Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

an4o_321
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2010 11:40
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот an4o_321 » 13 юни 2019 01:23

Някой здраво те е метнал братле! Това не е възможно, както и да го гледаш.

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 13 юни 2019 03:40

cskarcheto92 написа:
SgtLiberty написа:Като чета коментари в тубата и фейса се хващам за главата колко идиоти има дето искат Ловрен да остане ,че даже благодаряха на Морено за спомените.............

И аз съм от идиотите, които искат Ловрен да остане. Или поне до привличането на качествен защитник. Дори и за 4-ти избор при нас, при други щеше да е първи. А ако взмем някой наистина класен партньор на ВВД, а Гомез е тяхна алтернатива, сигурен съм, че тогава Матип ще бъде нарочен за плява в отбора. Иначе 25 млн. за Ловрен са добра цена.

Не съм искал да те обидя,просто не мога да го понасям Ловрен изобщо,единствено Морено ми беше по-противен поне той си отиде. Нo не искам всеки път като го видя на терена да си мисля о боже каквa глупост ще направи този път,не лош играч като цяло но изобщо не е за отбор като Ливърпул дори като 99-ти избор.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот cskarcheto92 » 15 юни 2019 15:16

SgtLiberty написа:
cskarcheto92 написа:
SgtLiberty написа:Като чета коментари в тубата и фейса се хващам за главата колко идиоти има дето искат Ловрен да остане ,че даже благодаряха на Морено за спомените.............

И аз съм от идиотите, които искат Ловрен да остане. Или поне до привличането на качествен защитник. Дори и за 4-ти избор при нас, при други щеше да е първи. А ако взмем някой наистина класен партньор на ВВД, а Гомез е тяхна алтернатива, сигурен съм, че тогава Матип ще бъде нарочен за плява в отбора. Иначе 25 млн. за Ловрен са добра цена.

Не съм искал да те обидя,просто не мога да го понасям Ловрен изобщо,единствено Морено ми беше по-противен поне той си отиде. Нo не искам всеки път като го видя на терена да си мисля о боже каквa глупост ще направи този път,не лош играч като цяло но изобщо не е за отбор като Ливърпул дори като 99-ти избор.

Май се е разбрал за личните си условия и очакваме официална оферта от Милан.
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 15 юни 2019 16:29

cskarcheto92 написа:
SgtLiberty написа:
cskarcheto92 написа:
SgtLiberty написа:Като чета коментари в тубата и фейса се хващам за главата колко идиоти има дето искат Ловрен да остане ,че даже благодаряха на Морено за спомените.............

И аз съм от идиотите, които искат Ловрен да остане. Или поне до привличането на качествен защитник. Дори и за 4-ти избор при нас, при други щеше да е първи. А ако взмем някой наистина класен партньор на ВВД, а Гомез е тяхна алтернатива, сигурен съм, че тогава Матип ще бъде нарочен за плява в отбора. Иначе 25 млн. за Ловрен са добра цена.

Не съм искал да те обидя,просто не мога да го понасям Ловрен изобщо,единствено Морено ми беше по-противен поне той си отиде. Нo не искам всеки път като го видя на терена да си мисля о боже каквa глупост ще направи този път,не лош играч като цяло но изобщо не е за отбор като Ливърпул дори като 99-ти избор.

Май се е разбрал за личните си условия и очакваме официална оферта от Милан.

Това добре ,но ми се иска да купиме и ние някой. Дано сме се върнали за Фекир както се пише.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

jelew73
Мнения: 1053
Регистриран на: 01 авг 2011 14:31
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот jelew73 » 15 юни 2019 19:59

Аякс иска 30 млн паунда за Зиеч,Лион толкова за Фекир, Реал 71 за Иско. Въпросът е ние кого искаме?

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот wu_dnica » 15 юни 2019 22:37

jelew73 написа:Аякс иска 30 млн паунда за Зиеч,Лион толкова за Фекир, Реал 71 за Иско. Въпросът е ние кого искаме?

И бира дядо попе :)
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

an4o_321
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2010 11:40
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот an4o_321 » 15 юни 2019 22:59

Къде ги четете тези неща за Фекир? Лион му искат 45m £, което е със 8 по-малко от миналата година. Какви са тези вицове за 20-30 милиона :) :lol:
Edit: за 20 както каза KOPScousers няма кой да ти продаде здрав първокласен халф на 25 години...

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 16 юни 2019 00:03

an4o_321 написа:Къде ги четете тези неща за Фекир? Лион му искат 45m £, което е със 8 по-малко от миналата година. Какви са тези вицове за 20-30 милиона :) :lol:
Edit: за 20 както каза KOPScousers няма кой да ти продаде здрав първокласен халф на 25 години...



Може би в aliexpres :mrgreen:
Но по добре Зиеч за тия пари,отколкото Фекир.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот cskarcheto92 » 16 юни 2019 03:05

И накрая ще вземем някой, който не сме очаквали :mrgreen: Никой няма да върне Мбапе :lol: На мен ми се иска и да пробваме за Джейдън Санчо ...
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6130
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот KOPScousers » 16 юни 2019 10:34

Той Мбапе е в Ню Йорк с ЛеБрон, гледам ги двамцата в Туитър и нашия с шапка на Ливърпул - може би го обработва? :lol: Пък и Пол Джойс я е ретуитнал, а знаем, че заедно с Пиърс са най-достоверни, що се отнася до Ливърпул... Да шибаме целия трансферен бюджет за Мбапе и без халфове и защитници ще минем. :geek:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ihtiandar и 36 госта