Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
merseyside
Мнения: 489
Регистриран на: 12 май 2017 13:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот merseyside » 28 сеп 2021 16:55

Как така, ФСГ няма ли да се опитат да го вземат за 10 милиона след година?
1977, 1978, 1981, 1984, 2005, 2019
Изображение
[offtopic][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=elVt-NszDtI[/youtube][/offtopic]
[rimg]https://g.redditmedia.com/25zdup0lu4PdFi25ExMDFuzsFjekCMjJLCT8xyLXyVA.gif?w=320&s=b6cfcd3094412e9986f78658b84fce14[/rimg]

#FSGOUT

john barnes
Мнения: 6407
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот john barnes » 28 сеп 2021 21:42

Още не сме го взели за 30млн,нека видим дали ще има въобще такава сделка,защото силно ме съмнява плащачите да кешират точно януари месец такива пари и то за поредния африканец,който ще е на КАН във тоя момент.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3765
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 28 сеп 2021 21:54

merseyside написа:Как така, ФСГ няма ли да се опитат да го вземат за 10 милиона след година?

Не се бъзикай, че ташаците от форума после стават реалност, като отвори прозореца :lol: За нас майтап, за ФСГ-начин на управление :mrgreen:

an4o_321
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2010 11:40
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот an4o_321 » 21 ное 2021 03:01

Пресни слухове за Jeremy Doku, Karim Adeyemi, и дори Пулишич. За любителите на фантастиката - Мбапе.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12369
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот wolf » 21 ное 2021 22:11

an4o_321 написа:Пресни слухове за Jeremy Doku, Karim Adeyemi, и дори Пулишич. За любителите на фантастиката - Мбапе.

Мбапе и подарък не го искам
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

an4o_321
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2010 11:40
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот an4o_321 » 21 ное 2021 22:28

Мбапе е в топ 5 в света и това е мега "меко" казано. А да ти предлагат всичките пари на света и да не искаш да преподпишеш, говори и за много силен характер... не знам защо човек може да не го иска. Нека не се излагаме с подобни изказвания, породени най-вече от поговорката, че гроздето е кисело.
Иначе Пулишич би бил супер заместник на Салах по време на КАН, а и FSG ще го избият от фланелки в щатите за нула време, но няма да се случи, разбира се....

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2456
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот sinqkrepost1914 » 21 ное 2021 22:32

Adeyemi не съм му гледал нито един мач, но статистиката му този сезон откъм вкарани голове е убийствена, а е само на 19 години.
Гиури от Ница също е интересна и нестандартна опция, която не би струвала скъпо. Този сезон има 8 гола и 4 асистенции в Лига 1.
А какво ще кажете за Еманюел Денис от Уотфорд ? Със сигурност по-евтиния вариант от Сар, а и като качества не му отстъпва. Клоп може да направи машини от всички тях, както стана и с Диого Жота.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12369
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот wolf » 22 ное 2021 00:06

an4o_321 написа:Мбапе е в топ 5 в света и това е мега "меко" казано. А да ти предлагат всичките пари на света и да не искаш да преподпишеш, говори и за много силен характер... не знам защо човек може да не го иска. Нека не се излагаме с подобни изказвания, породени най-вече от поговорката, че гроздето е кисело.
Иначе Пулишич би бил супер заместник на Салах по време на КАН, а и FSG ще го избият от фланелки в щатите за нула време, но няма да се случи, разбира се....

Ще ги го обясня възможно най-тактично без да се засягаш. Мбапе може да е в топ 1 на талантите в света но също така е в топ 3 на егоцентриците и мога да си заложа главата, че като свободен агент ще иска 500 000+ паунда на седмица. Предвид че все още не е имал сезон с 40+ гола както и не забелязвам да е големия работохолик, нещо малко... Ти ако си навит целия отбор да играе за него, да го търпи как се цупи, да е гарантиран титуляр винаги и при всякаква форма и да взима колкото няколко от другите звезди в тоя отбор което ще унищожи атмосферата в съблекалнята - прав ти път. Мислете ги малко тия неща преди да ги пишете.

И последно, Мбапе не е постигнал нищо сам досега освен изиграното много силно СП за да иска тия пари и да претендира да е единствената примадона.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

an4o_321
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2010 11:40
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот an4o_321 » 22 ное 2021 05:23

Само дето той не се държи като такава! И да не е постигнал нищо, само дето, както сам каза, беше един от главните виновници петлите да са световни и направи собственоръчно Монако шампион... всичко това докато е още тинейджър. Плюс че е огромен фен на Клоп, но ти си разправяй, как щял да се цупи и бил примадона :lol: :lol: Има пълното право да си иска заплата и ще си я получи, въпреки че в ПСЖ сигурно биха го направили и най-скъпо платения в света. Не на последно място - мисле че ясно го написах "за любителите на фантастиката"

Както и да е, майната му на Мбапе, аз съм супер притеснен за януари. Какво правим когато Сенегал и Египет се класират за елиминациите и завръщането на играчите се проточи? А какво правим когато се контузят??? При ВСЯКА пауза за националите се връщат контузени играчи. Често повече от един. Тия FSG как може да са толкова тъпи и слепи, просто не знам. Трябваше ни супер малко за да се бетонираме на върха. Вместо това, миналия сезон беше провал. Добре че беше някъв луд късмет в последните кръгове. Имам сериозни съмнения, че тия не си научиха урока, ще минат метър януари и ще ядем хурката. Отново. Ма нищо не може да се направи... "The Liverpool way..." с трици се ловят маймуни, феновете си хленчат, кервана си върви, а от цялата работа хенри потрива доволно ръчички. Дано се бръкне за 1-2 играчи, но не вярвам

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12369
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот wolf » 22 ное 2021 09:52

an4o_321 написа:Само дето той не се държи като такава! И да не е постигнал нищо, само дето, както сам каза, беше един от главните виновници петлите да са световни и направи собственоръчно Монако шампион... всичко това докато е още тинейджър. Плюс че е огромен фен на Клоп, но ти си разправяй, как щял да се цупи и бил примадона :lol: :lol: Има пълното право да си иска заплата и ще си я получи, въпреки че в ПСЖ сигурно биха го направили и най-скъпо платения в света. Не на последно място - мисле че ясно го написах "за любителите на фантастиката"

Както и да е, майната му на Мбапе, аз съм супер притеснен за януари. Какво правим когато Сенегал и Египет се класират за елиминациите и завръщането на играчите се проточи? А какво правим когато се контузят??? При ВСЯКА пауза за националите се връщат контузени играчи. Често повече от един. Тия FSG как може да са толкова тъпи и слепи, просто не знам. Трябваше ни супер малко за да се бетонираме на върха. Вместо това, миналия сезон беше провал. Добре че беше някъв луд късмет в последните кръгове. Имам сериозни съмнения, че тия не си научиха урока, ще минат метър януари и ще ядем хурката. Отново. Ма нищо не може да се направи... "The Liverpool way..." с трици се ловят маймуни, феновете си хленчат, кервана си върви, а от цялата работа хенри потрива доволно ръчички. Дано се бръкне за 1-2 играчи, но не вярвам

Ако започнеш да следиш малко повече ПСЖ и по-конкретно Мбапе ще видиш за какво ти говоря. Отделно че егото му е огромно. В Монако имаше цяла плеяада таланти и далеч не беше само той причината да станат шампиони. И на Ибрата егото му е огромно но той е лидер в съблекалнята и на терена.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта