Страница 1 от 1

Торес няма да бъде готов за Сити

Публикувано: 13 фев 2010 18:09
от battlestar31
Торес няма да бъде готов за Сити
12.02.2010 21:58
Мениджърът на Ливърпул Рафаел Бенитес отхвърли информациите, че испанецът е пред завръщане в игра

Фернандо Торес няма да може да вземе участие във важния мач срещу Манчестър Сити другата седмица. Това обяви мениджърът Рафаел Бенитес и така опроверга информациите, че нападателят се възстановява по-бързо от предвиденото.

Испанецът получи травма в коляното при загубата от Рединг за ФА Къп преди месец и дори бе опериран, като според прогнозите трябва да почива около 6 седмици. Надеждите обаче бяха, че е възможно да помогне на Червените в битката за място в Топ 4 срещу Сити.

„Мисля, че тогава все още ще бъде твърде рано. Той тренира с физиотерапевтите, но все още не се готви с първия отбор. Ще видим следващата седмица как вървят нещата” коментира Бенитес.

Въпреки че поради контузии Торес изигра само 21 мача до този момент през сезона, той е водещ голмайстор на Ливърпул с 12 попадения. По-рано през кампанията той пропусна мачове заради болки в слабините.

В същото време мениджърът се надява, че Джейми Карагър ще бъде готов за сблъсъка на „Ийстландс”. Той получи травма в адукторите при загубата от Арсенал и няма да играе срещу румънския Униреа в Лига Европа другия четвъртък. „Не съм сигурен, дали Джейми ще може да играе в четвъртък, но може би има шансове за Сити” разкри босът.

Re: Торес няма да бъде готов за Сити

Публикувано: 13 фев 2010 18:11
от battlestar31
Без торес ливърпул трудно ще победи звезната селекция на сити :roll:

Re: Торес няма да бъде готов за Сити

Публикувано: 13 фев 2010 22:10
от haha
Ами,ако Рафа пусне Дирк Кайт като централен нападател,а не на крилото,предвид добрата форма,в която той се намира имаме шансове за победа. ;)

Re: Торес няма да бъде готов за Сити

Публикувано: 14 фев 2010 12:17
от Jeff Ament
Няма ли някой арабски шейх да вземе този велик клуб?! :roll:Време е вече да станат шампиони,доста време мина от последната им титла... :roll: Ясно е,че с тези играчи няма как да стане.На Торес този сезон му падна формата,но е голям играч.Дано остане в Ливърпул.Вижда се,че няма кой да вкарва голове.

Re: Торес няма да бъде готов за Сити

Публикувано: 14 фев 2010 14:18
от Messinho
жалко за Ел Ниньо, но какво стана със Сити...в последните 3 мача много лошо

Re: Торес няма да бъде готов за Сити

Публикувано: 14 фев 2010 15:42
от styopa
battlestar31 написа:Без торес ливърпул трудно ще победи звезната селекция на сити :roll:



без Торес сме в най-добрата си форма последно време ;)

Re: Торес няма да бъде готов за Сити

Публикувано: 14 фев 2010 16:39
от _RoKi_
Жалко за Пуул,но не мисля,че без него нямат шанс...Все пак имат Кайт,който също може да играе на позицията на Торес :)