Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот 9lives » 25 фев 2018 14:31

Jurgen Klopp will look to sign a new goalkeeper, number 6 and a Coutinho replacement in the summer. [Joyce]
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23311
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Thsmith » 25 фев 2018 14:34

6 ца не е ли тоя от Ред Бул?
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Plovdiv_1926
Мнения: 1228
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Plovdiv_1926 » 25 фев 2018 15:55

Под шестица имат предвид дефанзивен халф май. Кейта е бокс-ту-бокс по-скоро, не е профилът на Кейта в никакъв случай, въпреки че са близки по размери :lol:
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот 9lives » 25 фев 2018 16:31

Plovdiv_1926 написа:Под шестица имат предвид дефанзивен халф май. Кейта е бокс-ту-бокс по-скоро, не е профилът на Кейта в никакъв случай, въпреки че са близки по размери :lol:


Аз съм за Ndidi от Лестър. Един добър дефанзивен халф и Де Врай безплатно защитата заспива.
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Gil-galad
Мнения: 13141
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Gil-galad » 25 фев 2018 19:24

9lives написа:
Plovdiv_1926 написа:Под шестица имат предвид дефанзивен халф май. Кейта е бокс-ту-бокс по-скоро, не е профилът на Кейта в никакъв случай, въпреки че са близки по размери :lol:


Аз съм за Ndidi от Лестър. Един добър дефанзивен халф и Де Врай безплатно защитата заспива.


Уж Жоржиньо бил топ целта за дефанзивния.
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 25 фев 2018 20:36

Gil-galad написа:
9lives написа:
Plovdiv_1926 написа:Под шестица имат предвид дефанзивен халф май. Кейта е бокс-ту-бокс по-скоро, не е профилът на Кейта в никакъв случай, въпреки че са близки по размери :lol:


Аз съм за Ndidi от Лестър. Един добър дефанзивен халф и Де Врай безплатно защитата заспива.


Уж Жоржиньо бил топ целта за дефанзивния.


Кой е този Гил?
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Onq » 25 фев 2018 21:49

SgtLiberty написа:
Gil-galad написа:
9lives написа:
Plovdiv_1926 написа:Под шестица имат предвид дефанзивен халф май. Кейта е бокс-ту-бокс по-скоро, не е профилът на Кейта в никакъв случай, въпреки че са близки по размери :lol:


Аз съм за Ndidi от Лестър. Един добър дефанзивен халф и Де Врай безплатно защитата заспива.


Уж Жоржиньо бил топ целта за дефанзивния.


Кой е този Гил?


https://www.flashscore.com/player/jorginho/t80QsVOt/

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Alonso_Massa » 25 фев 2018 21:59

Не разбирам какво става с Джан. Не спира да хвали отбора в интервюта вчера пак е похвалил отбора и по специално предната тройка, в социалните мрежи също не спира да надъхва отбора и да пише позитивни неща. На терена не показва никаква спирка и играе страшно надъхано, а Клоп му даде лентата на няколко пъти вече. Поведението му не ми прилича на играч, който си тръгва. По всички слухове той вече си е заминал, а всъщност от действията му човек остава с впечатлението че е адски отдаден на отбора. Докато няма нищо официално аз няма да спра да се надявам че някак си накрая ще се окаже с нов договор. Много е тъпо че го взехме като беше никой и го направихме страшен играч и сега точно когато навлиза в най-добрите си години да си замине.
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

nakaTa_7
Мнения: 43
Регистриран на: 23 сеп 2015 16:11
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот nakaTa_7 » 26 фев 2018 14:15

Alonso_Massa написа:Не разбирам какво става с Джан. Не спира да хвали отбора в интервюта вчера пак е похвалил отбора и по специално предната тройка, в социалните мрежи също не спира да надъхва отбора и да пише позитивни неща. На терена не показва никаква спирка и играе страшно надъхано, а Клоп му даде лентата на няколко пъти вече. Поведението му не ми прилича на играч, който си тръгва. По всички слухове той вече си е заминал, а всъщност от действията му човек остава с впечатлението че е адски отдаден на отбора. Докато няма нищо официално аз няма да спра да се надявам че някак си накрая ще се окаже с нов договор. Много е тъпо че го взехме като беше никой и го направихме страшен играч и сега точно когато навлиза в най-добрите си години да си замине.

Другият вариант е Клоп да има проблем и затова да не исак да му подновява договора.
[rimg]https://media.giphy.com/media/26wkyFPRXX6fbvHqM/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
dNelbandian
Мнения: 809
Регистриран на: 15 юни 2014 21:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот dNelbandian » 26 фев 2018 16:14

nakaTa_7 написа:
Alonso_Massa написа:Не разбирам какво става с Джан. Не спира да хвали отбора в интервюта вчера пак е похвалил отбора и по специално предната тройка, в социалните мрежи също не спира да надъхва отбора и да пише позитивни неща. На терена не показва никаква спирка и играе страшно надъхано, а Клоп му даде лентата на няколко пъти вече. Поведението му не ми прилича на играч, който си тръгва. По всички слухове той вече си е заминал, а всъщност от действията му човек остава с впечатлението че е адски отдаден на отбора. Докато няма нищо официално аз няма да спра да се надявам че някак си накрая ще се окаже с нов договор. Много е тъпо че го взехме като беше никой и го направихме страшен играч и сега точно когато навлиза в най-добрите си години да си замине.

Другият вариант е Клоп да има проблем и затова да не исак да му подновява договора.

Няма логика, иначе нямаше да разчита на него.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: jelew73 и 16 госта