Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

nakaTa_7
Мнения: 43
Регистриран на: 23 сеп 2015 16:11
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот nakaTa_7 » 12 авг 2017 23:40

iliev72 написа:Хайде малко по сериозно :) Дай линк , но стига с тези социални боклуци , че вече ми се драйфа от тях.
Сериозно издание на което може да се вярва !


Ами това няма да ти го напишат никъде, а долкото знам Греъм Кели има вътрешна информация за някой неща и предоставя интересна информация.Следя го от доста време. Поне не ти ли се стори странно изказването на Клоп за централните бранители?Или това изявление за Коутиньо, което дойде от нищото. Днес на пресконференцията след мача Клоп буквално си каза,че няма думата по отношение на евентуална продажба на Коутиньо. Представи си, че другото лято като им поиска определени играчи и те пак не му ги предоставят, мислиш ли,че Клоп ще осатне? :?

Както и да е, най-важното е да няма конфликт между треньора и собствениците.
[rimg]https://media.giphy.com/media/26wkyFPRXX6fbvHqM/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
dNelbandian
Мнения: 809
Регистриран на: 15 юни 2014 21:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот dNelbandian » 13 авг 2017 01:02

nakaTa_7 написа:
iliev72 написа:Хайде малко по сериозно :) Дай линк , но стига с тези социални боклуци , че вече ми се драйфа от тях.
Сериозно издание на което може да се вярва !


Ами това няма да ти го напишат никъде, а долкото знам Греъм Кели има вътрешна информация за някой неща и предоставя интересна информация.Следя го от доста време. Поне не ти ли се стори странно изказването на Клоп за централните бранители?Или това изявление за Коутиньо, което дойде от нищото. Днес на пресконференцията след мача Клоп буквално си каза,че няма думата по отношение на евентуална продажба на Коутиньо. Представи си, че другото лято като им поиска определени играчи и те пак не му ги предоставят, мислиш ли,че Клоп ще осатне? :?

Както и да е, най-важното е да няма конфликт между треньора и собствениците.

Илиев на теб цялото ти мислене е изградено от някакви глупави статии, а искаш от човека да ти праща достоверни източници, хаха.
Та ти, миналия ден ми разправяше как Скай спортс били в грешка за трансферната молба на Коу

Потребителски аватар
Tobacco
Мнения: 4224
Регистриран на: 12 юли 2012 11:54
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Tobacco » 13 авг 2017 02:26

namo написа:Не съм сигурен, но днес Клоп намигна на Барса: "Скоро някой може да плати и клаузата на Меси." И този някой може да е Ливърпул, ако каталунците не слушат и продължат да натискат за Коу. Сделка за 150 милиона евро би осигурила половината от 300 млн. евро, такава май е сумата в договора на Лео. А преди време бяха споменати 200 млн. за трансфери, обещани на Клоп. Горе-долу се получава аритметиката.
Интересно би било Ливърпул и Барса да си разменят Филипе и Лео, американците не биха пропуснали такава удобна топка.


Шегаджия!
:mrgreen:
Офтопик:

Офтопик:

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот iliev72 » 13 авг 2017 08:29

Някои хора явно са тотално скарани с термина време.
Ако бяха си направили труда следят кога какво излиза няма да пишат глупости.
Да беше си направил труда мили ми тенесистче да видиш кое кога е излязло и аз кога какво съм пуснал щеше да си наясно с доста неща. Всяка история си има хронология и вземи се запознай с тази хронология , многознайко !
И специално на теб многократно ти казах да не коментираш мои постове , но явно не разбираш от дума.
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Tart » 13 авг 2017 09:27

nakaTa_7 написа:Ами това няма да ти го напишат никъде, а долкото знам Греъм Кели има вътрешна информация за някой неща и предоставя интересна информация.Следя го от доста време.

Не знам от колко време го следиш, но ако си.. трябва да ти е повече от ясно,че момчето просто си пише..с това се издържа все пак. Определено да го следваш е много по -добре от колкото да следиш форума на Гонг :). Може и някога да напише нещо "първи", но той няма вътрешна или друга информация. Определено следи какво излиза в нета. Това че Клоп си е тръгнал от тренировка ядосан..може..ама това не е вътрешна информация..тренировките ни се следят от няколко човека постоянно..качени по коли и покриви..оградката на игрището ни е доста нисичка :) .

kadett1
Мнения: 1660
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот kadett1 » 13 авг 2017 11:40

Аз мисля, че Каутиньо все пак ще бъде продаден, нямаме избор. Проблема е, дали ще се използват парите от него за купуване на негов заместник и Ван Дайк. Положението при него е същото, като при Каутиньо. Ако не се вземе никой може да си направим отсега изводите за целите на американците и никой не трябва да търси оправдания. Впрочем може, те си имат един Матросов в този форум.

Потребителски аватар
dNelbandian
Мнения: 809
Регистриран на: 15 юни 2014 21:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот dNelbandian » 13 авг 2017 11:54

kadett1 написа:Аз мисля, че Каутиньо все пак ще бъде продаден, нямаме избор.

Е как ще нямаме избор, хаха. Има подписан 5 годишен договор с нас. Обезателно трябва да го задържим. Ами другата година, ако Реал поиска Мане, какво и него ли ще продаваме, ами по-другата година, ако искат и Салах, викаш нямаме избор трябва да продаваме.
Така отбор не се гради.
Бразилеца има 5 години договор, ако много му знае устата, сяда на пейката и до 30татя му годишнина ще стои там, пък после да ходи където си поиска.

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот plmar » 13 авг 2017 12:34

Пичове, половината искате да бъде продаден, другата да го задържим. О.К. но наясно ли сме как ще го посрещне не Копа, не целия стадион, ами целия град. Та те пролетта само при слухове му потрошиха колата!
Изображение

Потребителски аватар
dNelbandian
Мнения: 809
Регистриран на: 15 юни 2014 21:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот dNelbandian » 13 авг 2017 12:58

Ечо
'If Jurgen Klopp does nothing about Liverpool's defence, Philippe Coutinho won't be the only one looking for an exit


Нищо чудно. Аз се отчайвам от амбициите на този клуб, представям си играчите.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Tiberius » 13 авг 2017 13:32

Случая с Де Хея е подобен като този на Коутиньо и си спомням реакцията на Моуриньо тогава. Пълен контраст с реакцията на Клопо в момента, който щял да приеме всяко решение.
Сега ще се разбере дали Ливърпул иска да си върне позициите или просто ръководството отбива номера.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта