ВЛ: Брентфорд - Ливърпул 02.01.2023 19:30 FT: 3:1

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Брентфорд - Ливърпул 02.01.2023 19:30

Мнениеот Liverpool_EC » 07 яну 2023 02:12

Red_Neck написа:
slash1912 написа:Разликата е ,че се спести за халф,десен бек и се продаде основен футболист(въпреки ,че според теб приоритет не били трансферите,а преподписването).
Да разчиташ на Окс,Милнър,Хендо,Кейта,Къртис да ти вадят мачовете виждаш до какво води.Това са пет човека,които в сезона дотук са с абсолютно нулев принос.Тук също може да сложим двата "трансфера"-десния бек и Мело с по 0 минути.
Принудени сме да разчитаме на юношки бледни като Карвальо,Елиът и даже Байсчетич,които може и да станат футболисти в бъдещето.

Мело беше взет в средата (до идването на "правилния човек" :) ), счупи се, .... пишем го лош късмет;
Мане бе продаден/подарен, но бе взет Дарвин;
Десният бек го коментирахме, ... в Неко имаше стойност, която се използва, но никой не може да ме убеди, че Джо е по-лош вариант като атернатива на ТАА от Неко. Още повече, че е 4-ти избор за ЦЗ и не е лошо да поиграва чат-пат ;)
Хората с нулев или малък принос са доста повече от изброените 5 и вината за това е на ......? Хенри? Дж. Уърд?
Не ми казвай, че Скрудж ще остави Окса и Кейта, за които е потрошил 100-на милки и които сезони наред са с нулев или незначителен принос да си тръгнат това лято без пари!!!
.... и в това ли е разликата между този т.нар. "сбирщайн" и отбора от миналия сезон? Не звучи сериозно.
Няма как масовата слаба форма на играчите да се дължи на липсата на резервен ДБ или на допълнителна опция в средата.

Мело преди да се счупи, един месец въртя мачове с резервите, зашото беше в такава форма, че не можеше да изкара и едно полувреме. Такъв играч му беше доведен на Клоп, изобщо не отбивай водата с контузията...
В Неко имаше стойност, която се използва...за събиране на парите за Нунез, както се използва и последната стойност от Мане. Кой е виновен за това, че трябва да се продадат 3ма, 4ма , че да се съберат пари за 1? Клоп или Хенри? Писах отдавна, че и тази ще свърши, щото така рано или късно ще свършат ненужните с някаква хубава цена и ще гръмне някоя звезда...Ама ти сега се сети, че Мане е този дето изгоря по въпросната система и обвиняваш Клоп. Следващия е Фабиньо, отсега се говори, че ще бъде продаден за да се купи нов халф, щото е с най-висока стойност от халфовете. Да не се правиш на учуден, ако (КАТО) се случи това...
Случайно ли е, че най-слаби есента бяха двамата без никаква конкуренция - Трент и Фабиньо. И те ли са остарели или просто няма от кого да се притесняват за местата си, щото колкото и да са слаби те са титуляри, поради липсата на други? Тези дето ги заместват, не са нито десни защитници, нито дефанзивни халфове. Те са бутани там от Клоп, понеже все не стигат парите. Ти освен Гомез и Милнър си го броиш за десен бек, нали :)))) Хендерсън е дефанзивен халф, а Фабиньо е дори и централен защитник, ако му трябват на Клоп такива...въобще да не е посмял да се оплаче. Нали е винаги ОК с параметрите :)))))
Кейта, що не писа на Клоп юни месец, че няма нито един мач да изиграе.Колкото и да е зле, миналата есен се ползваше за ротации, даже и 3 гола вкара за един месец. Ама ти искаш да им се приберат парите, а нови на тяхно място кога? Следващото лято, нали...дотогава да се ползват наличните 18 годишни :) Хитряги сте вие с Хенри, дай ви да продавате...като стане време за купуване...другото лято, Клопе, 250млн има готови, ама догодина :)))) .

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13760
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ВЛ: Брентфорд - Ливърпул 02.01.2023 19:30

Мнениеот Red_Neck » 07 яну 2023 11:53

ЕС, с теб отдавна съм се отказал да споря ;)))
Репликата ми беше към Слаш по повод това, че определя сегашния състав като "сбирщайн", нищо почвече.
Просто не съм съгласен, че Мане/Неко/Минамино за Дарвин/Рамзи/Карвальо 6 месеца по-късно превръща един почти завършен състав, който беше на две крачки да спечели буквално всичко в "сбирщайн". Основната причината след 17 кръга да се борим с Фулъм, Брайтън и Брентфорд за мястото на Тотнъм в ЛЕ не е тази! Кой разбрал, разбрал.
Селекционната политика на "стиснатите янки" и "немския инат" ще ги бистрим в други теми. Нека не отегчаваме колегите във форума ;)))
Приятна събота и неделя.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Брентфорд - Ливърпул 02.01.2023 19:30

Мнениеот Liverpool_EC » 07 яну 2023 18:03

Red_Neck написа:ЕС, с теб отдавна съм се отказал да споря ;)))
Репликата ми беше към Слаш по повод това, че определя сегашния състав като "сбирщайн", нищо почвече.
Просто не съм съгласен, че Мане/Неко/Минамино за Дарвин/Рамзи/Карвальо 6 месеца по-късно превръща един почти завършен състав, който беше на две крачки да спечели буквално всичко в "сбирщайн". Основната причината след 17 кръга да се борим с Фулъм, Брайтън и Брентфорд за мястото на Тотнъм в ЛЕ не е тази! Кой разбрал, разбрал.
Селекционната политика на "стиснатите янки" и "немския инат" ще ги бистрим в други теми. Нека не отегчаваме колегите във форума ;)))
Приятна събота и неделя.

На мен пък ми е кеф да споря с теб, защото ти си човека, който гледа мач но НЕ ВИЖДА, когато показват ван Дайк презвързан с лед, НЕ ЧУВА, когато коментаторите съобщават, че е сменен заради контузия, но след мача заявява, че е проблем да се смени капитана на полувремето. Та същият "ни чул, ни видял" спекулира, че спортните директори напускат заради Клоп, но усилено твърди, че Клоп е съгласен с методите на управление на ФСГ, при положение че тези директори са назначени от ФСГ за да му водят футболисти "на далавера"...
Пак ти: повече се засягаш от форумни изрази, като лаптопаджии и сбирщайн, отколкото да видиш къде наистина са проблемите на отбора. Малко ми приличаш на онзи майтап: " В Америка е позволено да застреляш черен, но не е позволено да нараниш чувствата на гейовете".
И в коя тема ще бистрим охлювите, без да е във форума на Ливърпул?!!?!?!?!?! Пак не осъзнаваш какви си ги написал...

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17350
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Брентфорд - Ливърпул 02.01.2023 19:30

Мнениеот slash1912 » 07 яну 2023 21:42

Red_Neck написа:ЕС, с теб отдавна съм се отказал да споря ;)))
Репликата ми беше към Слаш по повод това, че определя сегашния състав като "сбирщайн", нищо почвече.
Просто не съм съгласен, че Мане/Неко/Минамино за Дарвин/Рамзи/Карвальо 6 месеца по-късно превръща един почти завършен състав, който беше на две крачки да спечели буквално всичко в "сбирщайн". Основната причината след 17 кръга да се борим с Фулъм, Брайтън и Брентфорд за мястото на Тотнъм в ЛЕ не е тази! Кой разбрал, разбрал.
Селекционната политика на "стиснатите янки" и "немския инат" ще ги бистрим в други теми. Нека не отегчаваме колегите във форума ;)))
Приятна събота и неделя.

Много именни дни се събраха и не съм влизал във форума.
Моята гледна точка за миналия сезон е малко по-различна.Играхме три финала,в които не вкарахме гол и бяхме на две дузпи от това да не спечелим нищо.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 36 госта