Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

nghcvth
Мнения: 3537
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот nghcvth » 20 май 2020 21:25

kingofpop написа:
Jürgen написа:Аз си мисля, че щеше да е по-добре да не се хвърляме на Вернер и да изчакаме за Халанд, освен ако не се планира да се продаде някой от триото :?
Вернер когато и да съм го гледал не ме е впечатлил с нищо, освен да изпуска 100% положения :mrgreen:
За ЦН специално според мен Халанд е възможно най-доброто :geek:


За мен тоя Халанд е пълен дървар и доста надценен, помниш ли в мача срещу вас в Австрия излезе 2 пъти сам срещу вратаря и колко некадърно отигра и двете положения :mrgreen: :mrgreen: Ще видиш, че формата му ще секне и ще тръгне надолу

Индзаги беше супер лимитиран играч, но имаше едно позициониране и завършващ удар и стана легенда на Милан. За мен Холанд с нищо не е по- лош от него, дори е по- качествен нападател.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12372
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот wolf » 20 май 2020 22:35

Изображение
Мръсното му псе
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Sweet_DG7
Мнения: 146
Регистриран на: 02 юли 2019 23:05
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Sweet_DG7 » 21 май 2020 16:21

Холанд се носи на вълната на успеха в Дортмунд, но моето мнение е, че стилът му на игра не пасва на Ливърпул, поне докато начело е Юрген Клоп.
Trent N Robbo

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18052
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот kingofpop » 21 май 2020 19:53

Liverpool_EC написа:
kingofpop написа:
Jürgen написа:Аз си мисля, че щеше да е по-добре да не се хвърляме на Вернер и да изчакаме за Халанд, освен ако не се планира да се продаде някой от триото :?
Вернер когато и да съм го гледал не ме е впечатлил с нищо, освен да изпуска 100% положения :mrgreen:
За ЦН специално според мен Халанд е възможно най-доброто :geek:


За мен тоя Халанд е пълен дървар и доста надценен, помниш ли в мача срещу вас в Австрия излезе 2 пъти сам срещу вратаря и колко некадърно отигра и двете положения :mrgreen: :mrgreen: Ще видиш, че формата му ще секне и ще тръгне надолу

Ай стига с тая твойта злоба бе, неадекватен! Сега и Халанд ли си намразил, само защото не можа да ни вкара и да ни отстрани.
Пробвай да мислиш малко по-позитивно, например как Усман Дмбеле си вкарва двете положения с/у нас и формата му тръгва нагоре :lol: :lol: :lol:


къде видя злоба бе :mrgreen: просто ми е много дървен тоя, ще видиш, че след 2 години макс е приключил с футбола ;)
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18052
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот kingofpop » 21 май 2020 19:54

nghcvth написа:
kingofpop написа:
Jürgen написа:Аз си мисля, че щеше да е по-добре да не се хвърляме на Вернер и да изчакаме за Халанд, освен ако не се планира да се продаде някой от триото :?
Вернер когато и да съм го гледал не ме е впечатлил с нищо, освен да изпуска 100% положения :mrgreen:
За ЦН специално според мен Халанд е възможно най-доброто :geek:


За мен тоя Халанд е пълен дървар и доста надценен, помниш ли в мача срещу вас в Австрия излезе 2 пъти сам срещу вратаря и колко некадърно отигра и двете положения :mrgreen: :mrgreen: Ще видиш, че формата му ще секне и ще тръгне надолу

Индзаги беше супер лимитиран играч, но имаше едно позициониране и завършващ удар и стана легенда на Милан. За мен Холанд с нищо не е по- лош от него, дори е по- качествен нападател.


явно си спал на течение да сравняваш Пипо с тоя дърводелец :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3777
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 22 май 2020 18:45

Sweet_DG7 написа:Холанд се носи на вълната на успеха в Дортмунд, но моето мнение е, че стилът му на игра не пасва на Ливърпул, поне докато начело е Юрген Клоп.

Спомняш ли си какъв беше стилът на Левандовски преди да попадне в ръцете на Клоп? Дали е изглеждал, че ще пасне? Халанд е твърде млад за да говорим за негов стил, тепърва стилът му ще се изчиства от треньорите. Дотогава за него е важно да продължава да опъва мрежите. Факт е, че засега се справя по-добре от 19 годишния Левандовски, който на тези години никой не беше чувал. Другото е хвърляне на боб и гледане на кафе :lol:

nghcvth
Мнения: 3537
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот nghcvth » 23 май 2020 06:54

kingofpop написа:
nghcvth написа:
kingofpop написа:
Jürgen написа:Аз си мисля, че щеше да е по-добре да не се хвърляме на Вернер и да изчакаме за Халанд, освен ако не се планира да се продаде някой от триото :?
Вернер когато и да съм го гледал не ме е впечатлил с нищо, освен да изпуска 100% положения :mrgreen:
За ЦН специално според мен Халанд е възможно най-доброто :geek:


За мен тоя Халанд е пълен дървар и доста надценен, помниш ли в мача срещу вас в Австрия излезе 2 пъти сам срещу вратаря и колко некадърно отигра и двете положения :mrgreen: :mrgreen: Ще видиш, че формата му ще секне и ще тръгне надолу

Индзаги беше супер лимитиран играч, но имаше едно позициониране и завършващ удар и стана легенда на Милан. За мен Холанд с нищо не е по- лош от него, дори е по- качествен нападател.


явно си спал на течение да сравняваш Пипо с тоя дърводелец :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ще ми опишеш ли качествата на Индзаги, освен споменатите 2 от мен?
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Sweet_DG7
Мнения: 146
Регистриран на: 02 юли 2019 23:05
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Sweet_DG7 » 24 май 2020 14:44

Liverpool_EC написа:Спомняш ли си какъв беше стилът на Левандовски преди да попадне в ръцете на Клоп? Дали е изглеждал, че ще пасне? Халанд е твърде млад за да говорим за негов стил, тепърва стилът му ще се изчиства от треньорите. Дотогава за него е важно да продължава да опъва мрежите. Факт е, че засега се справя по-добре от 19 годишния Левандовски, който на тези години никой не беше чувал. Другото е хвърляне на боб и гледане на кафе :lol:


Според мен, младите играчи сега не могат да бъдат сравнявани с тези от близкото и далечното минало. Те са прекалено вглъбени в себе си и социалните мрежи. Отказват да се учат на нови неща.

Колкото до стила на игра, при нападателите с №9 говорим главно за инстинкт и изграждането на навици. Дали Холанд притежава инстинкт на убиец? Вероятно, но той няма искрата за Ливърпул. В Ливърпул играта е изградена около движението по широчината на терена. Холанд гледа напред и назад. Това обяснява защо Ливърпул се насочи към Тимо Вернер.
Trent N Robbo

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3777
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 27 май 2020 18:54

Sweet_DG7 написа:
Liverpool_EC написа:Спомняш ли си какъв беше стилът на Левандовски преди да попадне в ръцете на Клоп? Дали е изглеждал, че ще пасне? Халанд е твърде млад за да говорим за негов стил, тепърва стилът му ще се изчиства от треньорите. Дотогава за него е важно да продължава да опъва мрежите. Факт е, че засега се справя по-добре от 19 годишния Левандовски, който на тези години никой не беше чувал. Другото е хвърляне на боб и гледане на кафе :lol:


Според мен, младите играчи сега не могат да бъдат сравнявани с тези от близкото и далечното минало. Те са прекалено вглъбени в себе си и социалните мрежи. Отказват да се учат на нови неща.

Колкото до стила на игра, при нападателите с №9 говорим главно за инстинкт и изграждането на навици. Дали Холанд притежава инстинкт на убиец? Вероятно, но той няма искрата за Ливърпул. В Ливърпул играта е изградена около движението по широчината на терена. Холанд гледа напред и назад. Това обяснява защо Ливърпул се насочи към Тимо Вернер.

Не е хубаво да поставяш всички под ножа-самият факт, че момчето отиде в Дортмунд, а не се хвърли веднага за по-голяма заплата другаде показва, че явно има нещо в главата и иска да се учи.

Sweet_DG7
Мнения: 146
Регистриран на: 02 юли 2019 23:05
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Sweet_DG7 » 28 май 2020 02:18

От ръководството на Ливърпул предложиха на Лайпциг да договорят компенсацията по трансфера на Тимо Вернер.
Последна промяна от Sweet_DG7 на 05 юни 2020 12:53, променено общо 2 пъти.
Trent N Robbo


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта