Арне Слот - фен тема

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Ent
Мнения: 469
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Арне Слот - фен тема

Мнениеот Ent » 01 юни 2024 20:31

Нека плюенето започне сега. Анонимният плешивец, седемдесет и осми избор на цайсатия, който изгони Клоп. Честит първи работен ден, Арне! Дано никога не прочетеш и един фенски коментар.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17412
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Арне Слот - фен тема

Мнениеот slash1912 » 02 юни 2024 21:07

Темата е доста постна.
Изображение
Изображение

От днес съм му най-големия фен,дано успее и дано янките го подкрепят в усилята му.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

john barnes
Мнения: 6468
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Арне Слот - фен тема

Мнениеот john barnes » 03 юни 2024 21:55

Темата ще си остане постна...звучи ми малко абсурдно тая тема.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Toni_BG
Мнения: 11
Регистриран на: 08 апр 2024 17:26
Контакти:

Re: Арне Слот - фен тема

Мнениеот Toni_BG » 04 юни 2024 11:14

А аз предлагам , на малко по-изобретателните тук, да се поразровите и да качите клипове/линкове за това кой е Арне Слот, за това от къде е тръгнал и докъде е стигнал, за начините и методите му на работа, за интересни случки/подробности от живота му. Мисля, че само ако го поопознаем по-добре - ще можем и да го коментираме що за човек е?! Лично на мен от пръв поглед ми се струва, че изглежда мек и благ човк с вечна усмивка на лице, но зад тази фалшива "маска" съм убеден, че се крие доста интелигентен и умен човек със силна воля и характер...(четох някъде, че говорел английския перфектно...- което ще му е от огромна полза) който умее да манипулира хората и да контролира себе си. Казват, че въпреки изражението на лицето му, е бил доста строг със футболисти и подчинени и винаги е знаел точно какво иска и как да го постигне? Ще му стискам палци и много ми се иска да внесе в отбора нещо ново и свежо..... т.е. онова което при Клоп липсваше. Клоп бе праволинеен и последователен и разчиташе безкрайно много на психологическата нагласа на играча за да се раздаде на макс. Мисля, че Слот набляга повечко за развиването на чисто футболните качества на самите играчи. Клоп имаше своя представа за "тактика" : Или всички в нападение, или всички в защита, искаше изключителна динамика и игра със много , ама наистина много(често безсмислени) удари към противниковата врата..... Слот мисля, че е малко по-балансиран и ще набляга на ефективност и качество. Клоп искаше раздаване на всяка цена, да има тотален контрол/преса в мача по всяко време и по всяко кътче на терена.... и когато това липсваше или липсваше.... просто противниците не само , че започваха да играят , но и да вкарват. За игра без топка, за зонова игра, за комбинации, рядко можехме да говорим... Преса, преса, преса....... и чакаме противника да сгреши, тогава пас зад протвниковата защита, или някой дрибъл на по-бързите футболисти....и това е... Бяхме разгадаеми, не можехме да задържаме и да контролираме сигурно играта , пасовете при изграждане на атака бяха доста сухи и безадресни, повече се разчиташе при Клоп на пасове назад и встрани отколкото някаакви директни и ефектни извеждащи комбинациии... Надявам се също новия треньор да внесе промяна и да заздрави малко защитата ни. ВВД стана явно стар, но със сигурност бавен дори тромав.....Не е това което бе досега и за отбор като Ливърпул със сигурност не дава достатъчно от себе си. Просто ми се иска доброто което имахме да си остане и само да се надгражда, или както някои казват: Слот да запуши пробойните и дупките и да направи сериозен отбор. Мисля че от първия му трансфер ше познаем колко добър треньор е, и дали познава и намира истинските таланти?! Малко се поунесох в драскането, и ще ме извините, но не мисля, че темата е суха... стига да намерим в нея интересното, има какво и защо да коментираме. Така мисля аз. Вие сте сега на ход??? Само моля, не ме коментирайте много мен, не съм интересна личност и не реагирам много на язвителните и злобни забележки...(само на конструктивни...).

p.s.Ииии, благодарности на slash1912 за снимките на всичките треньори.... Интересна идея ! Забелязвам, че със усмивки са повечето треньори... Иначе, не бях ги виждал как изглеждат повечето де...

Ponko
Мнения: 4192
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: Арне Слот - фен тема

Мнениеот Ponko » 04 юни 2024 11:30

С този пич ще се борим яростно за 8 място с Юнайтед. Не ми вдъхва абсолютно никакво доверие и очаквам само регрес. Ще му е много трудно да замени "праволинейния"...

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12574
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Арне Слот - фен тема

Мнениеот wolf » 04 юни 2024 22:25

Спряхме да играем гегенпресинг още 2018та но още има хора които говорят за това. Уау

kadett1
Мнения: 1676
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: Арне Слот - фен тема

Мнениеот kadett1 » 05 юни 2024 13:14

wolf написа:Спряхме да играем гегенпресинг още 2018та но още има хора които говорят за това. Уау

За да играеш гегенпресинг цял сезон ти трябват играчи за 2 отбора, иначе зимата си спихнал гумите. Само че единствено Сити и Челси могат да си позволят това.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12574
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Арне Слот - фен тема

Мнениеот wolf » 05 юни 2024 16:58

kadett1 написа:
wolf написа:Спряхме да играем гегенпресинг още 2018та но още има хора които говорят за това. Уау

За да играеш гегенпресинг цял сезон ти трябват играчи за 2 отбора, иначе зимата си спихнал гумите. Само че единствено Сити и Челси могат да си позволят това.

Не само, Клоп се адаптира и промени тактиката и започнахме вече наистина да доминираме. Видя че само с преса и лудо бягане не става да се печелят трофеи

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3833
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Арне Слот - фен тема

Мнениеот Liverpool_EC » 07 юни 2024 02:58

Toni_BG написа:А аз предлагам , на малко по-изобретателните тук, да се поразровите и да качите клипове/линкове за това кой е Арне Слот, за това от къде е тръгнал и докъде е стигнал, за начините и методите му на работа, за интересни случки/подробности от живота му. Мисля, че само ако го поопознаем по-добре - ще можем и да го коментираме що за човек е?! Лично на мен от пръв поглед ми се струва, че изглежда мек и благ човк с вечна усмивка на лице, но зад тази фалшива "маска" съм убеден, че се крие доста интелигентен и умен човек със силна воля и характер...(четох някъде, че говорел английския перфектно...- което ще му е от огромна полза) който умее да манипулира хората и да контролира себе си. Казват, че въпреки изражението на лицето му, е бил доста строг със футболисти и подчинени и винаги е знаел точно какво иска и как да го постигне? Ще му стискам палци и много ми се иска да внесе в отбора нещо ново и свежо..... т.е. онова което при Клоп липсваше. Клоп бе праволинеен и последователен и разчиташе безкрайно много на психологическата нагласа на играча за да се раздаде на макс. Мисля, че Слот набляга повечко за развиването на чисто футболните качества на самите играчи. Клоп имаше своя представа за "тактика" : Или всички в нападение, или всички в защита, искаше изключителна динамика и игра със много , ама наистина много(често безсмислени) удари към противниковата врата..... Слот мисля, че е малко по-балансиран и ще набляга на ефективност и качество. Клоп искаше раздаване на всяка цена, да има тотален контрол/преса в мача по всяко време и по всяко кътче на терена.... и когато това липсваше или липсваше.... просто противниците не само , че започваха да играят , но и да вкарват. За игра без топка, за зонова игра, за комбинации, рядко можехме да говорим... Преса, преса, преса....... и чакаме противника да сгреши, тогава пас зад протвниковата защита, или някой дрибъл на по-бързите футболисти....и това е... Бяхме разгадаеми, не можехме да задържаме и да контролираме сигурно играта , пасовете при изграждане на атака бяха доста сухи и безадресни, повече се разчиташе при Клоп на пасове назад и встрани отколкото някаакви директни и ефектни извеждащи комбинациии... Надявам се също новия треньор да внесе промяна и да заздрави малко защитата ни. ВВД стана явно стар, но със сигурност бавен дори тромав.....Не е това което бе досега и за отбор като Ливърпул със сигурност не дава достатъчно от себе си. Просто ми се иска доброто което имахме да си остане и само да се надгражда, или както някои казват: Слот да запуши пробойните и дупките и да направи сериозен отбор. Мисля че от първия му трансфер ше познаем колко добър треньор е, и дали познава и намира истинските таланти?! Малко се поунесох в драскането, и ще ме извините, но не мисля, че темата е суха... стига да намерим в нея интересното, има какво и защо да коментираме. Така мисля аз. Вие сте сега на ход??? Само моля, не ме коментирайте много мен, не съм интересна личност и не реагирам много на язвителните и злобни забележки...(само на конструктивни...).

p.s.Ииии, благодарности на slash1912 за снимките на всичките треньори.... Интересна идея ! Забелязвам, че със усмивки са повечето треньори... Иначе, не бях ги виждал как изглеждат повечето де...

Само с едно мога да се съглася с теб- поунесе се в драскането. Всяко второ изречение си противоречиш с предното, а часта " За игра без топка рядко можехме да говорим...преса,преса, преса" направо влиза на второ място във форумните мъдрости :lol: Води ти само Илиев с неговото "във футбола няма инфлация, просто има надуване на цените".

Toni_BG
Мнения: 11
Регистриран на: 08 апр 2024 17:26
Контакти:

Re: Арне Слот - фен тема

Мнениеот Toni_BG » 09 юни 2024 11:08

Liverpool_EC написа:
Toni_BG написа:А аз предлагам , на малко по-изобретателните тук, да се поразровите и да качите клипове/линкове за това кой е Арне Слот, за това от къде е тръгнал и докъде е стигнал, за начините и методите му на работа, за интересни случки/подробности от живота му. Мисля, че само ако го поопознаем по-добре - ще можем и да го коментираме що за човек е?! Лично на мен от пръв поглед ми се струва, че изглежда мек и благ човк с вечна усмивка на лице, но зад тази фалшива "маска" съм убеден, че се крие доста интелигентен и умен човек със силна воля и характер...(четох някъде, че говорел английския перфектно...- което ще му е от огромна полза) който умее да манипулира хората и да контролира себе си. Казват, че въпреки изражението на лицето му, е бил доста строг със футболисти и подчинени и винаги е знаел точно какво иска и как да го постигне? Ще му стискам палци и много ми се иска да внесе в отбора нещо ново и свежо..... т.е. онова което при Клоп липсваше. Клоп бе праволинеен и последователен и разчиташе безкрайно много на психологическата нагласа на играча за да се раздаде на макс. Мисля, че Слот набляга повечко за развиването на чисто футболните качества на самите играчи. Клоп имаше своя представа за "тактика" : Или всички в нападение, или всички в защита, искаше изключителна динамика и игра със много , ама наистина много(често безсмислени) удари към противниковата врата..... Слот мисля, че е малко по-балансиран и ще набляга на ефективност и качество. Клоп искаше раздаване на всяка цена, да има тотален контрол/преса в мача по всяко време и по всяко кътче на терена.... и когато това липсваше или липсваше.... просто противниците не само , че започваха да играят , но и да вкарват. За игра без топка, за зонова игра, за комбинации, рядко можехме да говорим... Преса, преса, преса....... и чакаме противника да сгреши, тогава пас зад протвниковата защита, или някой дрибъл на по-бързите футболисти....и това е... Бяхме разгадаеми, не можехме да задържаме и да контролираме сигурно играта , пасовете при изграждане на атака бяха доста сухи и безадресни, повече се разчиташе при Клоп на пасове назад и встрани отколкото някаакви директни и ефектни извеждащи комбинациии... Надявам се също новия треньор да внесе промяна и да заздрави малко защитата ни. ВВД стана явно стар, но със сигурност бавен дори тромав.....Не е това което бе досега и за отбор като Ливърпул със сигурност не дава достатъчно от себе си. Просто ми се иска доброто което имахме да си остане и само да се надгражда, или както някои казват: Слот да запуши пробойните и дупките и да направи сериозен отбор. Мисля че от първия му трансфер ше познаем колко добър треньор е, и дали познава и намира истинските таланти?! Малко се поунесох в драскането, и ще ме извините, но не мисля, че темата е суха... стига да намерим в нея интересното, има какво и защо да коментираме. Така мисля аз. Вие сте сега на ход??? Само моля, не ме коментирайте много мен, не съм интересна личност и не реагирам много на язвителните и злобни забележки...(само на конструктивни...).

p.s.Ииии, благодарности на slash1912 за снимките на всичките треньори.... Интересна идея ! Забелязвам, че със усмивки са повечето треньори... Иначе, не бях ги виждал как изглеждат повечето де...

Само с едно мога да се съглася с теб- поунесе се в драскането. Всяко второ изречение си противоречиш с предното, а часта " За игра без топка рядко можехме да говорим...преса,преса, преса" направо влиза на второ място във форумните мъдрости :lol: Води ти само Илиев с неговото "във футбола няма инфлация, просто има надуване на цените".


Ти явно или не умееш да четеш, или не помниш много, и докато изчетеш всичко...и си забравил повече от прочетеното... Се тая... Писах, че не искам да ме коментирате, щото не аз съм темата... Явно и цитата: "...рядко можехме да говорим... Преса, преса, преса..." , си го извадил от контекста без изобщо да схващаш мисъла на цялото изречение... за теб лично, май трябва да се пише само с по-простички изречения с по 3-4 думи.... иначе явно ти загрява главата от много мислене и започваш да пишеш злобни подмятания и глупости...се тая... точно на теб няма да обръщам повече никога дори и грам внимание, понеже си доста под моето ниво. Явно живееш в някоя кочина на село и най-голямата ти радост е да чатиш по форуми със злобни подмятания на този или онзи, да обиждаш и дразниш... и най-вече всички ония които са със по няколко нива над теб ..... бухаха, мен обаче само ме развесели, но все пак с теб прекъсвам комуникациите...
И само да спомена, че от такива нервозни и плоски елементи.. точно като теб - не останаха БГ-форуми, в които да влизат нормални мислещи и позитивни хора... Помисли малко върху възпитанието си.... ако знаеш какво означава тази дума. Н ме познаваш за да си изливаш простащината над мен !


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта