ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Мнениеот Liverpool_EC » 28 окт 2022 22:58

Ponko написа:Пък ти си покани Салах. Да ти се хили мазно насреща. За Клоп нищо лошо не съм казал никога. Не знам що го намесваш изобщо. Най-важният човек в Ливърпул е Клоп. Другите са преходни. Просто от този отбор като поведение и език на тялото най-симпатични са ми те. Според мен най-отдадени на отбора са Мане и Фирмино! Фирмино остави гол на Мане, а можеше да я чукне и да получи бонус... Салах за мен е алчен и не е нищо по-различно от Меси... Реално ако не беше Ливърпул и Клоп... Салах нямаше да е това което е днес. Щеше да си рита във Фиорентина и Рома и това е.

Мазно е за теб, щото си извратен. За мен се хили нормално човека. Мазно се хилеше Мане след всеки скандален пропуск, който правеше. Няма как да е отдаден на отбора човек, който си е тръгнал заради собствените си изгоди. И това ли трябва да ти се обеснява, като на третокласник. Клоп го намесих просто, защото двамата със Салах са много над останалите извън терена, никой друг не се доближава до тях, като влияние в световен мащаб. Пък ти стой и блей кой я оставил на кого и колко я е чукнал към другия. Салах е с повече асистенции и от Фирмино. Ма явно и те ти пречат. Радваш ли се при гол след асистенция на Салах или пак ти е кисело :)))))) Да не излезе, че си се цупил на едни 200 гола за Ливърпул в последните 5 години :))))))) Хем написа, че си заслужил договора, хем ти се вижда алчен? Е как е алчен човек, който е получил нещо, което е заслужил? Ай напиши пак че не вкарал на Нотингам, че друг отбор няма на който не е вкарвал по няколко :))))))

Ponko
Мнения: 4048
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Мнениеот Ponko » 28 окт 2022 23:21

Ама ти наистина ли си мислиш, че ако не бяха му предложили толкова на седмица.. той от любов към клуба щеше да остане?! Ако не бяха Фирмино и Мане ... Салах щеше да види толкова голове през крив макарон. На Мане му беше ясно, че остане в сянката на "фараона" и просто си напусна. Същото щеше да направи и Салах, ако не му бяха вдигнали парите. Беше ясно, че ще се избира между един от двамата и няма как и да двамата да им се вдигнат заплатите... и те избраха Салах. Личните рекорди във ВЛ и ШЛ на играчите ни не ме вълнува особено. Важни са трофеите и титлите. Това, че Салах е станал най-добрия африкански голмайстор в турнира не ме блазни. При положение, че в пореден мач срещу Реал, Салахчо няма и да вкара. Мен ме интересуват трофеите, които се пишат на името на Ливърпул. С една дума не ме вълнува особено, че в сезон Х Мане и Салах са станали голмайстори на ВЛ, докато Сити са вдигнали титлата. Значи Мане си гледа викаш собствените изгоди, а Салах не? Искаше пари - получи ги! Къде са сега головете след новия договор?!

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Мнениеот Liverpool_EC » 28 окт 2022 23:55

Ponko написа:Ама ти наистина ли си мислиш, че ако не бяха му предложили толкова на седмица.. той от любов към клуба щеше да остане?! Ако не бяха Фирмино и Мане ... Салах щеше да види толкова голове през крив макарон. На Мане му беше ясно, че остане в сянката на "фараона" и просто си напусна. Същото щеше да направи и Салах, ако не му бяха вдигнали парите. Беше ясно, че ще се избира между един от двамата и няма как и да двамата да им се вдигнат заплатите... и те избраха Салах. Личните рекорди във ВЛ и ШЛ на играчите ни не ме вълнува особено. Важни са трофеите и титлите. Това, че Салах е станал най-добрия африкански голмайстор в турнира не ме блазни. При положение, че в пореден мач срещу Реал, Салахчо няма и да вкара. Мен ме интересуват трофеите, които се пишат на името на Ливърпул. С една дума не ме вълнува особено, че в сезон Х Мане и Салах са станали голмайстори на ВЛ, докато Сити са вдигнали титлата. Значи Мане си гледа викаш собствените изгоди, а Салах не? Искаше пари - получи ги! Къде са сега головете след новия договор?!

Оле майко, пак всичко наопаки. Ами нали първо някой трябва да вкара, че чак тогава да ти дойдат трофеите бе, умник. Защо Мане не остана за по-малко пари, нали те кефи и е по-отдаден. Как така е по-отдаден, а и той търси същите пари с по-малко голове и след слаба година? Собствениците избраха да ги дадат на Салах не само заради головете, ама ти си толкова тясно скроен, че и до утре няма да схванеш за какво се говори. Предупредих те да не чакаш повече голове при новата заплата. Сега се тръшкай от яд, като не слушаш какво ти говоря :))))))
Мен пък ми дреме кой е станал шампион на Африка да ти кажа, ама за теб явно беше мнг важно. Виж му на Мане съотборниците в национала и виж на Салах. И въпреки всичко Салах завлачи Египет на финал. Много голям и винаги отдаден е Салах. Остави си дробовете за страната си. И не може да казваш алчен за човек, който после дава същите тези пари да строи болници и училища по родните си места. Ама ти нали нямаш за 2 стотинки между ушите...ще се излагаш до утре с простотиите си ;)))))

Ponko
Мнения: 4048
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Мнениеот Ponko » 29 окт 2022 00:25

Той пък щото Мане не дарява и Салах е най-големият филантроп на планетата. То беше голяма драма за договора. Ама ще видим.. нищо не се знае... дори се изцепи: "Mo Salah speaks on contract talks: “Not everything about the money at all”. Айде бе сериозно? Той мисли, че ние тук ги ядем доматите с колците. Разбира се , че винаги става дума за повече и повече и повече ПАРИ.
Щом и "истинските" английски фенове го казват:
"Sorry but the new contract for #Salah is very obviously about money."
"Not everything about the money"
"The fans know what I want"
Sorry Mo - we really don't. Best fans, best coach, amazing support, incredible squad.
It HAS to be about the money!
Ако не е за парите, то тогава за какво преподписа? Заради хубавата усмивка на Клоп? Или кака Линда или квато беше там.
По време на преговорите за нов договор имаше напрежение и той намекна, че ако не му се изпълни искането ще напусне следващата година. Мане разбра, че няма да получи увеличение и просто се замина тихо и кротко и ни остави с любимеца ти Мо Салах.

RMCF
Мнения: 2177
Регистриран на: 28 апр 2016 17:59
Контакти:

Re: ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Мнениеот RMCF » 29 окт 2022 16:45

KOPScousers написа: Какви са сценариите да сме първи в групата? Победа с 3:0? Не, че е постижимо предвид формата на Наполи де, ама все пак.

С 4 гола разлика трябва да ги биете, иначе или ще имат предимство в преките двубои, или в головата разлика.

john barnes
Мнения: 6422
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Мнениеот john barnes » 29 окт 2022 17:14

Понкич,кво викаш? Искаш всеки мач Салах да вкарва голове...ами я ми посочи поне един нападател в момента,който всеки мач вкарва поне по един гол минимум. То няма такъв в историята на футбола бе,момче...хахахаа,искал бил всеки мач да вкарва. Даже и Халанд не вкарва всеки мач,какво остава за Салах,който си е крило,а не деветка.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Ponko
Мнения: 4048
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Мнениеот Ponko » 29 окт 2022 18:42

Грозния норвецец си вкара задоволително. Сити без него и КДБ са пълен шит. Нашия във ВЛ е толкова зле, че не е истина 3 гола и 3 асистенции, ако това за 14 кръга ви задоволява - ок. Да го видим днес.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Мнениеот Liverpool_EC » 30 окт 2022 00:43

Ponko написа:Той пък щото Мане не дарява и Салах е най-големият филантроп на планетата. То беше голяма драма за договора. Ама ще видим.. нищо не се знае... дори се изцепи: "Mo Salah speaks on contract talks: “Not everything about the money at all”. Айде бе сериозно? Той мисли, че ние тук ги ядем доматите с колците. Разбира се , че винаги става дума за повече и повече и повече ПАРИ.
Щом и "истинските" английски фенове го казват:
"Sorry but the new contract for #Salah is very obviously about money."
"Not everything about the money"
"The fans know what I want"
Sorry Mo - we really don't. Best fans, best coach, amazing support, incredible squad.
It HAS to be about the money!
Ако не е за парите, то тогава за какво преподписа? Заради хубавата усмивка на Клоп? Или кака Линда или квато беше там.
По време на преговорите за нов договор имаше напрежение и той намекна, че ако не му се изпълни искането ще напусне следващата година. Мане разбра, че няма да получи увеличение и просто се замина тихо и кротко и ни остави с любимеца ти Мо Салах.

Аз със Мане нямам проблеми, всички примери ти ги давам да видиш как за същото за което плюеш единия, се радваш на другия. Салах да не е прост да е най-добрия играч във ВЛ последните 5г сумарно, а да стои 15ти по заплата. Иска ти се да е така, ама няма как да стане. И въпреки, че нямаше къде да мърдат с договора му, все пак наглите янки го въртяха до последно. Много ясно, че той ще си изиграе неговите ходове. Ако беше се махнал даже повече пари щеше да прибере, като свободен агент. Но ти си толкова заслепен от яд, че не е истина. Ама ти нали си си ги избрал по прическите, сега трябва да държиш малоумния курс, който си поел! Дръж си на простотията, не пречиш на никой.
Тия цитати с интернет малоумници не знам защо ги постна? Да покажеш колко много сте такива в нета ли?

Ponko
Мнения: 4048
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Мнениеот Ponko » 30 окт 2022 00:55

Ние падаме от Нотингам и Лийдс и едва кретаме. Радвай се на Салах и епизодичните му голове. За мен това с договора му е грешка. Отборът е в страшна криза и нещата са сериозни. Предпочитам да се разделим със всеки един от отбора отколкото да загубим Клоп. Това е от мен. Всичко е субективно. Ти също си част интернет подвизаващите се. За някои ти си малоумен, за други аз ... Субективно е. А и не ми пука.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Мнениеот Liverpool_EC » 30 окт 2022 10:05

Ponko написа:Ние падаме от Нотингам и Лийдс и едва кретаме. Радвай се на Салах и епизодичните му голове. За мен това с договора му е грешка. Отборът е в страшна криза и нещата са сериозни. Предпочитам да се разделим със всеки един от отбора отколкото да загубим Клоп. Това е от мен. Всичко е субективно. Ти също си част интернет подвизаващите се. За някои ти си малоумен, за други аз ... Субективно е. А и не ми пука.

Само ще ти дам три примера за да разбереш, че ти си малоумника! Кевин Кигън на интервюто си със Шенкли го е излъгал за заплатата си в мизерния Скънторп за да си осигури неколкократно по-голяма заплата в Ливърпул. Това е от 70те, когато не са имали агенти даже и са преговаряли сами, но всички си мислят, че тогава било различно. Стивън Джерард също флиртува със Челси за да си осигури по-голям договор. И аз не плюя по Йън Ръш, защото имаше мустак. Трябва ли да ни се повдига от най-добрите ни играчи, заради причините по които ти си намразил Салах? И Салах специално през цялото време си казваше че иска да остане в Ливърпул. Парите го чакаха, без значение къде. Най-добрите играчи винаги са най-платени във всеки спорт. Хората си плащат за да гледат тях, а не третия или четвъртия най-добър. Елементарно, Понко !
Пределно ясно е, че не ти пука...колко се излагаш. Това ми е любимият момент с индивиди, като теб :))))))


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта