15 дек 2018 05:33

Ясно е, че имаме нужда от 10-ка, а май в скоро време на пазара ще има един изключително класен футболист на тази позиция. Според медиите Иско е пътник през лятото, според мен трябва да развържем кесията. Едва ли ще има по-класно име от него, което можем да си позволим, така че Клоп трябва да действа бързо ако получи зелена светлина. Зимата може и да се наложи да купуваме защитник на пожар, но лятото със сигурност трябва да пробваме Реал с едни 50-60 млн. :?
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот wu_dnica » 15 дек 2018 14:46

KOPScousers написа:Ясно е, че имаме нужда от 10-ка, а май в скоро време на пазара ще има един изключително класен футболист на тази позиция. Според медиите Иско е пътник през лятото, според мен трябва да развържем кесията. Едва ли ще има по-класно име от него, което можем да си позволим, така че Клоп трябва да действа бързо ако получи зелена светлина. Зимата може и да се наложи да купуваме защитник на пожар, но лятото със сигурност трябва да пробваме Реал с едни 50-60 млн. :?

Няма лятото...докато са пресни ...сега ,веднага...Иско е луд
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот cskarcheto92 » 18 дек 2018 16:22

След като изсипахме милиони за ВВД и Алисон, сега ще ни извиват ръцете. Иско си е супер класа, но едва ли ще ни го дадат и за 80 млн. По-скоро го виждам в Челси или Сити. Няма да е лошо да го вземем, а и с новото правило за трансфери ще може да играе в ШЛ. Трябва и да се разделим с някои играчи завинаги. Лалана, Маркович задължително трябва да си тръгнат. За Стъридж съм раздвоен...
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

plmar
Мнения: 3989
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот plmar » 18 дек 2018 17:05

cskarcheto92 написа:След като изсипахме милиони за ВВД и Алисон, сега ще ни извиват ръцете. Иско си е супер класа, но едва ли ще ни го дадат и за 80 млн. По-скоро го виждам в Челси или Сити. Няма да е лошо да го вземем, а и с новото правило за трансфери ще може да играе в ШЛ. Трябва и да се разделим с някои играчи завинаги. Лалана, Маркович задължително трябва да си тръгнат. За Стъридж съм раздвоен...


Ше го дадът ше го дадът,дали при нас или Сити все е конкурент в ШЛ. Плявата е ясна, ако няма купувачи ще я подаряваме. От заплатите да се отървем.

Я го поясни т'ва ново правило за трансфери в ШЛ че нещо съм го изпуснал.
Изображение

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот cskarcheto92 » 18 дек 2018 19:04

plmar написа:
cskarcheto92 написа:След като изсипахме милиони за ВВД и Алисон, сега ще ни извиват ръцете. Иско си е супер класа, но едва ли ще ни го дадат и за 80 млн. По-скоро го виждам в Челси или Сити. Няма да е лошо да го вземем, а и с новото правило за трансфери ще може да играе в ШЛ. Трябва и да се разделим с някои играчи завинаги. Лалана, Маркович задължително трябва да си тръгнат. За Стъридж съм раздвоен...


Ше го дадът ше го дадът,дали при нас или Сити все е конкурент в ШЛ. Плявата е ясна, ако няма купувачи ще я подаряваме. От заплатите да се отървем.

Я го поясни т'ва ново правило за трансфери в ШЛ че нещо съм го изпуснал.

Нали преди, когато играч играе за един отбор в ШЛ не можеше в друг през същия сезон. От миналата или тази година отпадна това нещо.
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

plmar
Мнения: 3989
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот plmar » 18 дек 2018 19:49

cskarcheto92 написа:
plmar написа:
cskarcheto92 написа:След като изсипахме милиони за ВВД и Алисон, сега ще ни извиват ръцете. Иско си е супер класа, но едва ли ще ни го дадат и за 80 млн. По-скоро го виждам в Челси или Сити. Няма да е лошо да го вземем, а и с новото правило за трансфери ще може да играе в ШЛ. Трябва и да се разделим с някои играчи завинаги. Лалана, Маркович задължително трябва да си тръгнат. За Стъридж съм раздвоен...


Ше го дадът ше го дадът,дали при нас или Сити все е конкурент в ШЛ. Плявата е ясна, ако няма купувачи ще я подаряваме. От заплатите да се отървем.

Я го поясни т'ва ново правило за трансфери в ШЛ че нещо съм го изпуснал.

Нали преди, когато играч играе за един отбор в ШЛ не можеше в друг през същия сезон. От миналата или тази година отпадна това нещо.


Ми то се отваря мегдан за една камара играчи - Иско, Фекир, Де Йонг, Нерес....
Изображение

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот HoUs4oOL » 21 дек 2018 21:15

KOPScousers написа:Ясно е, че имаме нужда от 10-ка, а май в скоро време на пазара ще има един изключително класен футболист на тази позиция.

Йозил също върви към напускане на Арсенал.
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17324
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот slash1912 » 22 дек 2018 00:05

HoUs4oOL написа:
KOPScousers написа:Ясно е, че имаме нужда от 10-ка, а май в скоро време на пазара ще има един изключително класен футболист на тази позиция.

Йозил също върви към напускане на Арсенал.

Тоя взима 300 к заплата.Според мен ако не го изхвърлят оттам е непоклатим.И накрая-един мач играе,следващите 2 почива.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3763
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 22 дек 2018 01:28

slash1912 написа:
HoUs4oOL написа:
KOPScousers написа:Ясно е, че имаме нужда от 10-ка, а май в скоро време на пазара ще има един изключително класен футболист на тази позиция.

Йозил също върви към напускане на Арсенал.

Тоя взима 300 к заплата.Според мен ако не го изхвърлят оттам е непоклатим.И накрая-един мач играе,следващите 2 почива.

Уф то да са само 2. Йозил по-надалеч от тук, че само със стойки и чупене на кръстове не става, иска се и тичане назад. Той Клоп да не разкара Коутиньо, за да си купи остарялата мъ немска версия. А и не виждате ли новата ни десятка последните 2,3 мача 8-)


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта