Страница 1 от 6

Ливърпул - Шампионска лига сезон 2025/26г.

Публикувано: 16 сеп 2025 21:37
от zdravkos
Шампионска лига

Сезон (2025/2026)


Изображение

Шампионската лига е най-важният европейски клубен футболен турнир. До сезон 1992/1993 носи името Купа на европейските шампиони (КЕШ).

Титлата европейски шампион е притежавана от 24 различни клуба. От тях 13 отбора са я печелили повече от веднъж, от които 6 - повече от 3 пъти.

Най-много титли има тимът на Реал Мадрид, който е печелил Шампионската лига 15 пъти.


Настоящ победител

Изображение

Шампионската лига на УЕФА (2025/2026) ще бъде 71-ият сезон на най-големият футболен турнир в Европа.

Финалът ще се проведе на стадион ''Пушкаш Арена'' в Будапеща (Унгария) на 30 май 2026 година.

Изображение


Това ще бъде първата кампания на Шампионската лига с повече от пет тима от една държава, като Англия ще бъде представена от шест клуба.

Квалификациите ще стартират на 8 юли и ще приключат на 27 август, а основната фаза започва на 16 септември.


Изображение

Изображение

Изображение



Програма на Ливърпул във фазата на лигата:

Изображение

Re: Ливърпул - Шампионска лига сезон 2025/26г.

Публикувано: 16 сеп 2025 21:47
от Bonbonko
Страхотна тема! Браво! Да се надяваме, че кампанията в ШЛ ще започне успешно срещу традиционно неудобния отбор на Атлетико.

Ливърпул - Атлетико Мадрид | 17.09.2025 | 22:00ч.

Публикувано: 17 сеп 2025 00:50
от zdravkos
Турнир: Шампионска лига 2025/26

Кръг: 1-и
Час: 22:00ч.
Дата: 17.09.2025г.

Изображение

Стадион: Анфийлд

Изображение

Referee: Maurizio Mariani ITA.
Assistants: Daniele Bindoni ITA, Alberto Tegoni ITA. Fourth official: SMatteo Marcenaro ITA.
VAR Assistant: Aleandro Di Paolo ITA.
VAR: Marco Di Bello ITA.


Информация и статистики:

Изображение



ТВ:


Изображение



Онлайн: http://www.rojadirecta.eu


Изображение

Ливърпул - Атлетико Мадрид | 17.09.2025 | 22:00ч.

Публикувано: 17 сеп 2025 01:06
от zdravkos
Arne Slot & Virgil van Dijk | Liverpool vs Atletico Madrid | UEFA Champions League

Изображение

Re: Ливърпул - Шампионска лига сезон 2025/26г.

Публикувано: 17 сеп 2025 17:10
от cskarcheto92
Атлетико започнаха трудно сезона и ще е чудо ако де измъкнат тази вечер . Ще е странно ако не си ги пребием с два гола разлика поне въпреки антифутбола на Симеоне . Дано видим най-накрая и нещо “ Уоу” от Вирц и защо не и дебютен гол за Исак..

Re: Ливърпул - Шампионска лига сезон 2025/26г.

Публикувано: 17 сеп 2025 18:48
от SteffakaLFC
+ 1 !!! Виждам решения на Вирц ,тип "WoW" - вече четири мача... Просто , още малко време му трябва ... Относно Исак - добре , нека влезне в 60-70 - та мин. , да "поразтъпче" малко - пък , ако и вкара - еее , Берекет версин !!! Искам , ама МНОГО искам , да видя отново Рио... То , това е ГОЛЯМАТА Ни звезда , в момента !!! Поне , за пет минути , можем ли да видим Рио , моля ?!?

Re: Ливърпул - Шампионска лига сезон 2025/26г.

Публикувано: 17 сеп 2025 19:08
от Ent
SteffakaLFC написа:+ 1 !!! Виждам решения на Вирц ,тип "WoW" - вече четири мача... Просто , още малко време му трябва ... Относно Исак - добре , нека влезне в 60-70 - та мин. , да "поразтъпче" малко - пък , ако и вкара - еее , Берекет версин !!! Искам , ама МНОГО искам , да видя отново Рио... То , това е ГОЛЯМАТА Ни звезда , в момента !!! Поне , за пет минути , можем ли да видим Рио , моля ?!?


Дълъг Сашко няма да влиза за по няколко минути, Арне подробно го обясни. Не се трупа игрова практика и физичесак подготовка с влизане по 15-20 минути. Ще играе минимум 45, което означава, че най-вероятно ще е титуляр. Рио за съжаление скоро няма да го видим в първенството или в ШЛ. За него остават купите, поне докато не продадем Гакпо, което очаквам да се случи догодина. Тепърва ще стане резерва и той зашото Уго ще заеме неговото място. Другият според мен, който си заминава догодина е Мака. Няма как да стои резерва на Собо и може би Барса ще го лапнат.

Re: Ливърпул - Шампионска лига сезон 2025/26г.

Публикувано: 17 сеп 2025 20:41
от SteffakaLFC
Да е - ще "изхвърлим" Гакпо , заради Къртис , и Японеца , или нещо такова ми обясняваше ?!? Са , и Макалистър ( там , за това , на мястото на Собослай) ... Ха е , ти ... На какво си - вземи смени дилъра , а...

Re: Ливърпул - Шампионска лига сезон 2025/26г.

Публикувано: 17 сеп 2025 20:50
от Bonbonko
Alisson, Van Dijk, Konate, Wirtz, Szoboszlai, Isak, Salah, Gakpo, Robertson, Frimpong, Gravenberch.

Според мен няма логика да махаме Гакпо!

Ливърпул - Атлетико Мадрид | 17.09.2025 | 22:00ч.

Публикувано: 17 сеп 2025 20:52
от zdravkos
Изображение